Новини

На голову Борзнянської ОТГ претендують 10 кандидатів

Анатолій Койда, Данило Деркач, Євген Косяненко, Сергій Батрак, Михайло Максимцов, Олексій Христич, Андрій Козішкурт, Олександр Бей, Віктор Бондаренко, Микола Галепа — аж десять чоловік подали свою кандидатуру на голову Борзнянської громади.

У середу, 5 червня, був останній день прийму документів.

Нагадаємо, 30 червня уперше вибори голів та депутатів пройдуть у шести новостворених громадах області: Борзнянській, Озерянській (Варвинський район), Вихвостівській (Городнянський), а також Хмільницькій, Новобілоуській та Киїнській Чернігівського району.

За кількістю кандидатів Борзна — безперечний лідер.

Першими документи подали нинішній мер Анатолій Койда, колишній голова РДА, перший заступник та голова Степанівської сільради Віктор Бондаренко, а також борзнянець Данило Деркач. Усі три кандидати — самовисуванці.

Сума застави від претендента — 2093 гривні.

— Я безпартійна галушка, — жартує Анатолій КОЙДА, борзнянський міський голова. — Ну які можуть бути партії у міській раді, тим паче такій, як Борзна.

Змінити життя у Борзні на краще хоче кандидат Данило ДЕРКАЧ. Хлопцю 25 років. Він з багатодітної родини. У 2011 році «Вісник Ч» писав про Деркачів. Тоді у їх сім’ї з’явилася одинадцята дитина.

— Скажіть, це нормально, коли пенсіонери працюють, а молоді ро-боти немає, мусять виїздити за кордон? — обурюється Данило. — Я, наприклад, маю освіту. Закінчив училище лісового господарства, потім технікум і технологічний університет у Чернігові. А отримую на місяць 32 гривні. Оформлений по догляду за дідом.

— Чи маєте підтримку? В тому числі і фінансову?


— Звичайно. Це мої друзі і знайомі, однодумці.

— Маю відповідну освіту і хочу працевлаштуватися у першу чергу, — пояснив свої наміри Володимир БОНДАРЕНКО. — Після того, як звільнили з посади першого заступника, два роки вдома. Господарюю. Рік простояв на біржі. Мені 45. А не можу працевлаштуватися. Кажуть: з вашою освітою треба в начальство. А водієм чи трактористом не беруть.

— Чи маєте підтримку партії?

— Пропозиції були. Сказав: хочете — підтримуйте, але піду само- висуванцем. Щодо фінансів. Великі потрібні для підкупів. А так багато грошей не потрібно. Заставу вніс. Ще, може, листівок надрукую. От і все.

В Озерянах два кандидати: діючий голова Сергій Дмитренко, від Радикальної партії, та Олександр Дробілко, раніше працював у «Дружбі Новій».

— Минулого разу усе було жорсткіше. СБУ приїздило. Нині якось спокійно. Може, усе ще попереду. Буде видно, — говорить Сергій ДМИТРЕНКО.

А от у Вихвостові на Городнянщині лише один кандидат — Олександр АКУЛЕНКО, нинішній вихвостівський голова.

— То вас уже можна вітати?

— Дякую, — усміхнувся Олександр Григорович.

У Новобілоуській громаді зареєстровано три кандидати. У Хмільницькій — шість. У Киїнській — вісім.

Джерело: Марина ЗАБІЯН, газета “Вісник Ч”, 13 червня 2019 року

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Борзнянська, Вихвостівська, Киїнська, Новобілоуська, Озерянська, Перші вибори 30 червня 2019 року, Хмільницька,

На голову Борзнянської ОТГ претендують 10 кандидатів

Анатолій Койда, Данило Деркач, Євген Косяненко, Сергій Батрак, Михайло Максимцов, Олексій Христич, Андрій Козішкурт, Олександр Бей, Віктор Бондаренко, Микола Галепа — аж десять чоловік подали свою кандидатуру на голову Борзнянської громади. У середу, 5 червня, був останній день прийму документів….

Виборы в громадах: кто идет в головы

Пятого июня закончилась регистрация желающих возглавить объединенные территориальные громады. В трех громадах Черниговского района — Киенской, Хмельницкой и Новобелоусской — выборы 30 июня пройдут впервые. Самое большое количество желающих стать главой в Киенской громаде. Претендентов восемь. Наиболее известный — 54-летний…

Стартував виборчий процес у 6 ОТГ Чернігівщини

Сьогодні, 11 травня 2019 року, розпочинається виборчий процес на перших виборах депутатів у 5 сільських об’єднаних територіальних громад та 1 міської: Вихвостівській, Хмільницькій, Киїнській, Новобілоуській, Озерянській та Борзнянській. Відповідно до календарного плану, затвердженого ЦВК, до 18 травня районні виборчі комісії…

Коли проведуть вибори у Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській ОТГ поки невідомо

Коли у 4-х об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини – Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській- проведуть вибори, поки невідомо. Звернення голів цих 4-х громад з Чернігівщини до Центральної Виборчої Комісії з проханням призначити дату проведення перебувають на розгляді комісії. Про це у…

Громади Чернігівщини звернулись до ЦВК – хочуть виборів

Киїнська, Озерянська, Новобілоуська та Хмільницька громади звернулися до ЦВК з вимогою призначити перші вибори Це громади, де через введення воєнного стану не були проведені перші вибори, призначені на 23 грудня 2018 року, звернулися до голови Центральної виборчої комісії. Основна вимога…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: