Новини

УКРОП вже заявив, що йде на місцеві вибори 24 грудня

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» делегуватиме кандидатів на перші вибори депутатів на посади голів сільських, селищних та міських рад в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 24 грудня.

Відповідне рішення було ухвалене під час другого етапу 13-го з’їзду УКРОПу, який відбувся 8 листопада в Києві.

«Ми хочемо нарощувати свої сили. Щоб за рік кількість регіонів, де УКРОП має лідерські позиції, подвоїлась або навіть потроїлась. Ми прагнемо того, щоб партія завдяки довірі народу в результаті впевнено пройшла до Верховної Ради», – зазначив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Як відомо, місцеві вибори відбуватимуться в 51 ОТГ у 17 областях України. Найбільше виборів пройде у п’яти областях – у семи громадах Миколаївської області, ще в семи – Полтавської, у шести – Хмельницької, у чотирьох – Чернігівської та в чотирьох – Чернівецької.

Окрім того, під час з’їзду партія ухвалила рішення брати участь у довиборах депутатів до селищної ради Козелецької ОТГ в Чернігівській області, які відбудуться 17 грудня.

Водночас, коментуючи результати, які продемонстрував УКРОП на місцевих виборах 29 жовтня, Тарас Батенко акцентував увагу на високих показниках політичної сили серед загальноукраїнських партій:

«УКРОП – у першій п’ятірці. Наша партія – одна з тих опозиційних сил, яких боїться влада. Також ми опинилися в числі тих, хто піддався найбільшому тиску з боку адміністративного ресурсу. Цей тиск ми відчуваємо й зараз».

Нагадаємо, 29 жовтня відбулися перші місцеві вибори депутатів та голів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад. Вони пройшли у 201 ОТГ в усіх областях України. УКРОП взяв участь у виборах у 173 ОТГ і посів четверте місце серед усіх політичних партій з результатом 9,5%. Це наймасштабніші місцеві вибори в країні з 2015 року.

Більше: Післявиборчі заяви партій

УКРОП взяв участь у виборах у 173 ОТГ і посів четверте місце серед усіх політичних партій з результатом 9,5%. Це наймасштабніші місцеві вибори в країні з 2015 року.

 


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Перші вибори 24 грудня 2017 року,

Городнянська ОТГ: є секретар, виконком, комісії

16 січня відбулась перша сесія сьомого скликання міської ради. Голова виборчої комісії Ольга Чорномаз урочисто відкрила першу сесію та оголосила присутнім результати виборів голови та депутатів. Новообрані депутати, до речі, з’явились на сесію у повному складі. Андрій Богдан отримав посвідчення і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: