Новини

Козелецька громада придбала автопідйомник та ремонтує вуличне освітлення

Підтримуючи один із пріоритетних напрямків – відновлення вуличного освітлення на території Козелецької громади, – придбано автопідйомник. А разом з тим вирішили ще декілька болючих питань благоустрою: монтажні роботи та догляд за зеленими насадженнями на своїй території. І все це завдяки багатофункціональності автопідйомника – техніка призначена для обслуговування вже встановленої системи вуличного освітлення, будівельно-монтажних робіт, робіт із догляду за деревами та багато іншого.

– Як і кожен господар у себе вдома намагається працювати максимально якісно і при цьому економно, так і ми в громаді використовуємо комплексний підхід. Особливо прискіпливо ставимося до закупівлі техніки. Адже вона має відпрацювати вкладені кошти та прослужити довгий час, – розповідає Наталія Лугина, секретар Козелецької селищної ради.

– Наявність спеціалізованої техніки, а саме автовишки, дає можливість нам більш оперативно вирішувати у населених пунктах громади питання ремонту мереж вуличного освітлення та видалення старих сухостійних дерев. Так, нещодавно силами нашого комунального підприємства вже відремонтовано вуличне освітлення про вулиці Івана Франка, де встановлені економні лампи 30 Вт, – розповідає Руслан Сочивець, начальник КП «Козелецьводоканал». – Тепер ведуться ремонтні роботи по вулиці Сім’ї Розумовських.

В Козелецькій громаді прийнято рішення про те, що в першу чергу приділяти увагу тим вулицям, на яких здійснюється інтенсивних рух пішоходів і автомобільного транспорту.

За останній рік розширено мережу та підключено вуличне освітлення на вулицях Козельця протяжністю більш ніж 4 км.

Повністю освітлені вулиці Гоголя, Анатолія Свидницького та Комарова. Провели лінію та встановили ліхтарі по вулиці Незалежності. А саме, це ділянка від перехрестя вулиць Незалежності з Толстого до перехрестя вулиць Незалежності і Чехова. Ще одна ділянка підключена до вуличного освітлення – це вулиця Пантелеймона Куліша, це від вул. Незалежності до вул. Євгена Лоскота.

По вул. Сім’ї Розумовських – біля центральної районної лікарні встановлено 3 ліхтарі, по вул. Євгена Лоскота встановлено 3 нових ліхтаря, вулиці Незалежності та Низова – відновлено діючу лінію, по вул. Родини Богомольців відновлено освітлення до перехрестя з вул. Сєдова.

Також встановлено 2 ліхтарі на вул. Соборності та відновлено освітлення цієї ж вулиці від перехрестя з вул.Селянська до підприємства ПМК-209.

Частково проведено реконструкцію лінії з вуличного освітлення в центрі селища.

Разом з тим роботи по відновленню освітлення проводяться не лише в центрі громади, а й в старостатах. Вже освітлені центральні вулиці сел Омелянів, Булахів та Лихолітки. На черзі Гламазди, Часнівці та Білейки.

Ці роботи Козелецька селищна рада планує проводити і на далі. Близько мільйона гривень планують закласти на відновлення освітлення у бюджет 2019 року.


Джерело: сайт Козелецької ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Козелецька,

Ремонт доріг у Козелецькій ОТГ

Днями провели поточний середній ремонт частини дороги на вулиці Свято-Миколаївська, ділянки між вулицями І. Франка та Толстого, загальною протяжністю 230 м. Проєктно-кошторисну документацію на ремонт цієї дороги виготовила Козелецька селищна рада. Фінансування ж самого ремонту дороги надали з державного бюджету….

Перші класи Козелецької громади вже з новими меблями

У школи Козелецької селищної ради нещодавно завезли та вже встановлюють сучасні меблі для перших класів. На черзі – класні дошки та комп’ютерна техніка. 186 комплектів нових парт зі стільцями для майбутніх учнів є мобільними та безпечними. Модульні столи є індивідуальним…

Чотири громади Чернігівщини перемогли у конкурсі “Малі міста – великі враження”

Проект «Малі міста – великі враження» започатковано минулого року. Він фінансується з державного бюджету, а його мета – підтримка культурних ідей у невеликих населених пунктах та об’єднаних територіальних громадах. Рік тому на конкурс було подано 167 ініціатив, з яких 8…

Серед переможців конкурсу “Малі міста – великі враження” чотири проекти від ОТГ Чернігівщини

Чотири проекти громад Чернігівської області перемогли в конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження». Про це повідомила консультант з комунікацій проекту «ПУЛЬС» при Чернігівському регіональному відділі Асоціації міст України Альона Макаренко. Так, перемогу в конкурсі отримали наступні громади: Кіптівська…

Модернізація освітлення міського парку в Козельці

24 червня в міському парку селища Козелець провели повну модернізацію освітлення. Ліхтарі в парку були неекономними, застарілими. До того ж вони були різних моделей, а деякі з них перегоріли, – розповів Руслан Сочивець, начальник КП «Козелецьводоканал». – Тому актуальним постало…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: