Новини

Голови успішних громад Чернігівщини – у команді «Слуги народу»

Сьогодні, завдяки децентралізації та державній підтримці в громаді, завершено реконструкцію Корюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, триває будівництво футбольного стадіону школи №4 та оновлюється приймальне відділення міської лікарні.

Корюківська ОТГ нараховує 48 населених пунктів, серед них одне місто та 47 сіл. Я йду на місцеві вибори, щоб кожен населений пункт нашої громади отримав рівні умови для розвитку, а місцеві жителі – гідний рівень життя, – наголосив міський голова Ратан Ахмедов.

Олена Дмитренко, голова Козелецької ОТГ, перший номер у списку «Слуга народу» до Чернігівської обласної ради, підтримує місцеву команду. Вона переконана, що симбіоз молодих та амбітних професіоналів своєї справи, згуртованих Ратаном Ахмедовим, неодмінно принесе позитивний результат, як для Корюківщини, так і для області загалом.

Ми обов’язково підтримаємо добрі починання громад на рівні обласної ради та допоможемо кожній ОТГ успішно пройти завершення децентралізації, – зауважила Олена Дмитренко.

Також вона розповіла своєму колезі про досягнення своєї громади. За її словами, починаючи з 2017 року в Козелецькій ОТГ реалізовується низка соціальних програм. Серед них: підтримка народжуваності, надання допомоги людям, у яких сталася біда — тяжко захворіли, потрапили у надзвичайну ситуацію тощо. Завдяки децентралізації, а відтак і додатковим коштам та за підтримки програми «U-LEAD з Європою», вдалося створити центр надання адміністративних послуг. До ЦНАПу звертаються не тільки місцеві, а й жителі сусідніх громад — Остерської, Деснянської, навіть з інших районів.

Від Корюківського району до обласної ради балотується Олександр Левицький, директор групи аграрних підприємств. Кандидати «Слуги Народу» відвідали його агрохолдинг «Урожай», який створив 230 робочих місць для жителів регіону та відомий на всю Україну.

Компанія функціонує з 2013 року. Перші дві тисячі гектарів орендованих паїв були абсолютно непридатними для землеробства, але спільними зусиллями їх вдалося повернути до активного життя. Зараз, орендована територія збільшилася майже до п’ятнадцяти тисяч гектарів і на ній успішно вирощують різні сільськогосподарські культури, серед яких соняшник та кукурудза. У селі Сядрине облаштований офіс агрохолдингу, збудований зерносушильний комплекс. Місцеві люди підтримують аграрне підприємство, адже середня заробітна плата працівників компанії складає 12,5 тис. грн., а власникам землі виплачується 8% орендної плати.

Моя робота передбачає постійне спілкування з людьми, тому мені близькі не тільки проблеми підприємців, а й місцевих жителів. У статусі депутата обласної ради, заручившись підтримкою однодумців, розв’язувати ці проблеми буде набагато простіше, – розповів Олександр Левицький.

За словами Олени Дмитренко, Олександр Левицький в обласній раді стане продуктивною частиною команди Президента та зможе принести користь Корюківському краю, а також усім жителям, які увійшли до його об’єднаного району. А поки що – працювати і ще раз працювати, з вірою в перемогу все здійсниться.

Джерело: Громади Чернігівщини

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Без категорії, Козелецька, Корюківська,

У Корюківській громаді у 2020 році реалізували 2 масштабні проєкти

За інформацією державної казначейської служби щодо використання коштів державного фонду регіонального розвитку станом на 1 січня 2021 року в середньому рівень використання коштів в Україні 89,5%. Чернігівська область на реалізацію проєктів за рахунок ДФРР отримала 92,7 млн грн. Станом на 1 січня 2021 року…

У Корюківці з 1 січня відкривається ЦНАП. Де він буде і як працюватиме

На першій сесії Корюківської міської ради восьмого скликання депутати створили відділ, який діятиме постійно та надаватиме мешканцям Корюківської ОТГ адміністративні послуги. Він називається Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Де розташовуватиметься З 1 січня нового року в Корюківці починає роботу ЦНАП….

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Новообрані голови громад та керівники фракцій у місцевих радах Чернігівщини від «Слуг Народу» навчались онлайн

«Слуга Народу» організувала онлайн-навчання для понад 500 новообраних голів громад та місцевих депутатів-керівників фракцій у обласних, районних радах та радах громад. Центральна студія, з якої здійснювалась трансляція заходу, діяла протягом дня для всіх онлайн-учасників із 23 регіонів України. Про це…

Перша сесія Корюківської міськради

Установча сесія Корюківської міськради відбулася 2 грудня в приміщенні районної ради. За годину розглянули понад десять питань. Голосували, в основному, одноголосно. Депутатський склад У великому залі Корюківської райради міські депутати зібралися на свою першу сесію восьмого скликання, щоб зберігати дистанцію….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: