Новини

«ОПОРА» про вибори в ОТГ на Чернігівщині. Офіційно

На виборах в об’єднаних громадах Чернігівської області спостерігачі «ОПОРИ» фіксують спроби виборців голосувати без паспортів, залишки агітації кандидатів та рекордну кількість зареєстрованих спостерігачів у одній громаді від Радикальної партії Олега Ляшка.

Голосування на виборчих дільницях новостворених ОТГ Чернігівської області проходить без особливих пригод. Мешканці малих міст та сіл охоче голосують в першій половині дня, що підтверджується явкою на виборчі дільниці.

Явка виборців, за даними ОПОРА, становить: Височанська ОТГ – 25,7% (немає зв’язку з технічних причин з шістьма селами, відтак інформація не є повною та буде оновлюватись), Варвинська ОТГ – 28,7%, Городнянська ОТГ – 28%, Линовицька ОТГ – 42%.

Як відзначають спостерігачі, виборчі комісії працюють в доволі складних умовах, приміщення деяких комісій холодні і не достатньо опалюються.

В селі Конотоп на дільниці №740175 від початку роботи не було світла, працювати комісії довелось у напівтемряві, але це не завадило вчасно розпочати голосування.

Крім того, з огляду на дощ та поривчастий вітер близько 12:00 вимкнулось світло в Городні, однак за годину все вдалось полагодити, і зараз комісії працюють у штатному режимі.

Рекордна кількість спостерігачів зареєстрована Линовицькою виборчою комісією: 384 особи від Радикальної партії Олега Ляшка на 14 округів з кількістю 2 767 виборців.

Серед порушень варто зазначити: спроби голосування без паспортів, які були попереджені, члени комісій відправляли виборців додому за документами, залишки передвиборчої агітації, як не були вчасно прибрані. Також надходили сигнали про організований підвіз виборців, але на даний момент вони не мають підтвердження.


Джерело: ОПОРА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Перші вибори 24 грудня, Порушення, Суб’єкти висування,

Стала відома дата початку виборчого процесу

Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. 30 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених…

Скільки нових об’єднаних громад в Україні та на Чернігівщині

За минулий місяць в Україні з’явилась ще 51 громада, які об’єднавши ресурси, почали вирішувати важливі для розвитку територій питання. Отже зараз вже понад 860 громад спільно реалізують 199 договорів у сфері поводження з побутовими відходами, водопостачання та водовідведення, безпеки, соціальних,…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: