Новини

Городнянська організація «Нашого краю» змінила керівника і йде на вибори *

Городнянську районну організацію політичної партії «Наш край» очолила керівник місцевого підприємства Світлана Більська. Відповідне рішення схвалено на зборах районного осередку партії минулого тижня.

Світлана Більська – директор Центру декоративного рослинництва у Городні. Також вона тривалий час співпрацювала з партією «Наш край».

Своїм основним завданням новий керівник називає укріплення довіри до політичної сили у Городнянській ОТГ, розбудову партійного осередку, роботу над вирішенням нагальних проблем місцевих жителів, а відтак, позитивний результат партії «Наш край» на виборах 24 грудня.

Нагадаємо, що 24 грудня місцеві організації ПП «Наш край» візьмуть участь у виборах до ОТГ по всій Україні, зокрема, у Городнянській, Височанській, Варвинській та Ліновицькій ОТГ на Чернігівщині.


Джерело: прес-служба обласної організації ПП «Наш край», (публікації з позначкою «*» – PR – можуть мати характер реклами/пропаганди тощо).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Городнянська, Перші вибори 24 грудня, Позиція, Суб’єкти висування,

Стала відома дата початку виборчого процесу

Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. 30 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених…

Скільки нових об’єднаних громад в Україні та на Чернігівщині

За минулий місяць в Україні з’явилась ще 51 громада, які об’єднавши ресурси, почали вирішувати важливі для розвитку територій питання. Отже зараз вже понад 860 громад спільно реалізують 199 договорів у сфері поводження з побутовими відходами, водопостачання та водовідведення, безпеки, соціальних,…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: