Новини

Сесію Носівської ОТГ назвали історичною

Сесію Носівської міської ради, що проходила сьогодні (16 листопада), можна цілком вважати історичною для розвитку громади. Міський голова Володимир Ігнатченко, підсумовуючи пророблену роботу, високо оцінив активність депутатів, а також подякував за їх громадянську та депутатську позицію у прийнятті рішень. Адже депутатами на нинішній сесії прийнято ряд життєвонеобхідних рішень, які працюватимуть на розвиток міста та громади в цілому.

На порядок денний винесено 32 питання, кожне з яких було вивчене та обговорене в постійних комісіях.

Серед винесених на порядок денний питань були справді історичні рішення. Зокрема, про створення КП «Автотранспортне підприємство» Носівської міської ради. Затвердили Програми про фінансове забезпечення опалення приміщень об`єкта незавершеного будівництва Носівської ЗОШ №5, благоустрою території населених пунктів Носівської міської ради на 2018 рік.

Про виконання міського бюджету за три квартали цього року звітувала начальник фінансового управління Валентина Пазуха, зупинившись на основних витратах та доходах бюджету громади.

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку міської ради говорила Наталія Малинко, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності, акцентувавши увагу присутніх на ряді соціальних програм. Зокрема, стосовно пільг та допомоги громадянам, які отримують програмний гемодіаліз тощо.

Не менш важливе рішення було і про прийняття у комунальну власність системи водопостачання в с. Дослідне. Відтепер у громаді буде працювати Територіальний центр соціального обслуговування, центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. У Володьковій Дівиці загальноосвітній навчальний заклад тепер набув статусу опорного.

Депутати також проголосували про обмеження руху великовантажного транспорту на вулицях місцевого значення.

Про земельні питання говорив Олексій Ігнатченко, начальник відділу земельних відносин та екології.

Всі учасники сесії також відзначили оперативність проведення пленарного засідання в зв`язку з апробацією системи поіменного голосування “Рада голос”, яку перед початком сесії було протестовано, а голосування по всіх рішеннях проходило за цією системою. Про те. що така система суттєво спростить роботу депутатам говорить і голова ОТГ.

На пленарному засіданні ради була присутня помічниця депутата Чернігівської обласної ради Тетяна Зезюлькіна, яка звернулася до міського голови та депутатів з пропозицією започаткувати і зробити щорічним до Міжнародного дня інвалідів фестиваль для дітей з обмеженими можливостями, які проживають у нашій громаді. Володимир Ігнатченко зазначив: «Дітей треба підтримувати, а дітки з особливими потребами відчувають увагу ще гостріше, тому ми маємо бути поруч».


Джерело: сайт Носівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Носівська, Ради,

Програма. Плани. Обговорення. Лариса Ковальчук – кандидатка на посаду Михайло-Коцюбинського селищного голови.

– Ларисо Володимирівно, перед тим, як обговорювати програму, якою Ви будете керуватися у щоденній роботі на посаді голови Михайло-Коцюбинської ОТГ, хочеться донести до читачів інформацію про Ваші політичні вподобання, бачення, як повинне виглядати економічне, соціальне і громадське життя об’єднаної громади…

Прилуцька міськрада призупинила особистий пройм громадян

Минулий тиждень став переломним у житті прилучан, адже розповсюдження коронавірусної інфекції почало набирати чималих обертів. За цей період ковідпозитивних із 26 стало близько 70. В інфекційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні перебуває вже 14 пацієнтів із підтвердженим діагнозом і ще…

Перші вибори депутатів районних рад новоутворених районів можуть не відбутися

Асоціація міст України звернулася до Центральної виборчої комісії щодо можливості призначення перших місцевих виборів депутатів районних рад районів, утворених Постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів». АМУ вважає, що положення абзацу другого частини сьомої статті 194 чинного Виборчого кодексу України не дозволяють Центральній…

«Ради Менщини» припиняють свою діяльність

На загальних зборах асоціації органів місцевого самоврядування Менського району «Ради Менщини» ухвалили рішення про початку процедури ліквідації асоціації. У зв’язку з ліквідацією Менського району в рамках проведення адміністративно-територіальної реформи. Уповноважені представники місцевих рад району обрали ліквідаційну комісію, наділили її відповідними…

За що штрафують жителів Корюківської громади

На засіданні адмінкомісії, що діє при виконкомі Корюківської міської ради, 31 липня розглянули 4 справи про вчинення громадянами правопорушень. Двох жителів притягнули до відповідальності за порушення правил тримання собак (один отримав попередження, на іншого накладено штраф у розмірі 51 грн)….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: