Новини

За інформацію про нападників на агітатора – грошова винагорода

У Городнянській ОТГ пропонують грошову винагороду тому, хто допоможе знайти нападників на активіста партії «Національний корпус».

Як стало відомо, 13 грудня ц.р. у Городні здійснено напад на члена політичної партії «Національний корпус». Зловмисників, які пересувались на авто ВАЗ 2101, було двоє. Вони завдали кілька ударів активісту і зникли.

У оголошенні про пошук нападників вказуються їх прикмети та характерні пошкодження авто.

За інформацію, яка допоможе знайти кривдників активіста, пропонується винагорода у 10 тисяч гривень.

Як відомо, кандидатом на посаду голови Городнянської ОТГ від партії «Національний корпус» висунуто Георгія Яхимовича. А побитий активіст був одним з його агітаторів.

Більше про вибори у Городнянській ОТГ – у матеріалі “Благоустрій чи дешеві яйця? Або «хто кому кандидат на виборах Городнянського голови».

Зі списком всіх кандидатів на голову Городнянської ОТГ та у депутати ради можна ознайомитись ТУТ.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Городнянська, Перші вибори 24 грудня, Порушення,

Чиновник міськради заохочував дружину бюджетними грошима

У накази про преміювання підлеглих посадовець Ніжинської міської ради записував і свою дружину, яка працювала під його керівництвом. За інформацією місцевої прокуратури, загалом сімейний бюджет таким чином поповнився на сім тисяч гривень. Посадовець «забув» повідомити Національному агентству з питань запобігання…

Моніторинг виборів від ініціативи «Вільні люди» викликає невдоволення на дільницях

«Вільні Люди» закликають повідомляти про порушення за телефоном «гарячої лінії»: 044 332 19 34. Така громадська кампанія по моніторингу виборчих процесів триває сьогодні, 24 грудня, на перших виборах ОТГ в Чернігівській області.

«ОПОРА» про вибори в ОТГ на Чернігівщині. Офіційно

На виборах в об’єднаних громадах Чернігівської області спостерігачі «ОПОРИ» фіксують спроби виборців голосувати без паспортів, залишки агітації кандидатів та рекордну кількість зареєстрованих спостерігачів у одній громаді від Радикальної партії Олега Ляшка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: