О них местные жители рассказали в соцсетях, сетуя на халатность единственного в поселке поставщика соответствующих услуг — КП «Козелецводоканал» В частности, некоторые пользователи из частного сектора отметили, что из кранов в их домах — ни капли воды в течение суток….
У Козельці обрізали дерева “по-модному”

В Козельці працівниками КП «Козелецьводоканал» проведено кронування дерев в міському парку та центрі селища.
Кронування – це видалення гілок і крони дерева з метою недопускання повного усихання рослини. Воно дозволяє омолодити старі дерева та видалити «небезпечні» гілки – сухі, тріснуті, занадто важкі.
При глибокому кронуванні повністю урізається крона, її верхня частина, і залишаються лише обрізки основних нижніх гілок в місцях їх відгалуження, або великий пень, який може досягати 2-х метрів. У такий спосіб формується крона, а за рік–два дерево обростає молодими і здоровими гілками.
У населених пунктах воно вкрай необхідне також у випадках, коли гілки заважають нормальній роботі ліній електропередач та іншим комунікаціям.
Таку обрізку для більшості порід дерев можна проводити в будь-який час року.
Джерело: сайт Козелецької ОТГ