Новини

У Сосницькій ОТГ розпочали роботи з будівництва стадіону

У п’ятницю, 26 червня, перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний під час робочої поїздки до Сосниці проінспектував об’єкти «Великого будівництва».

Разом із начальником управління капітального будівництва ОДА Богданом Кривенком, Сосницьким селищним головою Андрієм Портним, головою райдержадміністрації Сергієм Хоменком та заступником голови районної ради Геннадієм Смаглюком Віталій Загайний перевірив, як проходить реконструкція селищного стадіону та дитсадку «Сонечко».

Обидва об’єкти включені до Національної програми «Велике будівництво». Загалом у їх оновлення у 2020 році планується вкласти понад 15 мільйонів гривень.

Реконструкція дошкільного навчального закладу «Сонечко» розпочалася ще минулого року. За цей час була завершена більша частина зовнішніх робіт: утеплено стіни, облаштовано пандус, замінено вікна і двері.
Цього року на черзі реконструкція покрівлі та внутрішні роботи, як-от облаштування системи опалення, комунікацій, електромережі, внутрішнє оздоблення тощо.

— Потрібно докласти всіх зусиль, аби реконструкція була завершена вчасно, і у вересні діти вже змогли відвідувати оновлений садочок, — наголосив Віталій Загайний.
Зараз у «Сонечку» виховується 74 дитини. На час реконструкції їх перевели до іншого сосницького дитсадка — «Калинки».

На центральному стадіоні Сосниці будівельники приступили до роботи буквально нещодавно. Втім, цей об’єкт також планується завершити до кінця поточного року. Серед запланованого — реконструкція сходів на трибуни, відновлення огорожі та вхідних воріт, капітальний ремонт адміністративних і господарських будівель стадіону та інші удосконалення.

Мешканці Сосниці з нетерпінням очікують на відкриття оновленої спортивної споруди. За словами місцевих жителів, заради цього вони готові миритися з незручностями, пов’язаними зі встановленням огорожі навколо стадіону. Адже досі його територія була прохідною.

У ході поїздки Віталій Загайний також ознайомився з ходом реконструкції місцевого Центру надання адміністративних послуг, який громада модернізує за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”. Тут будівельні роботи уже наближаються до завершення.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Велике будівництво,

«Велике будівництво» доріг на Чернігівщині триває

З-поміж іншого, цією національною програмою передбачено відновити більше 111 кілометрів доріг місцевого значення та понад 195 кілометрів — державного. Тож робота на автошляхах області, без перебільшення, кипить. Так, за повідомленням Управління капітального будівництва облдержадміністрації, вже завершено поточний середній ремонт автомобільної…

У Сосницькій ОТГ розпочали роботи з будівництва стадіону

У п’ятницю, 26 червня, перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний під час робочої поїздки до Сосниці проінспектував об’єкти «Великого будівництва». Разом із начальником управління капітального будівництва ОДА Богданом Кривенком, Сосницьким селищним головою Андрієм Портним, головою райдержадміністрації Сергієм Хоменком та…

На Чернігівщині модернізують приймальні відділення дев’яти лікарень

Про стан реалізації проєкту «EMERGENCY 2020» в Чернігівській області йшлося на селекторній нараді, яку проводила Наталія Романова, заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації. За словами Наталії Романової, головна мета «EMERGENCY 2020» – створити комфортні для пацієнта умови, місце, де громадяни  зможуть отримати…

Велике будівництво на Чернігівщині: стан готовності об’єктів

Днями Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, провів тематичну онлайн-нараду з представниками районів та об’єднаних територіальних громад. — У рамках програми «Велике будівництво» цього року в області продовжується реалізація 15 проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл, садочків та стадіонів. З них…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: