Новини

Передвиборна боротьба з кримінальним відтінком

24 грудня в чотирьох об’єднаних територіальних громадах області відбудуться перші вибори. Найбільше претендентів – по 7 – на посаду керівника ОТГ зареєстровано у двох громадах – Височанській Борзнянського району та Линовицькій Прилуцького. Найменше – 4 – у Варвинській. У городнянській – 6. І саме тут розігралися найдраматичніші передвиборні баталії.

13 грудня двоє невідомих молодиків, що приїхали на обшарпаній білій «копійці» без номерних знаків, побили у райцентрі агітатора одного з кандидатів на посаду голови Городнянської ОТГ георгія Яхимовича. Він балотується від політичної партії «Національний корпус». Тепер у розклеєних по місту оголошеннях тим, хто допоможе знайти зниклих нападників, гарантують винагороду в сумі 10 тис. грн.

Інший претендент на очільника Городнянської ОТГ – тимчасово непрацюючий Олег Скварський – звернувся до місцевого відділення поліції із заявою щодо одного з конкурентів – директора зернової компанії «Інтер-прод» Володимира Романчука (обидва – самовисуванці). Підстава – біля агітаційного намету останнього продавали дешеві яйця.

«Бажання отримати владу і вседозволеність штовхають ділків на підкуп. У Городні меценат Романчук продає яйця по 15 гривень. Вдвічі дешевше, ніж у магазині», – пояснив у «Фейсбуці» свій вчинок Олег Скварський.

Із заявою про підкуп виборців звернулася до поліції і кандидат на посаду голови Височанської ОТГ Марія Василенко, зазначивши, що представники однієї з партій скуповують на Борзнянщині голоси виборців, роздаючи їм по 300 грн.

За двома останніми фактами були відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборця). Найменше покарання – штраф від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, найбільше – обмеження волі на строк до 2 років. Тривають слідчі дії.


Джерело: «Гарт» №51 від 21.12.2017, автор: Ганна Юхименко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Варвинська, Вибори, Городнянська, Перші вибори 24 грудня, Порушення,

Моніторинг виборів від ініціативи «Вільні люди» викликає невдоволення на дільницях

«Вільні Люди» закликають повідомляти про порушення за телефоном «гарячої лінії»: 044 332 19 34. Така громадська кампанія по моніторингу виборчих процесів триває сьогодні, 24 грудня, на перших виборах ОТГ в Чернігівській області. Також до теми:

«ОПОРА» про вибори в ОТГ на Чернігівщині. Офіційно

На виборах в об’єднаних громадах Чернігівської області спостерігачі «ОПОРИ» фіксують спроби виборців голосувати без паспортів, залишки агітації кандидатів та рекордну кількість зареєстрованих спостерігачів у одній громаді від Радикальної партії Олега Ляшка. Також до теми:

Передвиборна боротьба з кримінальним відтінком

24 грудня в чотирьох об’єднаних територіальних громадах області відбудуться перші вибори. Найбільше претендентів – по 7 – на посаду керівника ОТГ зареєстровано у двох громадах – Височанській Борзнянського району та Линовицькій Прилуцького. Найменше – 4 – у Варвинській. У городнянській…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: