Новини

Аграрні розписки – новий фінансовий інструмент залучення кредитних коштів під заставу майбутнього врожаю

Сьогодні, 2 листопада 2017 року, в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області відбувся тренінг на тему: «Аграрні розписки нові можливості для нотаріусів», за участі державних і приватних нотаріусів Чернігівської області та керівника територіального управління юстиції Олега Трейтяка.

Відкрила захід начальник відділу з питань нотаріату Оксана Железняк, яка розповіла про аграрні розписки – новий фінансовий інструмент залучення кредитних коштів під заставу майбутнього врожаю.

Повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області.

«Найближчим часом у Чернігівській області з’являться кредитори, котрі хотітимуть фінансувати агровиробників, фермерів, представників малого бізнесу у сфері виробництва під заставу майбутнього врожаю сільськогосподарської продукції», – зазначила вона.

«Аграрні розписки це потужний інструмент аби розвивався аграрний бізнес, що стартував з Полтавщині та вже працює в 8 областях нашої держави. На ринку аграрних розписок нотаріуси є ключовими гравцями, адже саме вони посвідчують аграрні розписки між кредиторами та позичальниками», – звернулася до присутніх регіональний представник проекту «Аграрні розписки в Україні» Рима Олексенко.

Спеціаліст з юридичних питань проекту Ігор Кравцов поінформував про мету та завдання Проекту, законодавче регулювання аграрних розписок, їх види, сторони та зобов’язання, що виникають у сторін за аграрними розписками, нотаріальне посвідчення, оподаткування операцій, Реєстр аграрних розписок тощо.

В цілому практичний тренінг виявився цікавим для учасників заходу, адже вони отримали інформацію про поки що новий фінансовий інструмент – аграрні розписки, вигоди їх застосування та порядок роботи з ними.


Джерело: ГТУЮ в області

Останні новини за категоріям(и): Збори,

Лариса Ковальчук: Спілкування з виборцями. Враження. Висновки.

– Ларисо Володимирівно, у попередніх інтерв’ю Ви давали максимально чітку і повну інформацію про підсумки Вашого керівництва Пакулем, про передвиборчу програму, побудову економічного, соціального і громадського життя в ОТГ. Також Ви розкрили в подробицях чимало епізодів своєї біографії, що показало…

Вибори в ОТГ відбудуться демократично, але не 23 грудня, ‒ Парубій

Виступаючи на Форумі місцевого самоврядування у середу, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що під час обговорення питання щодо запровадження воєнного стану відбулася дискусія з приводу того, як проводити вибори в тих десяти областях, де діятиме воєнний стан.

У Чернігівській ОДА – Мисник голова

Сьогодні, 28 листопада 2018 року, Президент Петро Порошенко представив нового голову Чернігівської ОДА Олександра Мисника активу області. Про це повідомляє прес-служба Президента. 

Так хочуть своє ОТГ, що перекрили дорогу. ВІДЕО

Учора, 16 жовтня, біля села Киселівка, що під Черніговом, люди перекрили дорогу державного значення. Півсотні протестувальників одну годину 15 хвилин безперестанку ходили пішохідним переходом. Таким чином жителі сіл Боромики, Локнисте й Киселівки вимагали переглянути перспективний план формування територій громад області,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: