Новини

Гончарівська селищна рада: депутат, який відмовляється спілкуватись, один мільйонер та неподані декларації

Один депутат-мільйонер, троє депутатів не подали декларації та некомунікабельний депутат — такий результат моніторингу е-декларацій депутатів Гончарівської ОТГ, проведений ГО “Агенція міських ініціатив”.

Скільки заробили депутати?

В Гончарівській селищній раді є один мільйонер — підприємець Сергій Солошенко. Він за минулий 2017 рік заробив 3,5 млн грн. Окрім цього має 2 житлові будинки — 163,9 та 123,4 кв м та їздить на MITSUBISHI OUTLANDER 2008 року випуску, придбану в 2017 році за 254 тис грн.

Згідно даних youcontrol депутат в 2007 році був керівником Комунального підприємства “Архітектурно-будівельний центр Чернігівської районної ради”. Наразі надає інженерні послуги, згідно даних відкритої системи.

Друге місце посідає теж підприємець Ігор Пархоменко. Його заробіток в 2017 році склав 571 тис грн.

На третьомі місті військовослужбовець Анатолій Таранюк з доходом в 219 тис грн. Їздить депутат на renault scenik 2003 року випуску, якого придбав в тому ж році за 54 тис грн.

Найменший дохід серед депутатів Гончарівської селищної ради показала оператор котельні Марина Пильник — дещо більше 10 тис грн. Окрім доходу Марина більше нічого в своїй декларації не вказала.

Дещо більший дохід заробив за минулий рік діловод Тетяна Волохова — 13,7 тис грн, також депутатка задекларувала 2 житлових будинків.

Закриває трійку депутатів з найменшим доходом Вячеслав Чепінога, комірник. Депутат задекларував 14,4 тис грн та мопед.

Не вказали, бо не знали

Варто відзначити, що найбільш поширеною помилкою серед депутатів різних ОТГ є відсутність інформації у графі нерухомість. Не стала винятком і Гончарівська селищна рада, де четверо народних обранців не задекларували свої квадратні метри — Вячеслав Чепінога (комірник), Марина Пильник (оператор котельні), В’ячеслав Падалко (військовослужбовець) та Роман Шеремет (командир батальйону).

Зокрема В’ячеслав Чепінога говорить:

“У мене ж службова квартира, не моя. Маю на увазі, що свою власну нерухомість не маю тому і не вказав. На майбутнє буду знати”.

“Я по прописці живу. Я маю квартиру, в якій живу, але квартира не на мені, а на моїй мамі”, — каже депутатка Марина Пильник.

Слід зазначити, що за правилами подання е-декларації необхідно вказувати все майно, яке є не тільки на праві власності, але й у користуванні. Тобто всі депутати, які не вказали житло, але не живуть на вулиці — зробили помилки. З правилами подання можна ознайомитись на сайті Національного агенства з питань запобігання корупції.

 

Не подали декларації

Серед депутатського корпусу Гончарівської селищної ради декларації трьох депутатів нам взагалі не вдалося знайти: двоє пенсіонерів Микола Баран та Олександр Лоскот та Степан Стах («Чернігіврайогролісгосп»).

Нам вдалося зв’язатись та поговорити з цього приводу з Олександром Лоскот: “Ні не подавав, бо не зміг. Я в минулому році мучавсь-мучавсь і просив допомогти, і ключ видали в податковій і так нічого не получилось. І в цьому році так само. А в мене там в принципі змін ніяких немає. Я, крім пенсії, ніяких доходів не отримую. Я військовий пенсіонер у мене одна пенсія і все. Мені там нічого подавать, я за цей рік нічого не купував і не продавав”.

Взагалі відповився спілкуватись з нашими представниками Степан Стах: “Не звоніть більше мені”. І кинув слухавку.

“Я остановился на полпути. Получил карточку, заплатил 100 грн. Потом у меня что-то там не сложилось. Если честно, у меня не получилось і потом это дело заглохно и все. Говорю, как есть,” – зізнається депутат Микола Баран.

Слід зазначити, що контактні дані депутатів Гончарівської селищної ради на момент підготовки даного матеріалу були відсутні на офіційному сайті ради. Хоча коротка інформація про депутатський корпус на сайті є. Контакти депутатів були надані тільки після офіційного запиту на отримання публічної інформації.


Джерело: ГО “Агенція міських ініціатив”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Гончарівська,

Гончарівська ОТГ поповниться громадами трьох сіл

До Гончарівської об’єднаної територіальної громади приєднуються ще три населені пункти – села Максим, Лебедівка та Соколівка Максимівської сільської ради Козелецького району. Відповідне розпорядження підписала виконувачка обов’язків голови Чернігівської ОДА Наталія Романова. Таким чином затверджено висновок про відповідність Конституції та законам…

Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози

Про виклики, перспективи та виборчу статистику мова йшла на прес-конференції «Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози», яка відбулася 19 червня у Чернігові. Організатор заходу – Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та…

Голова Гончарівської ОТГ прозвітував на загальних зборах

24 січня відбулися загальні збори представників громадян Гончарівської територіальної громади. Також до зібрання долучились заступник голови районної ради Володимир Поліщук, заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Андрій Курданов, начальник відділу забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Віктор Нікітенко, дільничний інспектор поліції…

У Гончарівському завершують будівництво першого гуртожитку поліпшеного типу для військовослужбовців

У селищі Гончарівське, що на Чернігівщині, будівництво гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників розпочалося в квітні 2018 року. Будівництво одного з трьох гуртожитків уже вийшло на фінішну пряму: будівельники накрили дах та почали утеплювати стіни. Проведено електромережі, водопостачання та каналізацію. —…

Депутати Гончарівської ОТГ просять у Гройсмана захисту проти рейдерства торфозаводу

Депутати Гончарівської селищної ради написали лист Гройсману. Просять почути думку громади та трудового колективу «Смолинського торфозаводу» філії ДП «Чернігівторф» і покласти край свавіллю керівника «Укрторфу» Андрія Озерчука. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: