Новини

Козелецька громада придбала автопідйомник та ремонтує вуличне освітлення

Підтримуючи один із пріоритетних напрямків – відновлення вуличного освітлення на території Козелецької громади, – придбано автопідйомник. А разом з тим вирішили ще декілька болючих питань благоустрою: монтажні роботи та догляд за зеленими насадженнями на своїй території. І все це завдяки багатофункціональності автопідйомника – техніка призначена для обслуговування вже встановленої системи вуличного освітлення, будівельно-монтажних робіт, робіт із догляду за деревами та багато іншого.

– Як і кожен господар у себе вдома намагається працювати максимально якісно і при цьому економно, так і ми в громаді використовуємо комплексний підхід. Особливо прискіпливо ставимося до закупівлі техніки. Адже вона має відпрацювати вкладені кошти та прослужити довгий час, – розповідає Наталія Лугина, секретар Козелецької селищної ради.

– Наявність спеціалізованої техніки, а саме автовишки, дає можливість нам більш оперативно вирішувати у населених пунктах громади питання ремонту мереж вуличного освітлення та видалення старих сухостійних дерев. Так, нещодавно силами нашого комунального підприємства вже відремонтовано вуличне освітлення про вулиці Івана Франка, де встановлені економні лампи 30 Вт, – розповідає Руслан Сочивець, начальник КП «Козелецьводоканал». – Тепер ведуться ремонтні роботи по вулиці Сім’ї Розумовських.

В Козелецькій громаді прийнято рішення про те, що в першу чергу приділяти увагу тим вулицям, на яких здійснюється інтенсивних рух пішоходів і автомобільного транспорту.

За останній рік розширено мережу та підключено вуличне освітлення на вулицях Козельця протяжністю більш ніж 4 км.

Повністю освітлені вулиці Гоголя, Анатолія Свидницького та Комарова. Провели лінію та встановили ліхтарі по вулиці Незалежності. А саме, це ділянка від перехрестя вулиць Незалежності з Толстого до перехрестя вулиць Незалежності і Чехова. Ще одна ділянка підключена до вуличного освітлення – це вулиця Пантелеймона Куліша, це від вул. Незалежності до вул. Євгена Лоскота.

По вул. Сім’ї Розумовських – біля центральної районної лікарні встановлено 3 ліхтарі, по вул. Євгена Лоскота встановлено 3 нових ліхтаря, вулиці Незалежності та Низова – відновлено діючу лінію, по вул. Родини Богомольців відновлено освітлення до перехрестя з вул. Сєдова.

Також встановлено 2 ліхтарі на вул. Соборності та відновлено освітлення цієї ж вулиці від перехрестя з вул.Селянська до підприємства ПМК-209.

Частково проведено реконструкцію лінії з вуличного освітлення в центрі селища.

Разом з тим роботи по відновленню освітлення проводяться не лише в центрі громади, а й в старостатах. Вже освітлені центральні вулиці сел Омелянів, Булахів та Лихолітки. На черзі Гламазди, Часнівці та Білейки.

Ці роботи Козелецька селищна рада планує проводити і на далі. Близько мільйона гривень планують закласти на відновлення освітлення у бюджет 2019 року.


Джерело: сайт Козелецької ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Козелецька,

У Козельці за півтора року освітлено 26 вулиць

Днями у селищі Козелець закінчили підключення до вуличного освітлення вулиці Амосова (це колишня Артема). Згідно Програми економічного і соціального розвитку Козелецької селищної ради на 2018-2020 роки одним із пріоритетних питань стало підключення вуличного освітлення. На сьогоднішній день це вже 26-та…

В Козелецькій ОТГ стартували пришкільні табори

З 27 травня місцями змістовного дозвілля для дітей Козелецької громади стали пришкільні табори. На сьогодні їх відвідують 548 школярів. Загальноосвітні навчальні заклади створюють умови для цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд. Виховний…

Голова Козелецької ОТГ прозвітувала за рік відеороликом

На сайті Козелецької ОТГ оприлюднено відео звіту селищного голови Олени Дмитренко за 2018 рік. Ролик розпочинається із пояснень, за рахунок яких податків наповнюється бюджет громади. Далі по черзі слово беруть працівники виконавчого апарату ОТГ, керівники відділів. Зокрема, розповідається про підготовку…

У Козелецькому ЦНАПі консультуватимуть із юридичних питань

22 квітня у приміщенні Козелецького ЦНАПу (Козелець, вул.Соборності, 27) буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання правової допомоги такій категорії осіб: особи, які перебувають на обліку…

Толока без бюджетників у селі Козелецької ОТГ

Щороку мешканці села Гламазди, що у складі Козелецької ОТГ, проводять благоустрій свого населеного пункту. Цими вихідними люди погребли листя на дитячому майданчику, повирубували дерева-самосійки, повимітали та повизбирували набите скло, навели чистоту на автобусній зупинці. Та й надалі обіцяють не зупинятися….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: