Новини

До Корюківської громади хочуть приєднатися два районні села

Нещодавно стало відомо, що Корюківська громада може до кінця року приєднати до себе Савинківську та Олександрівську сільські ради.

Савинки 17 вересня, а Олександрівка на день раніше, провели громадські слухання щодо даного питання. Зі слів керівників цих громад, жителі підтримали таке рішення, отже далі його буде винесено на сесію ради цих сіл, де місцеві депутати мають сказати свою думку щодо приєднання.

Цей процес не простий і потребує ще отримання позитивного висновку обласної адміністрації. Проте Корюківський міський голова Ратан Ахмедов досить оптимістично говорить про цей процес:

“Якщо доєднуються села в межах перспективного плану, то проблем не має бути. Так, дійсно, потрібно пройти бюрократичні питання по громадським слуханням, рішенням сесій і висновку ОДА. Шкода, що втрачено час, а відповідно і можливості залучати впродовж останніх років інфраструктурну субвенцію на розвиток ОТГ”.

Нагадаємо, що згідно Перспективного плану, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2015 році, до Корюківки мають доєднати всі села району, які не увійшли до Холминської громади і ще не об’єднані.

Перший перспективний план для Чернігівської області передбачав створення трьох громад в Корюківському районі. Проте його було змінено, Перелюбська громада була визнана як неспроможна, отже всі села, які мали до неї входити, тепер чекає доєднання саме до районного центру.

Джерело: спільнота “Наша Корюківка”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Корюківська,

У Корюківській ОТГ нові правила благоустрою

На засіданні сьомої сесії, 8 липня, депутати міської ради затвердили оновлені ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ, що діятимуть на території населених пунктів Корюківської міської територіальної громади. Правила стосуються забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях….

Корюківська ОТГ: нові правила благоустрою, місцеві податки і збори

На засіданні сесії Корюківської міської ради 8 липня депутати підтримала думку громадськості і затвердили медичну послугу як пріоритетну для розвитку в громаді, яку обрали в рамках опитування у співпраці з програмою ДОБРЕ. Як відомо, у громаді триває робота над розробкою…

У Корюківській ОТГ закрили 2 школи

Рішення про припинення діяльності двох малокомплектних закладів освіти корюківські депутати ухвалили в четвер, 8 липня. На черговій сесії Корюківської міськради депутати за годину розглянули шістдесят питань. Їх заздалегідь обговорили на засіданнях постійних комісій, тому на сесійному – лише голосували. Сімнадцятим…

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.  Запуск ринку землі може бути вигідним і людям, які працюють на землі — фермерам, і громадам. Як це може бути – пояснюємо на…

Земля – у комунальну власність громад

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад. Як відбувається цей процес, які є складнощі – коментують голови громад, обрані від «Слуги Народу». Сергій Малець, голова Олишівської селищної громади: «Нарешті без…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: