Новини

Городнянська організація «Нашого краю» змінила керівника і йде на вибори *

Городнянську районну організацію політичної партії «Наш край» очолила керівник місцевого підприємства Світлана Більська. Відповідне рішення схвалено на зборах районного осередку партії минулого тижня.

Світлана Більська – директор Центру декоративного рослинництва у Городні. Також вона тривалий час співпрацювала з партією «Наш край».

Своїм основним завданням новий керівник називає укріплення довіри до політичної сили у Городнянській ОТГ, розбудову партійного осередку, роботу над вирішенням нагальних проблем місцевих жителів, а відтак, позитивний результат партії «Наш край» на виборах 24 грудня.

Нагадаємо, що 24 грудня місцеві організації ПП «Наш край» візьмуть участь у виборах до ОТГ по всій Україні, зокрема, у Городнянській, Височанській, Варвинській та Ліновицькій ОТГ на Чернігівщині.


Джерело: прес-служба обласної організації ПП «Наш край», (публікації з позначкою «*» – PR – можуть мати характер реклами/пропаганди тощо).

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Городнянська, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: