Новини

У Борзнянській ОТГ створюють Молодіжну раду


У Борзнянській міській раді учора, 25 серпня, провели перше засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Борзнянській міській раді.

Головою ініціативної групи вибрали Черненко Оксану Михайлівну – директора Борзнянського будинку дитячої та юнацької творчості, секретарем – Лозицьку Юлію Володимирівну – педагога-організатора Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Х.Алчевської.

Ініціативна група затвердила дату, час та порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах. Установчі збори вирішено провести 8 жовтня 2020 р. на 10.00 год.

Членом Молодіжної ради може стати активна, енергійна, ініціативна молодь віком від 14 до 35 років, яка проживає на території Борзнянської ОТГ. Для цього потрібно заповнити заявку за посиланням і надіслати її на електронну адресу: tarols@ukr.net.

Прийом заявок припиняється за 3 дні до проведення установчих зборів. Склад Молодіжної ради буде обрано шляхом голосування на установчих зборах.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо реалізувати всі плани, спрямовані на розвиток нашої Борзнянської громади!

Згідно з Законом України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді належать громадяни віком від 14 до 35 років.

Джерело: сайт Борзнянської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Борзнянська,

Новий шкільний автобус для Борзнянської ОТГ

23 листопада з робочим візитом Борзнянську територіальну громаду відвідали народний депутат України Анатолій Гунько та заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов. Спільно із міським головою Ларисою Осадчук вони урочисто передали новий шкільний автобус марки «Еталон» для Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст….

У Борзні та Носівці відремонтують стадіони

Восени цього року у Носівській та Борзнянській громадах мають завершитися капітальні ремонти одразу двох спортивних об’єктів Президентської програми «Велике будівництво». Це 400-метровий легкоатлетичний стадіон дитячо-юнацької спортивної школи у Носівці та стадіон «Колос» у Борзні. Хід виконання робіт на обох об’єктах…

У Борзнянській ОТГ опікуються багатодітними родинами

Днями міський голова Борзни Лариса Осадчук привітала багатодітні родини Борзнянської територіальної громади з нагоди свята – Дня родини. Згідно статистики на сьогоднішній день в громаді проживає 143 багатодітні родини, в яких виховується 475 дітей, з них: 113 родин виховують 3…

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.  Запуск ринку землі може бути вигідним і людям, які працюють на землі — фермерам, і громадам. Як це може бути – пояснюємо на…

Борзнянська ОТГ: ремонтувати дороги допомагає місцевий бізнес

Керівництво та жителі Борзнянської ОТГ дякують місцевим підприємцям за допомогу у навеленні ладу у населених пунктах громади. У Ядутинському старостинському окрузі директор фермерського господарства «Колосиста нива» Юрій Петренко за власний кошт здійснив ямковий ремонт центральної вулиці села Ядути. Крім того,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: