Новини

Менська громада хоче створити своє радіо

Нині пройдено перший етап конкурсу проєктів «Наша громада» – зареєстровано проєкт створення місцевого радіомовлення Радіохвиля «LuMena FM» . Вже зовсім скоро – з 10 травня – стартує відбір 13 громад-учасниць, які отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі. Кожен ваш голос – вирішальний!

Телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) оголосили конкурс проєктів «Наша громада». До участі запросили активні громади України з населенням до 70 тисяч. Грошовий приз конкурсу становить 500 тис. грн, обов’язковою умовою є співфінансування у розмірі не менше 20% від загальної вартості проекту. Конкурс складається з чотирьох етапів:

Етап 1. Подання заявок (29.03.2021 – 30.04.2021)

Етап 2. Перше голосування (10.05.2021 – 10.06.2021)

Етап 3. Знайомство з фіналістами (21.06.2021 – 28.09.2021)

Етап 4. Фінальне голосування журі (30.09.2021)

Відділом економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради пройдено перший етап – подано проєкт створення місцевого радіомовлення Радіохвиля «LuMena FM». Вважаємо, що це актуальна, корисна місцева ініціатива, яка сприятиме розвитку нашої громади, тим паче проєкт створення радіомовлення відповідає цілям і завданням Стратегії розвитку Менської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018–2024 рр. Також цей проєкт включений до Програми інформатизації Менської міської ради на 2020–2022 роки.

Мета проєкту Менської громади– налагодження процесу комунікації та взаємодії органу місцевого самоврядування з мешканцями громади; підвищення компетенції громадськості щодо вирішення питань місцевого самоврядування, ініціювати публічні дискусії щодо місцевих проблем, дати змогу бути почутим кожному мешканцю громади; миттєве інформування населення в разі виникнення надзвичайної події; задоволення соціально-культурних потреб мешканців громади.

На другому етапі, з 10.05.2021 до 31.05 2021 року, відбудеться відбір 13 громад-учасниць, які мають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі.

Проголосувати можуть громадянин України або особи, що мають посвідку на тимчасове/постійне проживання на території України та яким виповнилося 14 років.

Щоб підтримати проєкт нашої громади, треба зареєструватися на сайті через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту. Кожна людина може підтримати по п’ять різних проєктів, поставивши відмітку «Проголосувати».

Проєкт направлений на масштабне охоплення всієї території громади, на залучення всіх жителів територіальної громади, а це близько 27,0 тис. осіб.

Також проєкт спрямований на гендерну рівність та рівнозначно враховує інтереси всіх верств населення, зокрема, буде враховано потреби людей з інвалідністю, малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб, які наживо матимуть змогу слідкувати за активною роботою депутатського корпусу, володіти інформацією про те, які найбільш актуальні проблеми громади та якими шляхами адміністративний апарат і депутатський корпус планують їх вирішувати.

Оскільки до студії планується запрошувати голову міської ради, його заступників, керівників структурних підрозділів, депутатів, старост Менської міської ради, то саме це дозволить органу місцевої влади надалі стати максимально відкритими для своїх громадян.

Окрім Менської громади, попередній відбір пройшли ще 8 громад Чернігівщини. Вони запропонували проєкти у сфері розвитку туризму, інфрструктури, підприємництва та екології.

Джерело: Час Чернігівський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Менська,

Музичний фестиваль світла та розвитку LuMena. ФОТО

Насиченою святковою програмою на міському пляжі порадували жителей Менської ОТГ і гостей організатори свята. Було де порозважатися дітлахам, порадувала любителів прекрасного виставка оригінальних виробів місцевих майстрів, спортсменів – різноманітні змагання, меломанів – виступи рок-гуртів. Для усіх гостей свята, безперечно, сюрпризами…

Індустріальний парк «Менський» досі не створено

Ще у 2018 році почали створювати індустріальний парк у Мені. Втім досі він існує лише на папері. Наразі міською радою розроблено і затвердження оновлений Генеральний план міста із зонуванням території, виготовлено детальний план території, розпочато процедуру з розробки оцінки впливу…

У Мені будуть підвищені пішохідні переходи і світлофори

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Менської міської ради, котре відбулося 13 липня, ухвалили рішення ініціювати облаштування підвищених пішохідних переходів по вулиці Чернігівський шлях (біля будівлі колишнього універмагу) та на розі вулиць Героїв АТО та Сіверський шлях (біля будівлі ПриватБанку) в…

Інтернет-субвенція для Менської громади: соціальний ефект та рівні можливості

Менська міська територіальна громада отримає швидкісний інтернет у 9 населених пунктах. Про це розповідає секретар Менської міської ради від партії «Слуга Народу» Юрій Стальниченко. Коли Міністерство цифрової трансформації ініціювало збір пропозицій у межах проєкту «Інтернет-субвенція» для під’єднання населених пунктів та…

У Менській ОТГ хочуть закрити селищну лікарню. Жителі проти

У селищному будинку культури Макошиного відбулися загальні збори. Загалом 235 макошинців зібралися на заклик ініціативної групи активістів заради вирішення проблем, які останнім часом турбують двотисячне містечко. Чому лікарню планують закрити Чи не найбуремнішим було обговорення першого питання порядку денного. Саме…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: