Серед виборців президента США Дональда Трампа зростає підтримка військової допомоги Україні, частково через зміну стратегії президента України Володимира Зеленського. Про це йдеться у матеріалі The Wall Street Journal. За даними соціолога Heritage Foundation Стівена Мура та директора Ukraine Freedom Project Колбі Барретта,…
Гройсман “віддав” ще 22 тисячі гектарів громадам

Сьогодні, 5 квітня, в рамках започаткованої Урядом ініціативи ще 27 громад отримали у власність понад 22 тисяч гектарів земель сільгосппризначення поза межами населених пунктів. Документи про передачу земель підписані у Вінниці у присутності Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
Як відомо, глава Уряду перебуває в регіоні з робочою поїздкою, під час якої, зокрема, за участі Президента України Петра Порошенка проведе розширену нараду «Децентралізація та розвиток регіонів».
«27 громад отримають сьогодні землю. Уряд схвалив прогресивне рішення, і сьогодні ми виконуємо важливу місію», – сказав Глава Уряду.
Більше: Голова Іванівської ОТГ про землю та наповнення бюджету
Рішення про передачу земель сільгоспризначення ухвалено наприкінці січня поточного року. В лютому об’єднані громади підписали меморандуми про умови передачі земель, і з березня розпочався сам процес передачі ресурсу. За планом, до кінця року всі процедури мають бути завершені.
Джерело: Урядовий портал