Новини

Публічна бібліотека, терцентр та рішення по користуванню землею – результати сесії у Коропській ОТГ

Депутати селищної ради  18 лютого, прибули до Коропа на  засідання 45 сесії сьомого скликання. Сесійне зібрання провів Коропський селищний голова Віктор Журавель.

  На розгляд депутатів було винесено 196 питань з них 186 земельних.

Депутати підтримали виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів селищного бюджету Коропської ОТГ. Зі спецфонду селищного бюджету виділили 49 тисяч 502 гривні для таких цілей:

27 тисяч гривень – на придбання опалювального котла для адмінприміщення Городищенського старостинського округу;

4 тисячі 502 гривні – для проведення технагляду виконаних робіт по проєкту газифікації Шабалинова;

18 тисяч гривень – для перерахунку кошторисної документації у ціни 2020 року по капітальному ремонту приміщень Коропської школи (заміна вікон та дверей).

Блок питань зі сфери комунального майна представила начальниця відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Тетяна Свердлова.  В результаті їхнього розгляду депутати врегулювали орендні відносини з АТ «Облтеплокомуненерго», встановили зменшений (50%) розмір орендної плати Управлінню Держгеокадастру у відповідь на його клопотання, передали на балансовий облік відділу соціального захисту населення селищної ради, культурно-спортивного комплексу «Аполлон»  майно комунальної власності селищної ради.

Також депутати затвердили в нових редакціях структуру та граничну чисельність працівників терцентру і  Положення про відділ соціального захисту населення селищної ради. Із цих питань доповідала начальниця профільного відділу Лариса Ларченко.

Начальниця відділу культури і туризму Людмила Самойловська представила проєкт рішення про створення комунального закладу «Публічна бібліотека» Коропської селищної ради. Депутати підтримали його, затвердили Статут комунального закладу.

Питання обширного земельного блоку представила начальниця земельного відділу Лариса Дорошенко.

На підставі рішення загальних зборів громадян у Городищі та клопотання старости затвердили рішення про резервування земельних ділянок у Городищі біля річки Ровчак для суспільних потреб і суспільної необхідності, або для передачі в оренду цілісними масивами органічним господарствам.

 Також депутати затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби  в Рождественському, розглянули земельні заяви, надали дозволи на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, затвердили  уже розроблені проєкти.

За інформацією сайту Коропської селищної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Коропська,

Житель Коропської громади рубав дерева у національному парку

Правоохоронці викрили мешканця селища Короп на незаконній порубці дерев на території національного парку. Йому повідомлено про підозру за фактом незаконної порубки лісу, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст.246 КК України). За даними слідства, підозрюваний у вересні 2020 року, здійснив…

Колишній райцентр: що змінилося на Коропщині після проведення реформи

Селищна рада переїхала в будівлю колишньої райдержадміністрації, з’явився автобусний маршрут до нового райцентру, а в керівників громад ускладнився документообіг з районом. Такі зміни відбулися у колишньому Коропському районі. Рік тому Верховна Рада проголосувала за постанову про укрупнення районів. На Чернігівщині…

На території Мезинського національного парку ремонтується 5,2 км дороги місцевого значення

Поточним середнім ремонтом відновлюється ділянка автомобільної дороги місцевого значення О250801 Вишеньки – Радичів – Іваньків – /Т-25-39/ у Новгород-Сіверському районі за програмою Президента України Велике будівництво. Обсяг фінансування – 25 425,505 тис. гривень Підрядна організація – ТОВ «БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС». На сьогодні в рамках середнього поточного…

У Коропській громаді ремонтують дорогу

На ділянці дороги у Коропській громаді почали укладати асфальтобетоне покриття Поточним середнім ремонтом ремонтується 5,1 кілометрів автомобільної дороги місцевого значення  О250805 Короп – Атюша – Поліське на ділянці км0+000-км25+000 у Коропській громаді за програмою Президента України Велике будівництво. Обсяг фінансування – 19…

Бюджет участі Коропської ОТГ: результати голосування

У залі засідань селищної ради відбулось засідання експертної групи з питань реалізації програми «Громадське бюджетування» (бюджет участі) на 2021 рік з приводу підрахунку голосів, які набрали проєкти. Результати такі: 2291 − загальна кількість голосів,  з них: 1724 − на паперових бланках, 567 −  онлайн,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: