Новини

Козелецька громада придбала автопідйомник та ремонтує вуличне освітлення

Підтримуючи один із пріоритетних напрямків – відновлення вуличного освітлення на території Козелецької громади, – придбано автопідйомник. А разом з тим вирішили ще декілька болючих питань благоустрою: монтажні роботи та догляд за зеленими насадженнями на своїй території. І все це завдяки багатофункціональності автопідйомника – техніка призначена для обслуговування вже встановленої системи вуличного освітлення, будівельно-монтажних робіт, робіт із догляду за деревами та багато іншого.

– Як і кожен господар у себе вдома намагається працювати максимально якісно і при цьому економно, так і ми в громаді використовуємо комплексний підхід. Особливо прискіпливо ставимося до закупівлі техніки. Адже вона має відпрацювати вкладені кошти та прослужити довгий час, – розповідає Наталія Лугина, секретар Козелецької селищної ради.

– Наявність спеціалізованої техніки, а саме автовишки, дає можливість нам більш оперативно вирішувати у населених пунктах громади питання ремонту мереж вуличного освітлення та видалення старих сухостійних дерев. Так, нещодавно силами нашого комунального підприємства вже відремонтовано вуличне освітлення про вулиці Івана Франка, де встановлені економні лампи 30 Вт, – розповідає Руслан Сочивець, начальник КП «Козелецьводоканал». – Тепер ведуться ремонтні роботи по вулиці Сім’ї Розумовських.

В Козелецькій громаді прийнято рішення про те, що в першу чергу приділяти увагу тим вулицям, на яких здійснюється інтенсивних рух пішоходів і автомобільного транспорту.

За останній рік розширено мережу та підключено вуличне освітлення на вулицях Козельця протяжністю більш ніж 4 км.

Повністю освітлені вулиці Гоголя, Анатолія Свидницького та Комарова. Провели лінію та встановили ліхтарі по вулиці Незалежності. А саме, це ділянка від перехрестя вулиць Незалежності з Толстого до перехрестя вулиць Незалежності і Чехова. Ще одна ділянка підключена до вуличного освітлення – це вулиця Пантелеймона Куліша, це від вул. Незалежності до вул. Євгена Лоскота.

По вул. Сім’ї Розумовських – біля центральної районної лікарні встановлено 3 ліхтарі, по вул. Євгена Лоскота встановлено 3 нових ліхтаря, вулиці Незалежності та Низова – відновлено діючу лінію, по вул. Родини Богомольців відновлено освітлення до перехрестя з вул. Сєдова.

Також встановлено 2 ліхтарі на вул. Соборності та відновлено освітлення цієї ж вулиці від перехрестя з вул.Селянська до підприємства ПМК-209.

Частково проведено реконструкцію лінії з вуличного освітлення в центрі селища.

Разом з тим роботи по відновленню освітлення проводяться не лише в центрі громади, а й в старостатах. Вже освітлені центральні вулиці сел Омелянів, Булахів та Лихолітки. На черзі Гламазди, Часнівці та Білейки.

Ці роботи Козелецька селищна рада планує проводити і на далі. Близько мільйона гривень планують закласти на відновлення освітлення у бюджет 2019 року.


Джерело: сайт Козелецької ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Козелецька,

Козелецька селищна рада має міні сонячну станцію для екстрених випадків

Козелецька селищна рада отримала великий комплект міні сонячної електростанції на базі сонячних панелей Sunpower для забезпечення резервного електропостачання. Це стало можливим завдяки Агенції регіонального розвитку Чернігівської області та представництву компанії SUNPOWER, йдеться на сайті громади. У Козельці нове обладнання знадобиться…

У Козелецькій громаді проблеми з водою

О них местные жители рассказали в соцсетях, сетуя на халатность единственного в поселке поставщика соответствующих услуг — КП «Козелецводоканал» В частности, некоторые пользователи из частного сектора отметили, что из кранов в их домах — ни капли воды в течение суток….

У Козелецькій громаді перевірили місця для купання

Цього тижня у Козелецькій селищній раді перевірили місця масового купання на водоймах. До комісії, яка перевіряла, увійшли заступник селищного голови Олена Золотаревська, спільно з головним спеціалістом відділу  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Леонідом Дубинським, головним інспектором ВЗНС Чернігівського…

Депутати домоглись ремонту дороги

У Козелецькій громаді ремонтують дорогу, що сполучає декілька населених пунктів громади. Тут буде нове дорожнє покриття, укріплені узбіччя, а також засоби організації та безпеки дорожнього руху. Минулого року до тоді ще кандидатів у депутати від «Слуги Народу» звернулись місцеві жителі…

У Козелецькій громаді влаштовують нове дорожнє покриття

На виконання програми Президента України «Велике будівництво»  ведуться роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О250704 Горбачі – Патюти – Ставиське на ділянці км 0+000 – км 16+200. Протяжність цієї ділянки — 5,3 кілометра. Загальний обсяг…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: