Новини

Голови успішних громад Чернігівщини – у команді «Слуги народу»

Сьогодні, завдяки децентралізації та державній підтримці в громаді, завершено реконструкцію Корюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, триває будівництво футбольного стадіону школи №4 та оновлюється приймальне відділення міської лікарні.

Корюківська ОТГ нараховує 48 населених пунктів, серед них одне місто та 47 сіл. Я йду на місцеві вибори, щоб кожен населений пункт нашої громади отримав рівні умови для розвитку, а місцеві жителі – гідний рівень життя, – наголосив міський голова Ратан Ахмедов.

Олена Дмитренко, голова Козелецької ОТГ, перший номер у списку «Слуга народу» до Чернігівської обласної ради, підтримує місцеву команду. Вона переконана, що симбіоз молодих та амбітних професіоналів своєї справи, згуртованих Ратаном Ахмедовим, неодмінно принесе позитивний результат, як для Корюківщини, так і для області загалом.

Ми обов’язково підтримаємо добрі починання громад на рівні обласної ради та допоможемо кожній ОТГ успішно пройти завершення децентралізації, – зауважила Олена Дмитренко.

Також вона розповіла своєму колезі про досягнення своєї громади. За її словами, починаючи з 2017 року в Козелецькій ОТГ реалізовується низка соціальних програм. Серед них: підтримка народжуваності, надання допомоги людям, у яких сталася біда — тяжко захворіли, потрапили у надзвичайну ситуацію тощо. Завдяки децентралізації, а відтак і додатковим коштам та за підтримки програми «U-LEAD з Європою», вдалося створити центр надання адміністративних послуг. До ЦНАПу звертаються не тільки місцеві, а й жителі сусідніх громад — Остерської, Деснянської, навіть з інших районів.

Від Корюківського району до обласної ради балотується Олександр Левицький, директор групи аграрних підприємств. Кандидати «Слуги Народу» відвідали його агрохолдинг «Урожай», який створив 230 робочих місць для жителів регіону та відомий на всю Україну.

Компанія функціонує з 2013 року. Перші дві тисячі гектарів орендованих паїв були абсолютно непридатними для землеробства, але спільними зусиллями їх вдалося повернути до активного життя. Зараз, орендована територія збільшилася майже до п’ятнадцяти тисяч гектарів і на ній успішно вирощують різні сільськогосподарські культури, серед яких соняшник та кукурудза. У селі Сядрине облаштований офіс агрохолдингу, збудований зерносушильний комплекс. Місцеві люди підтримують аграрне підприємство, адже середня заробітна плата працівників компанії складає 12,5 тис. грн., а власникам землі виплачується 8% орендної плати.

Моя робота передбачає постійне спілкування з людьми, тому мені близькі не тільки проблеми підприємців, а й місцевих жителів. У статусі депутата обласної ради, заручившись підтримкою однодумців, розв’язувати ці проблеми буде набагато простіше, – розповів Олександр Левицький.

За словами Олени Дмитренко, Олександр Левицький в обласній раді стане продуктивною частиною команди Президента та зможе принести користь Корюківському краю, а також усім жителям, які увійшли до його об’єднаного району. А поки що – працювати і ще раз працювати, з вірою в перемогу все здійсниться.

Джерело: Громади Чернігівщини

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Без категорії, Козелецька, Корюківська,

У Корюківській ОТГ нові правила благоустрою

На засіданні сьомої сесії, 8 липня, депутати міської ради затвердили оновлені ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ, що діятимуть на території населених пунктів Корюківської міської територіальної громади. Правила стосуються забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях….

Корюківська ОТГ: нові правила благоустрою, місцеві податки і збори

На засіданні сесії Корюківської міської ради 8 липня депутати підтримала думку громадськості і затвердили медичну послугу як пріоритетну для розвитку в громаді, яку обрали в рамках опитування у співпраці з програмою ДОБРЕ. Як відомо, у громаді триває робота над розробкою…

У Корюківській ОТГ закрили 2 школи

Рішення про припинення діяльності двох малокомплектних закладів освіти корюківські депутати ухвалили в четвер, 8 липня. На черговій сесії Корюківської міськради депутати за годину розглянули шістдесят питань. Їх заздалегідь обговорили на засіданнях постійних комісій, тому на сесійному – лише голосували. Сімнадцятим…

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.  Запуск ринку землі може бути вигідним і людям, які працюють на землі — фермерам, і громадам. Як це може бути – пояснюємо на…

Земля – у комунальну власність громад

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад. Як відбувається цей процес, які є складнощі – коментують голови громад, обрані від «Слуги Народу». Сергій Малець, голова Олишівської селищної громади: «Нарешті без…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: