Новини

В Ічні пройшла сесія райради (Відео) *

Мешканці Ічнянщини можуть залишитись без приміського залізничного сполучення. Адже в місцевій адміністрації досі не можуть розібратися з боргами перед «Південною Залізницею» за пільгові перевезення.

Хоча ще на весняній сесії депутати райради виділили 250 тисяч гривень на погашення заборгованості.

Проблему порушили і на черговій сесії Ічнянської районної ради, що проходила 16 листопада.

«Скільки ми перерахували і коли ми будемо борги погашати? – Які борги? У нас боргів нема. Ми перерахували 141 тисячу. Завтра прийдуть люди, тому що потяг скасують, і вони прийдуть під районну адміністрацію».

Управління фінансів із себе відповідальність скидає, мовляв, спрацювали за заявкою Управління праці.

«У березні місяці, поки не було кошторисних призначень, ми розрахунки не приймали, як прийняли кошторис – ми перераховуємо, поки заборгованості немає, не знаю, звідки прозвучала ця цифра», – зазначає начальник Управління соціального захисту населення Анатолій Породько.

«На сьогодні я знаю, що заборгованість є. Якщо не буде погашена вся заборгованість, приміський поїзд Прилуки – Ромадан буде відмінено», – наголошує депутат Ічнянської районної ради, фракція «Наш край», Ольга Шпанська.

Голова районної ради дав доручення керівникам відповідальних установ розібратися в ситуації.

«Приміське сполучення критичне в нашому районі, як автобусне, так і залізничне, втратити цей потяг, який кожного дня зв’язує з майбутнім районним центром, – це буде просто недопустимо», – зазначає голова Ічнянської районної ради Григорій Герасименко.

У районі також існують проблеми із освоєнням коштів. Цьогоріч завдяки сприянню нардепа Давиденка до Ічнянського району зайшло більше 3-х мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток.

«Є проблеми щодо освоєння коштів. І ми знаємо, якщо вони не будуть освоєні, то повернуться назад до бюджету. Такі прецеденти вже були минулого року з ремонтом школи. Наступного року народний депутат сприятиме, аби виділяли більше коштів. Він може впливати на розподіл коштів по всій області і, відповідно, певна частка коштів ітиме в Ічнянський район», – говорить помічник народного депутата України Валерія Давиденка Юрій Музика.

Гучною подією чергової сесії Ічнянської райради мало б стати зняття з посади голови ради Григорія Герасименка. В кулуарах подейкували, депутати-аграрії, заручившись підтримкою радикалів, хотіли порушувати питання про недовіру голові райради. Утім, «спецоперація» провалилася. Фракція партії «Наш край» прийняла рішення не голосувати за звільнення Герасименка.

Вочевидь, зрозумівши, що більшості голосів за відставку не буде, певні політичні сили на сесії цього питання не порушували.

Сама ж фракція партії «Наш край» провела внутрішню чистку, виключивши одного з депутатів через неетичну поведінку. «Він був у 2015 році зареєстрований у кандидати в депутати від «Нашого краю», пройшов до районної ради.

У жовтні 2017 року там відбулися вибори, він подав заяву як кандидат у депутати від Аграрної партії. Було б правильно і справедливо, якби ви написали заяву про складання депутатських повноважень», – зазначає керівник фракції партії «Наш край» в Ічнянській райраді Іван Пащенко.

«Я хочу подякувати Пащенку Івану – це золота людина, він завжди допомагав. Я дякую партії «Наш край», я, до речі, не був членом їхньої партії, буду позафракційним депутатом», – говорить депутат Ічнянської районної ради, позафракційний, Валентин Борщ.

Загалом під час сесії депутати розглянули 12 питань, затвердили низку важливих пунктів: подовжили пільгову програму для хворих із нирковою недостатністю, дали дозвіл на створення нового комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр».


Джерело: © Чeline, (публікації з позначкою «*» – PR – можуть мати характер реклами/пропаганди тощо)

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Ічнянська, Позиція, Ради,

Програма. Плани. Обговорення. Лариса Ковальчук – кандидатка на посаду Михайло-Коцюбинського селищного голови.

– Ларисо Володимирівно, перед тим, як обговорювати програму, якою Ви будете керуватися у щоденній роботі на посаді голови Михайло-Коцюбинської ОТГ, хочеться донести до читачів інформацію про Ваші політичні вподобання, бачення, як повинне виглядати економічне, соціальне і громадське життя об’єднаної громади…

Прилуцька міськрада призупинила особистий пройм громадян

Минулий тиждень став переломним у житті прилучан, адже розповсюдження коронавірусної інфекції почало набирати чималих обертів. За цей період ковідпозитивних із 26 стало близько 70. В інфекційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні перебуває вже 14 пацієнтів із підтвердженим діагнозом і ще…

Перші вибори депутатів районних рад новоутворених районів можуть не відбутися

Асоціація міст України звернулася до Центральної виборчої комісії щодо можливості призначення перших місцевих виборів депутатів районних рад районів, утворених Постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів». АМУ вважає, що положення абзацу другого частини сьомої статті 194 чинного Виборчого кодексу України не дозволяють Центральній…

«Ради Менщини» припиняють свою діяльність

На загальних зборах асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини» ухвалили рішення про початку процедури ліквідації асоціації. У зв’язку з ліквідацією Менського району в рамках проведення адміністративно-територіальної реформи. Уповноважені представники місцевих рад району обрали ліквідаційну комісію, наділили її відповідними…

За що штрафують жителів Корюківської громади

На засіданні адмінкомісії, що діє при виконкомі Корюківської міської ради, 31 липня розглянули 4 справи про вчинення громадянами правопорушень. Двох жителів притягнули до відповідальності за порушення правил тримання собак (один отримав попередження, на іншого накладено штраф у розмірі 51 грн)….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: