Новини

Вертіївська ОТГ придбала шкільний автобус

27 червня пізно ввечері до села Вертіївка Ніжинського району приїхав шкільний автобус.

«Гостя» зустрічали голова ОТГ Ігор Мороз, начальник відділу ЖКГ та містобудування Олександр Бородавко та начальник відділу освіти Людмила Савченко.

У Вертіївській ОТГ на сьогодні є один дошкільний навчальний заклад та одна загальноосвітня школа, проте підвозу до школи потребують діти з інших населених пунктів територіальної громади. З метою вирішення цієї проблеми розроблена Програма «Шкільний автобус» на 2016-2017 роки. У першому півріччі, вирішувалося це питання шляхом залучення транспортних засобів та укладення договорів з приватними підприємцями.

«Підвозу до навчальних закладів потребують близько п’ятдесяти діток з сіл Малої Кошелівки, Бобрика, Титівки та Лісового. Придбання шкільного автобуса для нас було гострим питанням», – пояснила начальник відділу освіти Людмила Савченко.

Більше: Закриття шкіл у ОТГ – тільки заради якісної освіти для дітей

Шкільний автобус ATAMAN з двигуном ISUZU було придбано на торгівельному майданчику Prozzoro шляхом відкритих торгів. Вертіївська сільська рада оголосила очікувану вартість майбутнього придбання у 1 мільйон  685 тисяч гривень.

Голова громади біля щойно придбаного транспорту

Заявку на участь у тендері подало два учасники ТОВ “Авто-Регіон”. Переможцем став перший учасник, який запропонував на 5 тисяч гривень менше очікуваної заявником вартості. 16 червня було оголошено повідомлення про намір укласти договір.
Невдовзі буде оформлено всі необхідні документи. Першого вересня школярі та дошкільнята Вертіївської громади приїдуть новеньким автобусом.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вертіївська,

В громадах Чернігівщини будують 17 сільських медамбулаторій

Цьогоріч в області побудують 21 амбулаторію для медичного обслуговування жителів сіл. На будівництво цих медзакладів виділено понад 74,1 мільйона гривень субвенції з державного бюджету. Співфінансування з місцевих бюджетів – майже 9,24 мільйона. Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА є замовником робіт…

В області вже 30 ЦНАПів

6 громад з Чернігівщини – Іванівська, Ічнянська, Ніжинська, Остерська, Талалаївська та Холминська – стали кандидатами на участь у третьому раунді впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою». Тепер приміщення, визначені під центри надання адміністративних послуг, мають…

Три громади підписали Меморандум про початок партнерства Програмою «U-LEAD з Європою»

Минулого тижня у Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», під час якої 122 громади з 24 областей України підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення…

Шість громад Чернігівщини мають можливість створити сучасні модернізовані ЦНАПи

В цьому їм допомагатиме Програма «U-LEAD з Європою», яка протягом грудня 2018 – січня 2019 проводила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України,…

Громади Чернігівщини активно працюють над розробкою планів перспективного розвитку

Плани перспективного розвитку територій мають стати дорожньою картою реалізації конкретних проектів, направлених на відбудову та розвиток міст, селищ та сіл. Мова йде про втілення у життя інфраструктурних проектів, модернізацію об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, наближення до жителів громад необхідних послуг….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: