Новини

Передвиборна боротьба з кримінальним відтінком

24 грудня в чотирьох об’єднаних територіальних громадах області відбудуться перші вибори. Найбільше претендентів – по 7 – на посаду керівника ОТГ зареєстровано у двох громадах – Височанській Борзнянського району та Линовицькій Прилуцького. Найменше – 4 – у Варвинській. У городнянській – 6. І саме тут розігралися найдраматичніші передвиборні баталії.

13 грудня двоє невідомих молодиків, що приїхали на обшарпаній білій «копійці» без номерних знаків, побили у райцентрі агітатора одного з кандидатів на посаду голови Городнянської ОТГ георгія Яхимовича. Він балотується від політичної партії «Національний корпус». Тепер у розклеєних по місту оголошеннях тим, хто допоможе знайти зниклих нападників, гарантують винагороду в сумі 10 тис. грн.

Інший претендент на очільника Городнянської ОТГ – тимчасово непрацюючий Олег Скварський – звернувся до місцевого відділення поліції із заявою щодо одного з конкурентів – директора зернової компанії «Інтер-прод» Володимира Романчука (обидва – самовисуванці). Підстава – біля агітаційного намету останнього продавали дешеві яйця.

«Бажання отримати владу і вседозволеність штовхають ділків на підкуп. У Городні меценат Романчук продає яйця по 15 гривень. Вдвічі дешевше, ніж у магазині», – пояснив у «Фейсбуці» свій вчинок Олег Скварський.

Із заявою про підкуп виборців звернулася до поліції і кандидат на посаду голови Височанської ОТГ Марія Василенко, зазначивши, що представники однієї з партій скуповують на Борзнянщині голоси виборців, роздаючи їм по 300 грн.

За двома останніми фактами були відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборця). Найменше покарання – штраф від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, найбільше – обмеження волі на строк до 2 років. Тривають слідчі дії.


Джерело: «Гарт» №51 від 21.12.2017, автор: Ганна Юхименко

Останні новини за категоріям(и): Варвинська, Вибори, Городнянська, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: