Новини

Як вдосконалити надання послуг первинної медичної допомоги в ОТГ

20 листопада у Чернігові за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” відбувся семінар на тему “Підвищення ефективності надання послуг первинної медичної допомоги в ОТГ”. Учасники – представники об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Навчання проводив Микола Стасюк, радник з муніципальних послуг Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Захід розпочався з презентації вимог до надання послуг первинної медичної допомоги за Програмою медичних гарантій у 2020 році. Експерт розповів про основні зміни, які відбуваються у цій сфері.

Учасники заходу дізналися, що для оцінки доцільності створення власного комунального неприбуткового підприємства Центру надання первинної медико-санітарної допомоги можна використовувати економічний аналіз медичних закладів. Микола Стасюк звернув увагу слухачів до міжмуніципального співробітництва в сфері первинної медицини, що значно розширює можливості та дає синергетичний ефект. Не обійшлося без дискусії та обговорення питання взаємодії первинної і вторинної ланки медицини у 2020 році.

Навчальний семінар – це не лише отримання теоретичних знань, а і можливість поділитися досвідом, обмінятися кращими практиками. Керівники реформованих медичних закладів громад та представники громад обговорили успішні практики в цьому напрямку, озвучили виклики та труднощі, з якими довелося стикнутися.

Джерело: Центр розвитку місцевого самоврядування

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Чому на Чернігівщині йдуть до громадських рад та чи мають вони реальний вплив

Як працює громадськість під час жорстких карантинних обмежень? Як забезпечується комунікація громадськості, ЗМІ та влади? Як громадськість сприймає новації законодавства, які регулюють діяльності Громадських рад? Про це та багато іншого представники інститутів громадянського суспільства та журналісти говорили 27 серпня на…

Новий опалювальний сезон: жителі Чернігівщини будуть з теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме…

Автомати – загальнодоступні розваги в онлайн казино

Дозвілля можна проводити по-різному і все більше користувачів інтернету намагаються урізноманітнити його, користуючись ігровими автоматами. Їх чимало, а в каталозі клубу Лавина завжди можна вибрати кілька варіантів з декількох сотень. Відеослоти стають більш привабливими в порівнянні зі стандартними однорукими бандитами….

Де вакцинуватись у громадах цими вихідними

У зв’язку з тим, що наближаються святкові вихідні, у Чернігівській області дещо змінений графік роботи центрів вакцинації. Управління охорони здоров’я ОДА надало узагальнений графік їх роботи. Всі охочі щепитися можуть ознайомитися з інформацією та обрати для себе зручний центр вакцинації….

Ставки на спорт в БК Mostbet: точная инструкция и способы вывода выигрышей

БК Мостбет: как делать ставки на спорт новичкам

Беттинг на официальном сайте БК Mostbet принесет не только море незабываемых впечатлений. Если вы решили зарабатывать деньги на прогнозах, одного желания недостаточно – важно придерживаться правил, которые помогут делать ставки на спорт Mostbet с максимальной выгодой. Изучив представленное ниже руководство, вы сможете понять ключевые моменты игрового…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: