Новини

Голова Куликівської ОТГ розповіла про зроблене за місяць

Черговий звіт про господарську діяльність Куликівської ОТГ за місяць, що пройшов, розмістила на офіційному сайті голова ОТГ Наталія Халімон. У звіті йдеться про заходи благоустрою на території громади, соціальний захист, дороги та багато іншого.

Приміром, встановлено новий бетонний паркан біля Грабівського ФАПу. Розчищено від порослі центральну під’їзну дорогу до с. Виблі та частково до с. Горбове. Звалковано сміттєзвалища в с. Хибалівка та чергово в Куликівці. Розчищено ставок для напування худоби в с. Салтикова Дівиця.

Велику громадську активність проявили жителі с. Хибалівка, відремонтувавши спільними зусиллями аварійний міст через річку Смолянка, який з’єднує дві частини села. Питання ремонту моста піднімалося жителями села на загальних зборах громадян. Селищна рада проводила консультації з проектантами щодо ремонту споруди. Кошторисна вартість ремонтних робіт, яку озвучили фахівці збентежила всіх – близько 7 млн. грн. Поки що такої суми на капітальний ремонт мосту громада не має. Проте, завдяки небайдужості старости, робітника з благоустрою селищної ради та хибалівських чоловіків-ентузіастів, тимчасовий ремонт мосту проведено власними силами.

ЩО стосується ремонтів доріг, то за місяць зроблено ямковий ремонт частини дороги по вул. Петровського в с. Дрімайлівка, проведено висипку ділянки вул. Б. Хмельницького в Куликівці.

Також проведено ремонт водозабірної свердловини в с. Дрімайлівка. Забезпечено водопостачання до новобудови сільської лікарської амбулаторії в с. Салтикова Дівиця.

Із новин бінесу – у адміністративному приміщенні с. Дроздівка відкрито швейну майстерню.

У питаннях соціального захисту зроблено наступне.

У листопаді в громаді відбулася соціальна акція «Дякую», в ході якої члени малозабезпечених родин отримали одяг від соціального магазину «ДякуЮ», що знаходиться в м. Чернігові. Послугами акції скористалося близько 20 родин з ОТГ. Наразі акція триває. Громада також отримала спеціально обладнане післяопераційне ліжко, яке було передане для використання Куликівській ЦРЛ. Щиро дякуємо директору соціального магазину Гребнєвій Юлії за співпрацю з Куликівською ОТГ в напрямку соціального захисту населення. Запрошуємо громадських активістів ОТГ до співпраці із селищною радою щодо відкриття в громаді власної філії магазину «ДякуЮ».

Куликівка була єдиним районним центром, де довго не було сучасного супермаркету. Урочисте відкриття довгоочікуваного сучасного маркету «Наш край» відбулося 17 листопада 2019 р. на День селища. Окрім традиційного набору товару для подібних магазинів, у куликівському супермаркеті є власна зала кондитерської випічки та кулінарія. За офіційною інформацією власника, у магазині створено 24 робочі місця.

Найяскравіша подія: 21 листопада відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. Нагадаю, що Куликівська ОТГ у 2018 році стала учасником та переможцем програми «U-LEAD з Європою», за сприяння якої в Куликівці побудували сучасний ЦНАП. Знаходиться він в адміністративному приміщенні селищної ради за адресою: вул. Миру, 67.

Сьогодні Куликівський ЦНАП надає 94 адміністративні послуги, серед яких – реєстрація нерухомості, бізнесу, місця проживання, послуги щодо вирішення земельних питань та ін. Новий ЦНАП обладнаний для обслуговування людей з особливими потребами (пандус, спеціальні пристосування у вбиральні). У фойє – комфортна зона відпочинку, є дитячий куточок для клієнтів, що приходять з дітьми. Для відвідувачів передбачено також спеціальне робоче місце з комп’ютером, безкоштовне підключення до Інтернету (Wi-Fi). ЦНАП обладнаний сучасною технікою та найновішим програмним забезпеченням. Для ще більшої зручності жителів громади в чотирьох великих селах – Горбовому, Салтиковій Дівиці, Вересочі та Орлівці створені віддалені робочі місця з відповідним обладнанням, де працюють адміністратори ЦНАПу та надають послуги на місці.

З часом перелік послуг розшириться. Куликівська громада серед небагатьох в області пройшла конкурсний відбір на забезпечення ЦНАПу спеціальним дороговартісним обладнанням для друку нових паспортів (ID- карток). У планах – надання послуг реєстрації авто, послуг соціального захисту.

Джерело: сайт Куликівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Куликівська,

У Куликівській ОТГ на Купала урочисто відкрили оновлену водойму

Цьогорічне свято Івана Купала в Орлівці запам’ятають надовго! Саме 7 липня тут відбулося урочисте відкриття і освячення розчищеної і реконструйованої водойми в центрі села. Це сьогодні тут приваблива і комфортна зона відпочинку: чиста і м’яка вода, яка приваблює у літню…

Нова техніка для комунального підприємства у Куликівській ОТГ

У Куликівці місцеве комунальне підприємство “Куликівське ВУЖКГ” і далі працює над розширенням переліку  і якості надання платних послуг населенню. Днями за кошти місцевого бюджету, які надійшли підприємству як компенсація за різницю в тарифах, ВУЖКГ придбало нову асенізаційну бочку для викачування…

Громадський бюджет: ОТГ Чернігівщини змагаються за фінанси

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Із 9 проєктів, допущених до голосування, 7 подані від об’єднаних громад: «Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» (Новгород-Сіверський); «Будівництво майданчику для екстремальних…

У Куликівській громаді шиють захисні костюми та маски для медиків

Куликівська селищна рада не обмежилася в проведенні заходів з профілактики поширення  коронавірусної інфекції COVID-19  на території громади тільки виділенням коштів для медзакладів.  Станом на 6 квітня передано 111,9 тис. грн для потреб центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. У громаді вирішили…

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми. Про формування спроможної громади, виклики та успіхи в цьому напрямку…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: