Новини

Голова Куликівської ОТГ прозвітувала за роботу у травні

Вже традиційно щомісяця голова Куликівської ОТГ Наталія Халімон звітує про життєдіяльність Куликівської ОТГ за попередній місяць. Для цього на сайті громади створена спеціальна рубрика: “Колонка голови ОТГ”.

“Тривають роботи з благоустрою зон відпочинку ОТГ. Так, у травні 2019 р. було встановлено «алею конвалій» в центральному парку селища. Інклюзивні ліхтарі громаді подарував депутат селищної ради Віктор Зеленський. Роботи з монтажу виконували працівники комунального підприємства селищної ради”, – пише голова ОТГ.

Також, за її словами, до Дня Перемоги біля Куликівського обеліску слави було також встановлено ілюмінаційні ліхтарі з вазонами. Конструкції виготовили працівники Куликівського ВУЖКГ.

Проведено валкування Куликівського (повторно) та Вершиново Муравійського сміттєзвалищ.

Багато інформації подано про капітальне будівництво.

Так, рішеннями виконавчого комітету селищної ради від 17 травня було затверджено ще 2 робочі проекти та кошторисну документацію до них, а саме:

  • Капітальний ремонт дороги з твердим покриттям по вул. Троїцька в селі Виблі Куликівського району Чернігівської області (окремими ділянками).
  • Капітальний ремонт із застосуванням енергозберігаючих технологій в частині заміни заповнень віконних та дверних прорізів в Ковчинському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів по вул. Перемоги, 76 в с. Ковчин Куликівського району Чернігівської області.

“Таким чином, – пише Наталія Халімон – 2019 року у громаді за кошти інфраструктурної субвенції та кошти державного фонду регіонального розвитку, які ОТГ виграла на конкурсі проектів розвитку, буде реалізовано 6 великих проектів: будівництво двох глибоководних свердловин (с.Вершинова та Бакланова Муравійки), заміна вікон та дверей у Жуківському та Ковчинському закладах загальної середньої освіти, комплексна термомодернізація головного корпусу Куликівського закладу загальної середньої освіти та капітальні ремонти доріг з твердим покриттям по вул. Троїцька (с.Виблі) та вул. Лазарівка (с.Дроздівка). На реалізацію зазначених проектів планується залучити орієнтовно 14 млн. грн”.

Інформує голова ОТГ і про фінансову ситуацію.

Фінансування закладів загальної середньої освіти, згідно з бюджетним кодексом, має здійснюватися за рахунок освітньої субвенції (заробітна плата педагогічних працівників) та додаткової дотації з державного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти й охорони здоров’я та місцевих бюджетів. На утримання закладів загальної середньої освіти Куликівської ОТГ у 2019 році прораховано потребу у сумі 16,0 млн. грн. (без заробітної плати педагогічних працівників). Ця сума мала б надійти з державного бюджету до бюджету ОТГ. Проте, громада станом на кінець травня 2019 р. отримала лише 1,0 млн. грн., що становить 7,2 відсотка до мінімальної потреби. Таким чином, фінансування заробітної плати техперсоналу, енергоносії та теплопостачання освітніх закладів здійснюється коштом селищного бюджету. 15 млн. грн. – це величезне навантаження на бюджет, якого громада не витримує, тому і виникла ситуація з невчасною виплатою заробітної плати обслуговуючому персоналу.

“Просимо всіх з розумінням віднестися до фінансової ситуації, що склалася в ОТГ, оскільки вини громади в цьому немає. Через недофінансування страдає не лише освітня галузь, а й вцілому ОТГ, бо недоотримані кошти – це наш можливий розвиток”, – пише голова громади.

Джерело: сайт Куликівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Куликівська,

У Куликівській ОТГ на Купала урочисто відкрили оновлену водойму

Цьогорічне свято Івана Купала в Орлівці запам’ятають надовго! Саме 7 липня тут відбулося урочисте відкриття і освячення розчищеної і реконструйованої водойми в центрі села. Це сьогодні тут приваблива і комфортна зона відпочинку: чиста і м’яка вода, яка приваблює у літню…

Нова техніка для комунального підприємства у Куликівській ОТГ

У Куликівці місцеве комунальне підприємство “Куликівське ВУЖКГ” і далі працює над розширенням переліку  і якості надання платних послуг населенню. Днями за кошти місцевого бюджету, які надійшли підприємству як компенсація за різницю в тарифах, ВУЖКГ придбало нову асенізаційну бочку для викачування…

Громадський бюджет: ОТГ Чернігівщини змагаються за фінанси

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Із 9 проєктів, допущених до голосування, 7 подані від об’єднаних громад: «Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» (Новгород-Сіверський); «Будівництво майданчику для екстремальних…

У Куликівській громаді шиють захисні костюми та маски для медиків

Куликівська селищна рада не обмежилася в проведенні заходів з профілактики поширення  коронавірусної інфекції COVID-19  на території громади тільки виділенням коштів для медзакладів.  Станом на 6 квітня передано 111,9 тис. грн для потреб центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. У громаді вирішили…

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми. Про формування спроможної громади, виклики та успіхи в цьому напрямку…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: