У Менській громаді поступово відновлюють дороги, які роками потребували ремонту. Через брак державного фінансування громада, місцевий бізнес і дорожні служби об’єднали свої зусилля. “Територією Менської громади проходять дороги державного, територіального та місцевого значення. Відповідно до повноважень, держава утримує дороги державного і територіального…
Стольне вже не хоче до Мени в громаду

Сьогодні, 4 квітня, в селі Стольне Менського району зібралася позачергова сесія сільської ради.
На засіданні депутати розглядали одне питання – про скасування свого ж рішення від 29 грудня 2016 року про добровільне приєднання до Менської ОТГ.
Після тривалої дискусії 11-ма голосами «за» рішення прийняли, «проти» проголосував один депутат, 1 – «утримався».
Підсумкове рішення перед селянами на ганку сільської ради оголосив Стольненський сільський голова Сергій Андрейченко.
Відео оприлюднив на сторінці у Фейсбуці Віталій Назаренко.
Відомо, що минулого тижня у селі Стольне пройшли звітні збори громади. Після звіту сільського голови ініціативна група селян закликала відмовитись від входження до Менської ОТГ та створити власну громаду. Активно виступив за створення окремої ОТГ керівник ТОВ «Праця-Стольне» Андрій Пасічник.
Джерело: ОТГ.cn.ua