Новини

Публічна бібліотека, терцентр та рішення по користуванню землею – результати сесії у Коропській ОТГ

Депутати селищної ради  18 лютого, прибули до Коропа на  засідання 45 сесії сьомого скликання. Сесійне зібрання провів Коропський селищний голова Віктор Журавель.

  На розгляд депутатів було винесено 196 питань з них 186 земельних.

Депутати підтримали виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів селищного бюджету Коропської ОТГ. Зі спецфонду селищного бюджету виділили 49 тисяч 502 гривні для таких цілей:

27 тисяч гривень – на придбання опалювального котла для адмінприміщення Городищенського старостинського округу;

4 тисячі 502 гривні – для проведення технагляду виконаних робіт по проєкту газифікації Шабалинова;

18 тисяч гривень – для перерахунку кошторисної документації у ціни 2020 року по капітальному ремонту приміщень Коропської школи (заміна вікон та дверей).

Блок питань зі сфери комунального майна представила начальниця відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Тетяна Свердлова.  В результаті їхнього розгляду депутати врегулювали орендні відносини з АТ «Облтеплокомуненерго», встановили зменшений (50%) розмір орендної плати Управлінню Держгеокадастру у відповідь на його клопотання, передали на балансовий облік відділу соціального захисту населення селищної ради, культурно-спортивного комплексу «Аполлон»  майно комунальної власності селищної ради.

Також депутати затвердили в нових редакціях структуру та граничну чисельність працівників терцентру і  Положення про відділ соціального захисту населення селищної ради. Із цих питань доповідала начальниця профільного відділу Лариса Ларченко.

Начальниця відділу культури і туризму Людмила Самойловська представила проєкт рішення про створення комунального закладу «Публічна бібліотека» Коропської селищної ради. Депутати підтримали його, затвердили Статут комунального закладу.

Питання обширного земельного блоку представила начальниця земельного відділу Лариса Дорошенко.

На підставі рішення загальних зборів громадян у Городищі та клопотання старости затвердили рішення про резервування земельних ділянок у Городищі біля річки Ровчак для суспільних потреб і суспільної необхідності, або для передачі в оренду цілісними масивами органічним господарствам.

 Також депутати затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби  в Рождественському, розглянули земельні заяви, надали дозволи на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, затвердили  уже розроблені проєкти.

За інформацією сайту Коропської селищної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Коропська,

Делегація Коропської громади продовжує навчання в Школі місцевого самоврядування

Коропська ОТГ стала учасницею Школи місцевого самоврядування, організованої DESPRO у співпраці з Hanns Seidel Stiftung Ukraine. У грудні Коропська об’єднана громада пройшла конкурсний відбір і стала однією із 12 громад України, які беруть участь у цьому навчанні.    Громаду в Школі представляє потужна команда…

Публічна бібліотека, терцентр та рішення по користуванню землею – результати сесії у Коропській ОТГ

Депутати селищної ради  18 лютого, прибули до Коропа на  засідання 45 сесії сьомого скликання. Сесійне зібрання провів Коропський селищний голова Віктор Журавель.   На розгляд депутатів було винесено 196 питань з них 186 земельних. Депутати підтримали виділення асигнувань за рахунок вільного…

У Коропській громаді запустили водогін

Пріоритетний у цьому році проєкт – будівництво центролізованого водогону у селі Вишеньки завершили.   За словами директора комунального підприємства «Вода» Івана Бориско, воду вже запустили, а також зробили промивку труб, дезінфекцію. Водогін у селі вже був, але із однієї з двох свердловин почала йти непридатна вода. Тож…

Займатися спортом у коропському «Аполлоні» буде комфортніше

У коропському культурно-спортивному комплексі за кошти селищної ради завершили ремонтувати санвузли, а також придбали додаткового котла на альтернативному паливі. Ремонт санвузлів виконали працівники комунального підприємства «Вода сервіс» Коропської селищної ради, повідомили в секторі інформаційної діяльності. Додаткового котла для КСК «Аполлон»…

У селі Коропської ОТГ будують водогін та нову водонапірну башту

Невдовзі жителі села будуть забезпечені якісною питною водою. Це на сьогодні є одним з пріоритетних напрямків Коропської громади. Роботи проводяться за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Загальна кошторисна вартість проєкту складає 1…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: