Новини

Коли проведуть вибори у Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській ОТГ поки невідомо

Коли у 4-х об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини – Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській- проведуть вибори, поки невідомо. Звернення голів цих 4-х громад з Чернігівщини до Центральної Виборчої Комісії з проханням призначити дату проведення перебувають на розгляді комісії. Про це у відповіді на інформаційний запит UA: Чернігів повідомила Тетяна Юзькова, член центральної виборчої комісії.

Нагадаємо, вибори в 5-ти ОТГ області повинні були відбутися 23 грудня минулого року. Це Борзнянська, Хмільницька, Новобілоуська, Озерянська, Киїнська громади. 29 листопада вибори відмінили через введення воєнного стану в Україні.

Тиждень тому, 11 березня, UA:Чернігів розповідав про школу, дороги і будинок культури у Хмільниці Чернігівського району. У школі мали відремонтувати дах, а в будинку культури встановити опалення, якого немає там 30 років.

Як розповів сільський голова Юрій Слюнько, після виборів бюджет громади мав бути 18 мільйонів гривень – це гроші на освіту, медицину та розвиток громади. За них і планували провести ремонти у закладах. Зараз бюджет вдесятеро менший – 1 мільйон 800 тисяч.

Як повідомив Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів Центру розвитку місцевого самоврядування, цього року громади не отримають належного фінансування через те, що вибори не відбулись.

Перший заступник голови парламентського комітету з питань бюджету Василь Амельченко сказав, за яких умов громади зможуть отримати гроші цього року.

«Якщо влітку відбудуться вибори – між президентськими і парламентськими – то я більш ніж впевнений, що Кабмін та Міністерство фінансів ініціює зміни до бюджету, яким буде передбачено, що в четвертому кварталі обов’язково прийде фінансування.»

Джерело: UA:Чернігів

Останні новини за категоріям(и): Киїнська, Новобілоуська, Озерянська, Хмільницька,

На голову Борзнянської ОТГ претендують 10 кандидатів

Анатолій Койда, Данило Деркач, Євген Косяненко, Сергій Батрак, Михайло Максимцов, Олексій Христич, Андрій Козішкурт, Олександр Бей, Віктор Бондаренко, Микола Галепа — аж десять чоловік подали свою кандидатуру на голову Борзнянської громади. У середу, 5 червня, був останній день прийму документів….

Виборы в громадах: кто идет в головы

Пятого июня закончилась регистрация желающих возглавить объединенные территориальные громады. В трех громадах Черниговского района — Киенской, Хмельницкой и Новобелоусской — выборы 30 июня пройдут впервые. Самое большое количество желающих стать главой в Киенской громаде. Претендентов восемь. Наиболее известный — 54-летний…

Стартував виборчий процес у 6 ОТГ Чернігівщини

Сьогодні, 11 травня 2019 року, розпочинається виборчий процес на перших виборах депутатів у 5 сільських об’єднаних територіальних громад та 1 міської: Вихвостівській, Хмільницькій, Киїнській, Новобілоуській, Озерянській та Борзнянській. Відповідно до календарного плану, затвердженого ЦВК, до 18 травня районні виборчі комісії…

Коли проведуть вибори у Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській ОТГ поки невідомо

Коли у 4-х об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини – Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській- проведуть вибори, поки невідомо. Звернення голів цих 4-х громад з Чернігівщини до Центральної Виборчої Комісії з проханням призначити дату проведення перебувають на розгляді комісії. Про це у…

Громади Чернігівщини звернулись до ЦВК – хочуть виборів

Киїнська, Озерянська, Новобілоуська та Хмільницька громади звернулися до ЦВК з вимогою призначити перші вибори Це громади, де через введення воєнного стану не були проведені перші вибори, призначені на 23 грудня 2018 року, звернулися до голови Центральної виборчої комісії. Основна вимога…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: