Новини

У Борзні нелегальна заправка приносить мільйонні прибутки. ФОТО

Вже не вперше у публічному просторі з’являються повідомлення про те, що у Борзнянській громаді працює нелегальна газозаправна станція. При чому, розташовується у технічних приміщеннях буквально поряд з легальною відомою всім борзнянцям АЗС.

Жителі Борзнянської громади повідомляють, що на території громади діє нелегальна заправка. Щодня тут заправляються газом десятки авто. Розраховуються готівкою, яка ніяк не обліковується.

«Місцевий князьок із суддівського корпусу та з вірним другом директором АЗС не хочуть сплачувати податки до міського бюджету від її незаконної діяльності. Звісно адже робити чорні схеми людина в мантії мабуть звик, договорився з поліціянтами, прокурорами, сбушніками, колегами по цеху і ніхто не заборонить такій поважній людині отримувати копієчку. Зареєстрував заправку на своїх людей і сиди собі працюй, твори правосуддя. Та де те правосуддя?», – пише у Фейсбуці місцевий житель Олексій Панченко.

За словами місцевих жителів, нелегальна заправка діє на площах, що належать місцевому ТОВ «Меркурій». На відео та фото, які оприлюднені у соціальних мережах, видно, як авто заправляється біля одного з боксів.

Чим небезпечна робота нелегальної заправки?

По-перше, не отримує коштів бюджет. Адже авто заправляються пальним невідомо походження, яке навряд чи потрапило на заправку законним шляхом, тож бюджет не отримав відповідні акцизні платежі. У тому числі, не отримує частку акцизу і Борзнянська громада. По-друге, не платиться податки з працівників. За рік їх набігає декілька сот тисяч гривень.

Для порівняння, з однієї такої газовою заправки громада на «московському» автошляху отримує більше 2 мільйонів гривень податкових надходжень. А це робота садочків та шкіл, це благоустрій громади та нові проєкти для самих борзнянців.

По-третє, ніхто не несе відповідальність за техніку безпеки на таких об’єктах. Якщо при заправці буде пошкоджено авто, або трапиться загоряння, за компенсацією звертатись нікуди.

У коментарях борзнянці погоджуються, що потрібно негайно припинити діяльність нелегальної заправки.

Джерело: Час Чернігівський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Борзнянська,

Новий шкільний автобус для Борзнянської ОТГ

23 листопада з робочим візитом Борзнянську територіальну громаду відвідали народний депутат України Анатолій Гунько та заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов. Спільно із міським головою Ларисою Осадчук вони урочисто передали новий шкільний автобус марки «Еталон» для Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст….

У Борзні та Носівці відремонтують стадіони

Восени цього року у Носівській та Борзнянській громадах мають завершитися капітальні ремонти одразу двох спортивних об’єктів Президентської програми «Велике будівництво». Це 400-метровий легкоатлетичний стадіон дитячо-юнацької спортивної школи у Носівці та стадіон «Колос» у Борзні. Хід виконання робіт на обох об’єктах…

У Борзнянській ОТГ опікуються багатодітними родинами

Днями міський голова Борзни Лариса Осадчук привітала багатодітні родини Борзнянської територіальної громади з нагоди свята – Дня родини. Згідно статистики на сьогоднішній день в громаді проживає 143 багатодітні родини, в яких виховується 475 дітей, з них: 113 родин виховують 3…

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.  Запуск ринку землі може бути вигідним і людям, які працюють на землі — фермерам, і громадам. Як це може бути – пояснюємо на…

Борзнянська ОТГ: ремонтувати дороги допомагає місцевий бізнес

Керівництво та жителі Борзнянської ОТГ дякують місцевим підприємцям за допомогу у навеленні ладу у населених пунктах громади. У Ядутинському старостинському окрузі директор фермерського господарства «Колосиста нива» Юрій Петренко за власний кошт здійснив ямковий ремонт центральної вулиці села Ядути. Крім того,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: