Новини

Вибори в ОТГ Чернігівщини: попередні результати

У п’яти з шести об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини, де вчора відбулися вибори, перемогли діючі міські та сільські голови. Про це сказала радниця з децентралізації Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування Людмила Чабак в ефірі радіо UA:Чернігів.

Наголошуємо, що це попередні результати. Офіційних поки немає.

Таким чином, за попереднім підрахунком голосів, Киїнську ОТГ очолить сільський голова Трисвятської Слободи Юрій Соколенко.

Вихвостівську громаду, що в Городнянському районі – Олександр Акуленко. Він був єдиним кандидатом на виборах.

У Чернігівському районі головою Новобілоуської ОТГ стане Дмитро Федоров, Хмільницької – Юрій Слюнько.

В Борзнянській ОТГ перемагає Анатолій Койда, в Озерянській на Варвинщині – Сергій Дмитренко.

Втім, результати виборів у Озерянах можуть оскаржити. Адже тут виборча комісія відмовила в реєстрації 14 кандидатам від Аграрної партії України. Причина – відсутність реєстрації Варвинської районної організації «Аграрної партії України». Втім Аграрна партія оскаржила таке рішення коммісії.

Суд встановив, що Варвинська організація все ж таки зареєстрована. Втім список від АПУ все одно не вснесли до бюлетнів для голосування.

“Будемо всі можливі правові механізми використовувати: і до ЦВК звертатися і, в разі необхідності, до суду», – повідомив Іван Сірий, представник Аграрної партії.

Джерело: Громади Чернігівщини, UA:Чернігів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Борзнянська, Вихвостівська, Киїнська, Новобілоуська, Озерянська, Перші вибори 30 червня 2019 року, Хмільницька,

Вибори в ОТГ Чернігівщини: попередні результати

У п’яти з шести об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини, де вчора відбулися вибори, перемогли діючі міські та сільські голови. Про це сказала радниця з децентралізації Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування Людмила Чабак в ефірі радіо UA:Чернігів. Наголошуємо, що це попередні результати….

Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози

Про виклики, перспективи та виборчу статистику мова йшла на прес-конференції «Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози», яка відбулася 19 червня у Чернігові. Організатор заходу – Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та…

На голову Борзнянської ОТГ претендують 10 кандидатів

Анатолій Койда, Данило Деркач, Євген Косяненко, Сергій Батрак, Михайло Максимцов, Олексій Христич, Андрій Козішкурт, Олександр Бей, Віктор Бондаренко, Микола Галепа — аж десять чоловік подали свою кандидатуру на голову Борзнянської громади. У середу, 5 червня, був останній день прийму документів….

Виборы в громадах: кто идет в головы

Пятого июня закончилась регистрация желающих возглавить объединенные территориальные громады. В трех громадах Черниговского района — Киенской, Хмельницкой и Новобелоусской — выборы 30 июня пройдут впервые. Самое большое количество желающих стать главой в Киенской громаде. Претендентов восемь. Наиболее известный — 54-летний…

Стартував виборчий процес у 6 ОТГ Чернігівщини

Сьогодні, 11 травня 2019 року, розпочинається виборчий процес на перших виборах депутатів у 5 сільських об’єднаних територіальних громад та 1 міської: Вихвостівській, Хмільницькій, Киїнській, Новобілоуській, Озерянській та Борзнянській. Відповідно до календарного плану, затвердженого ЦВК, до 18 травня районні виборчі комісії…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: