Новини

Перша сесія Куликівської ОТГ

Перше пленарне засідання першої сесії Куликівської селищної ради нового (8) скликання відбулося 1 грудня 2020 року в залі засідань селищної ради.

Відкрила перше пленарне засідання першої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання голова Куликівської селищної територіальної виборчої комісії Світлана Бережанська, яка офіційно оголосила присутнім результати місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Вона вручила посвідчення новообраному Куликівському селищному голові Постернак Юлії Олександрівні. Новообраний голова прийняла присягу і далі – головування на сесії.

Юлія Постернак вручила посвідчення депутатам Куликівської селищної ради восьмого скликання і закликала всіх до активної і конструктивної співпраці на благо розвитку Куликівської громади.

 До порядку денного  першого засідання першої сесії було  внесено 25 питань. Сесію  проводили з дотриманням карантинних обмежень.

Отже, ключові рішення, ухвалені на 1 засіданні першої сесії Куликівської селищної  ради восьмого скликання:

 • З 1 грудня набули  повноважень Куликівський селищний голова та 26 депутатів Куликівської селищної ради восьмого скликання (список депутатів додається).
 • Затверджено  умови оплати праці Куликівського селищного голови.
 • Першим заступником Куликівського селищного голови затверджено Сосімович Тетяну Сергіївну (останнє місце роботи – перший заступник Олишівського селищного голови).
 • Заступником Куликівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів затверджено Богдана Віктора Васильовича (до цього обіймав посаду заступника Куликівського селищного голови з питань житлово-комунального господарства).
 • Керуючим справами(секретарем) виконавчого комітету Куликівської селищної ради затверджено Момот Марину Олександрівну (до цього обіймала таку ж посаду).
 • Секретарем Куликівської селищної ради восьмого скликання за результатами таємного голосування, яке відбулося на першому засіданні сесії, обрано депутата селищної ради від виборчого округу № 2 Халімон Наталію Миколаївну.
 •  Утворено на території Куликівської селищної територіальної громади  12 (дванадцять) старостинських округів:

1.Бакланово-Муравійський старостинський округ з центром в селі Бакланова Муравійка, до складу якого входить село Бакланова Муравійка (адреса адмінбудівлі: 14418, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Бакланова Муравійка, вул. Центральна, 44-а).

2.Вершиново-Муравійський старостинський округ з центром в селі Вершинова Муравійка,  до складу якого входять села Вершинова Муравійка та Кошарище (адреса адмінбудівлі: 14418, Чернігівська обл., Чернігівський р-н., с. Вершинова Муравійка, вул. Петрівська, 48).

3.Вересоцький старостинський округ з центром в селі Вересоч, до складу якого входять села Вересоч та Веселе (адреса адмінбудівлі: 14419, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Вересоч, вул. Перемоги, 36).

4.Виблівський старостинський округ з центром в селі Виблі, до складу якого входить село Виблі (адреса адмінбудівлі: 14418,  Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Виблі, вул. Троїцька, 67).

5. Горбівський старостинський округ з центром в селі Горбове, до складу якого входять села Горбове, Уборки та Глузди (адреса адмінбудівлі: 14418, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Горбове, вул. Миру, 97).

6. Дрімайлівський старостинський округ з центром в селі Дрімайлівка, до складу якого входять села Дрімайлівка та Будище (адреса адмінбудівлі: 14419,  Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Дрімайлівка, вул. Шевченка, 181).

7. Дроздівський старостинський округ з центром в селі Дроздівка,    до складу якого входить село Дроздівка  (адреса адмінбудівлі: 14420, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Дроздівка, вул. Гончарівка,142).

8. Жуківський старостинський округ з центром в селі Жуківка, до складу якого входить село Жуківка (адреса адмінбудівлі: 14420, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Жуківка, вул. Центральна, 83).

9. Кладьківський старостинський округ з центром в селі Кладьківка, до складу якого входять села Кладьківка та Хибалівка (адреса адмінбудівлі: 14419, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Кладьківка, вул. Шевченка,35).

10. Ковчинський старостинський округ з центром в селі Ковчин, до складу якого входять села Ковчин, Авдіївка та Українське (адреса адмінбудівлі: 14418, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Ковчин,      вул. Перемоги, 5. 

11. Орлівський старостинський округ з центром в селі Орлівка, до складу якого входять села Орлівка та Грабівка (адреса адмінбудівлі: 14420, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Орлівка, вул. Центральна,70).

12. Салтиково-Дівицький старостинський округ з центром в селі Салтикова Дівиця,  до складу якого входить село Салтикова Дівиця (адреса адмінбудівлі: 14419, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Салтикова Дівиця, вул. Шевченка, 5).

 • Відповідно за поданням Куликівського селищного голови було затверджено старост старостинських округів:

Притиковську Наталію Володимирівну – старостою Бакланово-Муравійського старостинського округу;

Андрієнко Людмилу Олексіївну – старостою Вершиново-Муравійського старостинського округу;

Лазар  Галину Михайлівну – старостою Вересоцького старостинського округу;

Шульгу Людмилу Михайлівну – старостою Виблівського старостинського округу;

Дєдкову Валентину Миколаївну – старостою Горбівського старостинського округу;

Зоценка Володимира Івановича – старостою Дрімайлівського старостинського округу;

Пилипенка Андрія Анатолійовича – старостою Дроздівського старостинського округу;

Дурицьку Наталію Василівну – старостою Жуківського старостинського округу;

Глушка Миколу Вікторовича – старостою Кладьківського старостинського округу;

Шестак Валентину Петрівну – старостою Ковчинського старостинського округу;

Бусел Валентину Яківну – старостою Орлівського старостинського округу;

Лисицю Аліну Григорівну – старостою Салтиково-Дівицького старостинського округу.

 • Утворено виконавчий комітет Куликівської селищної ради у кількості 27 осіб та затверджено його персональний склад (склад виконкому).
 • Затверджено структуру і чисельність працівників Куликівської селищної ради.
 • Прийнято у комунальну власність Куликівської селищної ради майно комунального закладу «Куликівське некомерційне  підприємство «Куликівська ЦРЛ». Таким чином зроблено наступний важливий крок для збереження лікарні у громаді.

Джерело: сайт Куликівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Куликівська,

Уряд визнав 4 громади Чернігівщини зоною бойових дій

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій опублікувало перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення бойових дій або які перебувають у тимчасовій окупації. Станом на 29 червня (останнє оновлення) у Чернігівській області також внесли до цього переліку кілька населених…

До березня 2022 року у Куликівській громаді відкриють бібліотечний коворкінг

У березні 2022 року в Куликівській громаді планують відкрити бібліотечний коворкінг в якому будуть працювати із молоддю та підприємцями початківцями. Про це сьогодні розповіла Юлія Постернак, Куликівський селищний голова на пресконференції. «Вже в березні ми плануємо завершити всі підготовчі роботи…

Сесія Куликівської ОТГ: кошти на оплату праці, школи та новий депутат

23 липня  відбулася одинадцята сесія Куликівської селищної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь старости старостинських округів громади. Вела сесію селищний голова Юлія Постернак. На порядок денний сесії було винесено тридцять вісім питань. Обговорення проєктів рішень відбувалося на спільному…

Куликівська ОТГ створить коворкніг на грантові кошти

Куликівська селищна рада отримає від Програми «U-LEAD з Європою» підтримку у реалізації проєкту з формування сприятливого бізнес-середовища у громаді, налагодженні діалогу з бізнесом та його підтримці. На отримані кошти в громаді планують створити коворкінг для навчання та роботи підприємців. Бюджет…

Депутати розбирались із ситуацією щодо закриття школи у Куликівській громаді

Як ми вже повідомляли, Чернігівська районна рада за ініціативою депутатки від «Слуги Народу» Світлани Личак створила робочу групу для детального вивчення ситуації щодо закриття школи у селі Дроздівка Куликівської селищної ради. Минулого тижня члени робочої групи виїхали у громаду щоб…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: