Новини

Яким буде ЦНАП у Куликівській ОТГ

14 червня представники програми “U-LEAD з Європою” вперше відвідали Куликівську ОТГ. Мета візиту – обговорення концепції створення ЦНАПу у об’єднаній громаді.

Експертна група на чолі з регіональним координатором Програми Ольгою Калініченко зустрілася з Куликівським селищним головою Наталією Халімон та членами робочої групи по створенню ЦНАП при виконкомі селищної ради. Під час зустрічі обговорили дорожню карту співпраці Програми “U-LEAD з Європою” та Куликівської ОТГ, обговорили наміри та конкретні заходи щодо участі обох сторін у проекті.

Представники Програми оглянули приміщення, де розміщуватиметься модернізований ЦНАП, познайомилися з фахівцями відділу ЦНАП виконкому селищної ради, вивчили демографічні та географічні особливості Куликівської ОТГ, перевірили відповідність поданої заявки реальному стану справ у громаді.

Нагадаємо, що у березні Програма «U-LEAD з Європою» оголосила відбір для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАП. Свою заявку на участь в конкурсі подала і Куликівська селищна рада. Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою» проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі. В числі шести громад Чернігівщини Куликівська ОТГ була відібрана експертами для участі в програмі “U-LEAD з Європою” в частині модернізації Центру надання адміністративних послуг

Цього ж дня представники Програми зустрілися також з виконувачами обов”язків старост сіл громади та зацікавленими фахівцями Куликівської селищної ради.

На зустрічі Ольга Калініченко презентувала присутнім проект створення/модернізації ЦНАПу в рамках Програми “U-LEAD з Європою”. Під час презентації вона розповіла про мету і завдання Програми, про успішний досвід створення/модернізації ЦНАП по всій Україні, про подальшу співпрацю по реалізації проекту в Куликівці.

Отож співучасть сторін відбуватиметься наступним чином: Куликівська селищна рада надає приміщення та забезпечує його ремонт, відповідно до вимог проекту, Програма “U-LEAD з Європою” забезпечує новий ЦНАП меблями, комп”ютерною технікою, ліцензованим програмним забезпеченням, іншим необхідним обладнанням, проводить навчання персоналу ЦНАП.

У складі нового (належного) ЦНАПу працюватиме 10 осіб, 6 – в головному офісі в Куликівці та 4 – в селах громади. Для зручності жителів громади будуть створені 4 віддалені робочі місця. Фахівці на місцях прийматимуть заяви та відповідний пакет документів від громадян, надаватимуть потрібні консультації.

Завдання робочої групи селищної ради виписати концепцію роботи нового ЦНАП, враховуючи усі особливості громади та існуючі нині проблемні питання щодо надання адміністративних послуг населенню. Новий ЦНАП має працювати за принципом єдиного вікна.

Завершуючи презентацію Ольга Калініченко наголосила, що кінцева і головна мета створення в громаді належного ЦНАПу – в рази підвищити якість обслуговування громадян і кардинально змінити ситему надання адміністративних послуг населенню.


Джерело: сайт Куликівської ОТГ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Куликівська,

Куликівська ОТГ придбала новий трактор для потреб громади

21 серпня символічне коло по площі Куликівки проїхав новенький трактор «Беларус 82.1». Цю одиницю техніки селищна рада придбала за кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об»єднаних територіальних громад. Вартість трактора становить 462,9 тис. грн. Читайте також

Представники громад Чернігівщини дізналися як вдосконалити якість надання адміністративних послуг

Коли говорять про реформу децентралізації, то одним із важливих результатів називають наближення послуг до людей. Про забезпечення якісного надання адміністративних послуг на місцевому рівні наголошують керівники кожної громади. Читайте також

Голова Куликівської ОТГ: до кінця року громада купить спецтехніку

До створеної у 2017 році Куликівської об’єднаної територіальної громади увійшли 16 сільрад району — всі, крім Смолянської, яка захотіла в Олишівську ОТГ. Фактично громада працює трохи більш ніж півроку — від минулорічних жовтневих виборів. Читайте також

Колонка голови Куликівської ОТГ за підсумками червня

За підсумками діяльності у поточному місяці Куликівської ОТГ голова громади Наталія Халімон оприлюднила чергове звернення. Вона нагадала про важливі рішення, які прийняті депутатами ОТГ та членами виконавчого комітету. Згадала про хід реалізації проекту зі створення ЦНАПу. Та інше. Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: