Новини

Дороги та освіта – у пріоритеті Макіївської ОТГ на 2017-й

Макіївська ОТГ – одна з найменших громад України успішно розвивалася у 2016 році й має великі плани на 2017 рік.

Макіївська об’єднана територіальна громада, чисельність населення якої 1 січня 2016 року становило близько 1867 осіб, сьогодні є показником бажання розвиватися й удосконалюватися.

— Ми дуже завдячуємо державній підтримці ОТГ, тим, що нарешті за багато років у нас з’явилися об’єкти капітального будівництва. Зокрема, ми проводимо реконструкцію чотирьох об’єктів комунальної власності — це частина приміщень Пустотинської ЗОШ. Там буде розміщуватися дошкільний навчальний заклад. Відбулася реконструкція основного нашого клубного закладу громади — Макіївського будинку культури, – розповідає заступник голови Макіївської об’єднаної територіальної громади Віктор Дворець.

У Ганівці, яка приєдналася до ОТГ, прибудовано фельдшерський пункт. Крім того, для потреб усіх населених пунктів громади проводиться реконструкція старих будівель гаражів під розміщення пожежного депо. З тим, щоби придбавши автомобіль у 2017 році організувати пожежно-рятувальний підрозділ.

Плани громади на 2017 рік – подальша реконструкція і зміцнення матеріальної бази закладів соціально-гуманітарної сфери.

За власні кошти громади вже розроблена проектно-кошторисна документація для реконструкції опалювальної системи основного нашого закладу освіти — Макіївського навчально-виховного комплексу, заміни вікон та дверей у цьому ж закладі з тим, щоби мінімізувати втрати теплової енергії і зробити цей об’єкт енергоефективним.

Другий напрям – дороги. За власні кошти розроблено 8 проектно-кошторисних документацій по ремонту місцевих доріг комунальної власності. На одну з доріг вдалося залучити консолідованими зусиллями, і зусиллями спонсорів, і служби автомобільних доріг і відремонтувати пів кілометра дороги у селі Ганівка.


Довідково. Макіївська об’єднана територіальна громада, чисельність населення якої 1 січня 2016 року становило близько 1867 осіб, сьогодні є показником бажання розвиватися й удосконалюватися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Макіївська,

У Макіївській ОТГ відкрили дитячий садок

Новий дитячий садочок на базі Пустотинського навчально-виховного комплексу Макіївської сільської об’єднаної громади відчинив свої двері для 15 вихованців. Читайте також

ОТГ для людей. Але хто про це знає? Або як влада об’єднаних громад інформує громадян

  Новини про децентралізацію влади в Україні, статистика щодо створення об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ) та «історії успіху» реформи на місцях вже два роки є топ-новинами у медіа. Читайте також

На проекти в ОТГ знайшли 85 мільйонів

Список ОТГ, які матимуть у 2017 році державну фінансову підтримку, розширився до 16 громад. Ті, хто вчасно зважили всі плюси об’єднання і переваги децентралізації та створили ОТГ минулого року, тепер також отримають субвенцію з держбюджету. Читайте також

Макіївська ОТГ: маленька громада зі значними бюджетними надходженнями

Макіївська об’єднана територіальна громада, що у Носівському районі, одна з десяти найменших в Україні. Попри це, їй вдалося за минулий рік розробити та вже майже повністю реалізувати чотири соціальні проекти.  Про успіхи та плани на майбутнє ми дізналися у заступника…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: