Новини

Форум розумних людей у Чернігівському районі

У Чернігівському районі вже вдруге проведено Форум розумних людей. Його організаторами є Чернігівська районна рада та Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування.

У роботі зібрання взяли участь голови перших об’єднаних громад області – Кіптівської – Володимир Кучма, Парафіївської – Валентина Карпенко та Деснянської – Юрій Осташевський.

Голови трьох ОТГ Чернігівського району – Гончарівської – Віталій Рудник, Михайло-Коцюбинської – Микола Завальний та Іванівської – Сергій Гарус розповіли про перші місяці роботи у новому статусі.

Під час другої частини проведення Форуму перед учасниками виступив  Юрій Ганущак, один з провідних українських експертів у галузі децентралізації. Він зокрема ознайомив  з особливостями  медичної реформи в ОТГ та рядом інших важливих питань.

Юрій Ганущак спілкується з місцевими журналістами

Детальніше у відео:


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Олишівська, Перспективні об’єднання, Седнівська,

Седнівська школа: під кінець каденції у селищній раді згадали про проблеми навчального закладу

У Седневі розвалюється школа, яку відкрили у 2012 році. Розрахована школа на 240 учнів. Тепла, з туалетами всередині, з хорошим ремонтом. Втім вже у 2014 році почалися проблеми: зовнішнє облицювання стін почало осипатись. Тоді ж намітилась ще одна проблема –…

Седнівська ОТГ буде у складі 4-х громад Чернігівського та Городнянського районів

Стало відоме остаточне рішення Кабінету міністрів України щодо поділу Чернігівської області на ОТГ. Так, в області замість 22 районів буде 57 об’єднаних громад. Саме така кількість ОТГ передбачена Перспективним планом формування територій громад Чернігівщини. Серед тих громад, які були під…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: