Новини

«СТОП КОРУПЦІЇ» у Городні – за кілька днів до виборів

Активісти громадського об’єднання «Стоп корупції» спільно з колегами з ГО «Стоп нелегал» та ГО «Захист» 20 грудня приїхали до Городні Чернігівської області.

Представники ГО зустрілись із міським головою Андрієм Богданом. Як виявилось, втку ініціативу реалізували після численних звернень місцевих жителів, які нарікають на бездіяльність місцевої влади. Претензії громади озвучили активісти «Стоп корупції».

«До міського голови у нас ціла низка запитань. Так, нам стало відомо, що на території міста розташоване військове містечко, яке саме мер приймав до міста. Чому воно перетворене на руїни? За 30 км від кордону руйнація військового містечка – це підрив обороноздатності країни!

Окрім того, ми хочемо поцікавитись, хто має відповісти за дерибан військового аеродрому? Куди поділись гроші, виділені на його рекультивацію? Також ми дізнались про кричущий аварійний стан, у якому перебуває місцева школа та факти завищених тарифів на електроенергію для дитячого садочка. І поки люди скаржаться на бездіяльність влади, міський голова щомісяця не гребує призначати собі премію у розмірі подвійного окладу. Ми вирішили допитатись у керманича, за які заслуги від себе преміює», – розповіли активісти ГО «Стоп корупції», – повідомляється на сторінці ГО у Фейсбуці.

Окрім того, активісти побували у Городнянській РДА.


Приїзд представників громадських організацій, які діють переважно у Києві та Київській області, у Городню неабияк здивував місцевих жителів.

Більшіть пов`язує таку активність антикорупціонерів із першими виборами голови та депутатів Городнянської ОТГ, які відбудуться вже 24 грудня. Адже використання різноманітних ГО для критики опонентів – давно випробуваний метод в українських виборчих реаліях.

Раніше стало відомо про ймовірний підкуп виборців по Городнянській ОТГ та підозру на задобрюванны виборців дешевими продуктами.


Джерело: ОТГ.cn.ua

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Городнянська, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: