Коропська

Коропська селищна громада Новгород-Сіверського району

Населені пункти: Короп, Атюша, Билка, Борисове, Будище, Бужанка, Вишеньки, Вільне, Галичівка, Городище, Горохове, Груди, Гута, Дрібці, Єгорівка, Карацюбине, Карильське, Краснопілля, Кучі, Лебедин, Лубенець, Лукнів, Мохове Накот, Некрите, Нехаївка, Новоселиця, Нориця, Оболоння, Поліське, Поляна, Придеснянське, Пуста, Гребля, Ранок, Риботин, Рижки, Рождественське, Рубанників, Синявка, Тарасівка, Черешеньки, Чорнявка, Шабалинів, Зайцеве, Лиса Гора.
Орган самоврядування: Коропська селищна рада.
Голова: Куніцин Володимир Миколайович.
Адреса: 16200, Чернігівська область, Новгород-Сіверський район, селище Короп, вул. Горького, буд. 9.
Телефон: +380465621675, +380465621263
Сайт: офіційний сайт Коропської ОТГ


 Хід формування громади (ключові етапи):
☑ Включення до перспективного плану
☑ Затвердження висновку щодо відповідності проекту

 

Склад ради:

Кількість депутатів місцевої ради, які обираються на відповідних виборах 26
Кількість обраних депутатів місцевої ради 26

 Загальні відомості про результати голосування

Назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидатів у депутати К-сть голосів, поданих за місцеву організацію політичної партії К-сть отриманих депутатських мандатів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РІДНИЙ ДІМ” 1000 5
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” 904 5
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ” 635 3
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ” 632 3
Політична партія “НАШ КРАЙ” 516 3
Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка” 408 3
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” 315 2
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” 269 2
Політична партія “Сила і Честь” 121 0

Назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидатів у депутати Кількість обраних депутатів Відсоток від загального складу ради
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” 5 19.23
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РІДНИЙ ДІМ” 5 19.23
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ” 3 11.54
Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка” 3 11.54
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ” 3 11.54
Політична партія “НАШ КРАЙ” 3 11.54
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” 2 7.69
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” 2 7.69

 

№ ТВО, за яким закріплено Прізвище, ім’я, по батькові Відомості про обраного депутата Голосів ЗА % від квоти Виборчий округ, в якому обрано
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Перший кандидат Мисник Микола Ілліч Громадянин України, народився 11.08.1955 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ТОВ “Газбудсервіс”, Директор, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп ЄБВО
2 Рожок Наталія Володимирівна Громадянка України, народилася 06.04.1973 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Оболонська ЗОШ 1-3 ст. Коропської селищної ради, Вчитель, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Оболоння 15 5,79 ЄБВО
2 Мазуренко Михайло Павлович Громадянин України, народився 22.06.1970 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Коропська районна рада, Голова, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 95 36,67 ЄБВО
3 Хоменко Олександр Миколайович Громадянин України, народився 07.01.1976 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ДП “Борзнянський лісгосп”, Майстер лісу, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Рождественське 43 16,60 ЄБВО
4 Олексієнко Лідія Дмитрівна Громадянка України, народилася 25.11.1964 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Короп ТВБВ № 10024/0118 Філія Чернігівського обласного управління АТ “Ощадбанк”, Керуючий, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 23 8,88 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат Саволєй Валентина Павлівна Громадянка України, народилася 09.09.1979 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Тимчасово не працює, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп ЄБВО
2 Шило Андрій Юрійович Громадянин України, народився 13.09.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 19 7,33 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”
Перший кандидат Гейко Михайло Миколайович Громадянин України, народився 21.01.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватне сільськогосподарське підприємство “Лукнів”, керівник, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Лукнів ЄБВО
1 Хілько Олександр Володимирович Громадянин України, народився 28.01.1972 р., освіта вища, безпартійний, Коропська селищка ради Будищенський старостинський округ, староста, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 100 38,61 ЄБВО
4 Пилипець Станіслав Іванович Громадянин України, народився 21.07.1971 р., освіта вища, безпартійний, Коропська селищка ради Атюшівський старостинський округ, староста, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 55 21,23 ЄБВО
Політична партія “НАШ КРАЙ”
Перший кандидат Колодко Микола Васильович Громадянин України, народився 11.07.1959 р., освіта вища, безпартійний, Управління соціального захисту населення Коропської районної державної адміністрації, Начальник управління, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп ЄБВО
1 Романченко Олександр Анастасійович Громадянин України, народився 22.11.1955 р., освіта вища, безпартійний, Коропська районна рада Чернігівської області, Заступник голови районної ради, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 13 5,01 ЄБВО
2 Яцечко Юрій Миколайович Громадянин України, народився 24.07.1982 р., освіта вища, безпартійний, Коропська селищна рада Чернігівської області, Головний спеціаліст, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Риботин 39 15,05 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
1 Телелейко Євгеній Дмитрович Громадянин України, народився 26.09.1983 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Билка 5 1,93 ЄБВО
2 Пилипенко Людмила Валеріївна Громадянка України, народилася 25.08.1980 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Риботин 29 11,19 ЄБВО
Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка”
Перший кандидат Євтушенко Ольга Юріївна Громадянка України, народилася 20.10.1985 р., освіта вища, безпартійна, Коропська селищна рада, Начальник відділу, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп ЄБВО
1 Вегера Ігор Іванович Громадянин України, народився 10.11.1979 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, тимчасово не працює, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 14 5,40 ЄБВО
2 Поладін Олег Миколайович Громадянин України, народився 26.03.1977 р., освіта вища, член Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка”, приватний підприємець, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 16 6,17 ЄБВО
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РІДНИЙ ДІМ”
1 Прохоренко Юлія Михайлівна Громадянка України, народилася 10.09.1984 р., освіта вища, безпартійна, Коропська районна державна адміністрація, Головний спеціаліст відділу економіки розвитку, інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 22 8,49 ЄБВО
1 Куніцина Олена Вікторівна Громадянка України, народилася 23.08.1971 р., освіта вища, безпартійна, Коропський районний центр дитячої та юнацької творчості, Директор, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Вишеньки 138 53,28 1
2 Вегера Юлія Леонідівна Громадянка України, народилася 13.05.1954 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ФОП “Вегера Ю.Л.”, Керівник, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 25 9,65 ЄБВО
2 Мальцева Дарина Михайлівна Громадянка України, народилася 23.12.1992 р., освіта вища, безпартійна, Начальник відділу “Коропське бюро правової допомоги в Менський місцевий центр з безоплатної вторинної допомоги, адвокат, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Риботин 89 34,36 2
4 Назаренко Людмила Олександрівна Громадянка України, народилася 05.02.1973 р., освіта вища, безпартійна, Карильська ЗОШ І-ІІІ ст., Заступник директора з навчально-виховної роботи, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Карильське 82 31,66 4
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Волк Тетяна Борисівна Громадянка України, народилася 03.07.1966 р., освіта вища, безпартійна, Фінансове управління районної державної адміністрації, Начальник, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 5 1,93 ЄБВО
2 Яцечко Владислав Іванович Громадянин України, народився 11.12.1970 р., освіта вища, безпартійний, Риботинська ЗОШ І-ІІІ ст., Вчитель, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 88 33,97 ЄБВО
4 Перепадя Василь Олексійович Громадянин України, народився 16.03.1970 р., освіта вища, безпартійний, підприємець, місце проживання: Чернігівська обл., Коропський р-н, смт Короп 72 29,28 ЄБВО

Новини: Коропська

Сесія Коропської ОТГ: старостати, ЦНАП та медицина

Засідання 5 сесії Коропської селищної ради восьмого скликання 12лютого відзначилось ухваленням важливих рішень для громади. Нас сесію прибули  25 депутатів із 26 обраних до ради. На їхній розгляд було винесено 37 питань. Розповімо про найзначущі. Кількість старостинських округів не змінилася…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

Коропська громада в Програмі DOBRE – знайомство з фінансовим напрямком

Минулого тижня в залі засідань селищної ради пройшла чергова онлайн-зустріч команди нашої громади із представниками ще одного компоненту Програми DOBRE, який стосується місцевого бюджету та фінансового управління. Учасниками були фахівець із місцевих бюджетів та фінансового управління Ольга Шубіна й консультанти фінансового…

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Програма DOBRE допоможе Коропській ОТГ з добрим врядуванням

Конкурсна комісія Програми DOBRE рекомендувала включити Коропську громаду громаду в список ОТГ для участі у Програмі. Відбір до програми Коропська громада проходила цього літа. Процес складався з таких кроків:  подання заявки;  онлайн-співбесіда з координаторами програми, в якій взяли участь  представники…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: