Новини

Варвинська ОГТ: усі кандидати. Список

Перші вибори голови і депутатів ради Варвинської селищної (об’єднаної) територіальної громади відбудуться вже невдовзі – 24 грудня – одночасно з іще 3-ма громадами на Чернігівщині.

Термін оприлюднення відомостей про реєстрацію, визначений календарним планом, сплив 29-го листопада. Тож, наразі, ми збираємо, систематизуємо і публікуємо ці дані, щоб спорядити вас якомога більш повною і певною інформацією.

Отже, станом на 29 листопада Варвинською ТВК зареєстровано: 4 (четверо) кандидатів на посаду голови та 162 кандидати у депутати Варвинської селищної ради.

Кандидати на посаду голови Варвинської ОТГ:

  • Доля Любов Вікторівна, самовисування, голова Варвинської РДА
  • Щербатюк Олександр Михайлович, самовисування
  • Саверська-Лихошва Валентина Василівна, Аграрна партія України, Варвинський селищний голова
  • Чаленко Ірина Іванівна, ВО «Батьківщина»

Кандидати у депутати Варвинської селищної ради (за суб’єктами висування):


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Варвинська, Вибори, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: