Новини

Жителі селища на Чернігівщині – без води через вибори? ВІДЕО

8 тисяч жителів селища Варва можуть залишитись без води. Подачу води може зупинити Деснянське басейнове управління у Чернігові. Адже за їх даними, втрати водопроводу у Варві перевищують норму у 3 рази.

Також є інформація, що строк використання спеціальної ліцензії на використання води вже місяць, як закінчився. А за несанкціонований відбір води загрожує штраф.

Місцеві активісти та жителі вважають, що проблему може вирішити Варвинська селищна рада. Втім конструктивних рішень депутати прийняти не змогли, обмежившись конфліктом та звинуваченням.

Ще однією причиною можливого відключення води може бути те, що 24 грудня у Варві проходитимуть вибори голови та депутатів об’єднаної територіальної громади. Адже політичне протистояння між кандидатами не дозволяє прийняти відповідні рішення.

Юрист місцевого комунального підприємства Олександр Кальний вважає, що проблему створили самі громадяни, які масово писали скарги на дії селищної ради. Відтак законність та якість водопостачання Варви почали перевіряти.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=nFHeHzjGcNs[/embedyt]


Джерело: “События” телеканалу “Україна”

Останні новини за категоріям(и): Варвинська, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: