Новини

У Куликівській ОТГ створили робочу групу з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Минулого тижня рішенням виконавчого комітету  Куликівської селищної ради створено Робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Ліквідація району, як наслідок – ліквідація та реорганізація установ бюджетної сфери призвела до вивільнення частини працівників та зменшення кількості робочих місць. Натомість інші сфери(малий і середній бізнес, АПК, промисловість)  не поспішають легалізувати  стовідсотково трудові відносини з найманими працівниками. Від цього, відповідно,  втрачають і працівники, не маючи соціальних гарантій, і місцевий бюджет у вигляді податків. З метою підвищення рівня заробітної плати, вирішення питання зайнятості населення, легалізації трудових відносин з найманими працівниками, збільшення надходжень до бюджету при селищній раді створено робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Завдання цього консультативно-дорадчого органу  – глибоко вивчити ситуацію на ринку праці та проводити роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо легалізації виплати заробітної плати, створення нових робочих місць.

Окрім того, виконком прийняв такі рішенні:

 1. Про звіт про виконання бюджету Куликівської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року.
 2. Про внесення змін до бюджету.
 3. Про продовження терміну перебування дитини в комунальному некомерційному підприємстві «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.
 4. Про надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки.
 5. Про надання дозволів на вчинення правочинів.
 6. Про призначення відповідальних осіб за забезпечення виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, випадків жорстокого поводження з ними, виникнення безпосередньої загрози життю або здоров’ю дитини.
 7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.02.2021 №17 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у населених пунктах Куликівської ОТГ у 2021-2022 навчальному році».
 8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31.03.2021 №27 «Про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми».
 9. Про організацію конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів.
 10. Про затвердження робочого проекту та кошторисної документації «Капітальний ремонт санвузлів комунального опорного закладу «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради» за адресою: смт Куликівка, вул. Шевченка, 4».
 11. Про збереження автомобільних доріг комунальної власності.

Про виконання бюджету Куликівської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року на засіданні виконкому доповідала начальник фінансового управління селищної ради Лариса Авжи. Із звіту про виконання бюджету: за 3 місяці 2021 року до бюджету селищної територіальної громади  з урахуванням трансфертів надійшло доходів 27 229 500 грн. До загального фонду  бюджету селищної ТГ за  січень-березень 2021 року залучено  15 105 500 грн  власних доходів (без врахування  трансфертів), що становить 105,2% до планових показників  на період. У порівнянні з  минулим  роком  надходження виросли   на   0,9 %, або на 141,6 тис. грн. Власні доходи в структурі доходів  бюджету селищної ТГ становлять 57,5%. У минулому році було 54,9%. Із загального фонду  бюджету ТГ за 3 місяці 2021 року  проведено видатків на  суму 28 237 000 грн.

Заслухавши інформації головного спеціаліста Служби у справах дітей Людмили Клунко члени виконкому затвердили кілька рішень  щодо захисту майнових інтересів та соціального захисту дітей із соціально вразливих категорій.

У зв’язку з оптимізацією закладів освіти рішенням виконавчого комітету затверджено нові переліки територій обслуговування, закріплених за закладами дошкільної  освіти та закладами загальної середньої освіти Куликівської селищної ради на 2021-2022 роки. 

 Відповідно до чинного законодавства рішенням виконкому визначили старост старостинських округів відповідальними за забезпечення виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, випадків жорстокого поводження з ними, виникнення безпосередньої загрози життю або здоров’ю дитини, надання таким дітям допомоги в межах повноважень і своєчасне інформування про них відповідних служб.

У зв’язку із завершенням терміну договору на вивезення твердих побутових відходів на території Куликівської селищної ради з Куликівським ВУЖКГ рішенням виконкому  оголошено конкурс на вивезення ТПВ  на території громади.

Джерело: Куликівська ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Куликівська,

Уряд визнав 4 громади Чернігівщини зоною бойових дій

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій опублікувало перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення бойових дій або які перебувають у тимчасовій окупації. Станом на 29 червня (останнє оновлення) у Чернігівській області також внесли до цього переліку кілька населених…

До березня 2022 року у Куликівській громаді відкриють бібліотечний коворкінг

У березні 2022 року в Куликівській громаді планують відкрити бібліотечний коворкінг в якому будуть працювати із молоддю та підприємцями початківцями. Про це сьогодні розповіла Юлія Постернак, Куликівський селищний голова на пресконференції. «Вже в березні ми плануємо завершити всі підготовчі роботи…

Сесія Куликівської ОТГ: кошти на оплату праці, школи та новий депутат

23 липня  відбулася одинадцята сесія Куликівської селищної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь старости старостинських округів громади. Вела сесію селищний голова Юлія Постернак. На порядок денний сесії було винесено тридцять вісім питань. Обговорення проєктів рішень відбувалося на спільному…

Куликівська ОТГ створить коворкніг на грантові кошти

Куликівська селищна рада отримає від Програми «U-LEAD з Європою» підтримку у реалізації проєкту з формування сприятливого бізнес-середовища у громаді, налагодженні діалогу з бізнесом та його підтримці. На отримані кошти в громаді планують створити коворкінг для навчання та роботи підприємців. Бюджет…

Депутати розбирались із ситуацією щодо закриття школи у Куликівській громаді

Як ми вже повідомляли, Чернігівська районна рада за ініціативою депутатки від «Слуги Народу» Світлани Личак створила робочу групу для детального вивчення ситуації щодо закриття школи у селі Дроздівка Куликівської селищної ради. Минулого тижня члени робочої групи виїхали у громаду щоб…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: