Новини

Козелецька громада придбала автопідйомник та ремонтує вуличне освітлення

Підтримуючи один із пріоритетних напрямків – відновлення вуличного освітлення на території Козелецької громади, – придбано автопідйомник. А разом з тим вирішили ще декілька болючих питань благоустрою: монтажні роботи та догляд за зеленими насадженнями на своїй території. І все це завдяки багатофункціональності автопідйомника – техніка призначена для обслуговування вже встановленої системи вуличного освітлення, будівельно-монтажних робіт, робіт із догляду за деревами та багато іншого.

– Як і кожен господар у себе вдома намагається працювати максимально якісно і при цьому економно, так і ми в громаді використовуємо комплексний підхід. Особливо прискіпливо ставимося до закупівлі техніки. Адже вона має відпрацювати вкладені кошти та прослужити довгий час, – розповідає Наталія Лугина, секретар Козелецької селищної ради.

– Наявність спеціалізованої техніки, а саме автовишки, дає можливість нам більш оперативно вирішувати у населених пунктах громади питання ремонту мереж вуличного освітлення та видалення старих сухостійних дерев. Так, нещодавно силами нашого комунального підприємства вже відремонтовано вуличне освітлення про вулиці Івана Франка, де встановлені економні лампи 30 Вт, – розповідає Руслан Сочивець, начальник КП «Козелецьводоканал». – Тепер ведуться ремонтні роботи по вулиці Сім’ї Розумовських.

В Козелецькій громаді прийнято рішення про те, що в першу чергу приділяти увагу тим вулицям, на яких здійснюється інтенсивних рух пішоходів і автомобільного транспорту.

За останній рік розширено мережу та підключено вуличне освітлення на вулицях Козельця протяжністю більш ніж 4 км.

Повністю освітлені вулиці Гоголя, Анатолія Свидницького та Комарова. Провели лінію та встановили ліхтарі по вулиці Незалежності. А саме, це ділянка від перехрестя вулиць Незалежності з Толстого до перехрестя вулиць Незалежності і Чехова. Ще одна ділянка підключена до вуличного освітлення – це вулиця Пантелеймона Куліша, це від вул. Незалежності до вул. Євгена Лоскота.

По вул. Сім’ї Розумовських – біля центральної районної лікарні встановлено 3 ліхтарі, по вул. Євгена Лоскота встановлено 3 нових ліхтаря, вулиці Незалежності та Низова – відновлено діючу лінію, по вул. Родини Богомольців відновлено освітлення до перехрестя з вул. Сєдова.

Також встановлено 2 ліхтарі на вул. Соборності та відновлено освітлення цієї ж вулиці від перехрестя з вул.Селянська до підприємства ПМК-209.

Частково проведено реконструкцію лінії з вуличного освітлення в центрі селища.

Разом з тим роботи по відновленню освітлення проводяться не лише в центрі громади, а й в старостатах. Вже освітлені центральні вулиці сел Омелянів, Булахів та Лихолітки. На черзі Гламазди, Часнівці та Білейки.

Ці роботи Козелецька селищна рада планує проводити і на далі. Близько мільйона гривень планують закласти на відновлення освітлення у бюджет 2019 року.


Джерело: сайт Козелецької ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Козелецька,

У громадах Чернігівщини будуть нові заказники

“На сесії Чернігівської обласної ради прийняли ряд важливих рішень і у сфері екології та природокористування. Так, зокрема, за ініціативою обласної адміністрації розширили мережу об’єктів природно-заповідного фонду області“, – повідомив у Фейсбуці голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко. Так, на території Прилуцького…

Громади Чернігівщини на карантині

Як живуть громади Чернігівської області на карантині і якими способами та методами протистоять поширенню вірусу – як інфекційному, так і дезінформаційному – в огляді Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою». У громадах формуються команди волонтерів, які зможуть допомагати літнім…

Наскільки готова Козелецька лікарня приймати хворих на коронавірус?

Вже декілька місяців поспіль не сходить з вуст мешканців Козелецької громади головна тема, яка бентежить весь світ – це пандемія, захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Налічуються десятки країн, які потерпають від страшної недуги, незалежно від їх економічного…

З життя Лемешівського старостату у Козелецькій громаді

У Лемешівському старостинському окрузі Козелецької селищної ради пройшли збори громадян одразу в чотирьох селах – в Лемешах, Горбачах, Шуляках та Пісоцькому. Мешканці сіл зібралися напередодні жіночого свята – 6 березня. Підводити річні підсумки приїхали і представники громади, зокрема, за дорученням…

Школи Козелецької об’єднаної територіальної громади активно провадять модернізацію котелень

Скрипчинська  школа це вже 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.  Заміну котлів зробили в школах у Білейках, Ставиському, Лихолітках, Булахові, Бобруйках, Козелецькій гімназії №1 та в Омелянівському садочку. – Демонтаж старих котлів і встановлення нових здійснюється…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: