Новини

Форум розумних людей у Чернігівському районі

У Чернігівському районі вже вдруге проведено Форум розумних людей. Його організаторами є Чернігівська районна рада та Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування.

У роботі зібрання взяли участь голови перших об’єднаних громад області – Кіптівської – Володимир Кучма, Парафіївської – Валентина Карпенко та Деснянської – Юрій Осташевський.

Голови трьох ОТГ Чернігівського району – Гончарівської – Віталій Рудник, Михайло-Коцюбинської – Микола Завальний та Іванівської – Сергій Гарус розповіли про перші місяці роботи у новому статусі.

Під час другої частини проведення Форуму перед учасниками виступив  Юрій Ганущак, один з провідних українських експертів у галузі децентралізації. Він зокрема ознайомив  з особливостями  медичної реформи в ОТГ та рядом інших важливих питань.

Юрій Ганущак спілкується з місцевими журналістами

Детальніше у відео:


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Олишівська, Перспективні об’єднання, Седнівська,

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: