Увечері 31 жовтня російські ударні безпілотники поцілили у аграрне підприємство у Корюківській громаді на Чернігівщині. За свідченням місцевих жителів, увечері пролунало 7 вибухів. За попередніми даними, це були “шахеди”. За даними “Часу Чернігівського”, йдеться про підприємство у Корюківці, на околиці…
В Корюківській ОТГ хочуть відмовитися від централізованого теплопостачання. Поетапно.

Виконком ради Корюківської ОТГ підтримує поступову відмову від централізованого теплопостачання.
На черговому засіданні, яке відбулося 5 вересня, прийнято рішення про спрямування коштів на переобладнання газових мереж під індивідуальні котли у дев’ятиповерховому будинку. Заходи здійснюються в рамках реалізації відповідної програми, яку ініціювали і ухвалили депутати міської ради.
Також, у зв’язку з набранням чинності Закон України «Про комерційний облік послуг», виконком знизив тариф на водопостачання та водовідведення для мешканців багатоквартирних будинків до рівня індивідуальних споживачів.

Під час засідання виконкому
Нагадуємо, що у Корюківці діють ряд програм з енергозбереження, зокрема фінансової підтримки ОСББ. Нині співвласники можуть скористатися 30% компенсацією «теплого кредиту», коштами на поточні ремонти, коштами на капітальні ремонти. Протягом 3-х років з міського бюджету на такі цілі буде виділено понад 2,3 мільйони гривень.
Джерело: ОТГ.cn.ua