Новини

Партійний список до Городнянської міськради від «Нашого краю» очолив Ігор Романенко *

Першим номером партійного списку до Городнянської міської ради об’єднаної територіальної громади, де перші вибори відбудуться 24 грудня, затверджено Ігоря Романенка.

Він своєю професійною діяльністю та родинними зв’язками пов’язаний з Городнянщиною, а тому він добре обізнаний з проблематикою розвитку території, актуальними питаннями, що турбують місцевих жителів.

«Я готовий взяти відповідальність і очолити список партії «Наш край» до Городнянської міської ради об’єднаної територіальної громади буквально за місяць до виборів», – наголосив Ігор Романенко.

Також він підкреслив, що підтримує децентралізацію і вважає її однією з основних реформ, що зараз відбуваються в Україні.

«Децентралізація дозволяє людям на місцях вирішувати питання, що залишалися осторонь уваги влади упродовж десятиліть. Місцеві жителі якнайкраще знають, куди спрямувати кошти місцевого бюджету, а тому ми бачимо, як у працюючих ОТГ ремонтують дороги, відновлюють вуличне освітлення, поліпшують благоустрій, оновлюють школи, дитсадки, ФАПи тощо. Наша команда теж йде в ОТГ, аби працювати над цими питаннями», – зазначив кандидат до Городнянської міської ради від «Нашого краю».

Як повідомлялося, Городнянську районну організацію політичної партії «Наш край» очолила керівник місцевого підприємства Світлана Більська, яка тривалий час співпрацювала з партією «Наш край».

Нагадаємо, що 24 грудня місцеві організації ПП «Наш край» візьмуть участь у виборах до ОТГ по всій Україні, зокрема, у Городнянській, Височанській, Варвинській та Линовицькій ОТГ на Чернігівщині.

Довідка: Ігор Романенко народився 7 липня 1982 року у м. Чернігів. Закінчив Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю «менеджмент організацій». Керівник групи компаній «РІКО», що займаються торгівлею, виробничою та логістичною діяльністю. Засновник благодійного фонду «Урочище Святе». Кандидат у депутати Чернігівської обласної ради від партії «Наш край». У 2015 році він балотувався до Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» і переміг у своєму окрузі, отримавши підтримку понад 4 тис. виборців, але не став депутатом через особливості виборчої системи. Одружений. Разом із дружиною виховують доньку.


Джерело: прес-служба обласної організації ПП «Наш край», (публікації з позначкою «*» – PR – можуть мати характер реклами/пропаганди тощо).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Городнянська, Перші вибори 24 грудня, Позиція, Ради, Суб’єкти висування,

Стала відома дата початку виборчого процесу

Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. 30 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених…

Скільки нових об’єднаних громад в Україні та на Чернігівщині

За минулий місяць в Україні з’явилась ще 51 громада, які об’єднавши ресурси, почали вирішувати важливі для розвитку територій питання. Отже зараз вже понад 860 громад спільно реалізують 199 договорів у сфері поводження з побутовими відходами, водопостачання та водовідведення, безпеки, соціальних,…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: