Новини

Село у Козелецькій ОТГ переживає через пожежі на торфовищах

У п`ятницю, 29 березня на власний схід села зібралися мешканці Данівського старостинського округу. Звітувала перед односельцями виконуюча обов’язки старости Ольга Пальчик.

Серед присутніх були і представники Козелецької селищної ради – начальник фінансового управління Олена Матющенко, заступник начальника організаційно-кадрового відділу Світлана Адаменко, головний спеціаліст юридичного відділу Інна Пушкар і головний спеціаліст відділу зв’язків із громадськістю, ЗМІ та громадськими об’єднаннями Ганна Самойленко.

До зібрання селян приєдналися керівники місцевих сільгосппідприємств, а також обласний депутат Микола Дейкун та головний інспектор Козелецького відділу ДСНСУ в Чернігівській області Андрій Коляденко. Останній говорив про часті випадки загорання місцевих торфовищ.

“Ця проблема набуває ознак постійності. Адже не перший рік навесні та восени ми витрачаємо багато часу і ресурсів на гасіння палаючих торфовищ. І все через чиюсь чи то необережність, чи то дурість. А в цей час допомога пожежної команди може знадобитись іншим мешканцям району, наприклад, на гасіння пожежі будинку”, – говорив до данівців Андрій Коляденко.

“Дійсно, великою проблемою є пожежі на наших торф’яниках. Ніде так часто не горить, як у Данівці, – підтвердила Ольга Пальчик.- І це не тільки матеріальні збитки (пальне), це ще і важка праця пожежників, які гасять вогонь майже вручну, бо машини грузнуть на болоті. А підпалюють не чужі люди, а наші. І прийде час, та хтось зловиться і дуже дорого заплатить за це”.

Розповіла в.о. старости Ольга Павлівна і про свою роботу:

“За звітний період нашим старостатом було видано 665 довідок, посвідчено 21 заповіт, посвідчено 38 довіреностей, засвідчено 50 власноручних підписів, прийнято 668 громадян із різних питань. На території Данівського старостинського округу станом на 01.01.2019 року зареєстровано 692 чол. (на 43 менше, ніж 2018 року), в Данівці 645, в Курганському відповідно – 47 жителів. Протягом року померло – 20 жителів, народилося 3 дітей”.

Також вона повідомила, що в підсобних господарствах налічується 28 голів ВРХ , хворих на лейкоз. І це для населення дуже велика проблема, бо здати годувальницю можна за 7-8 тисяч, а купити потрібно за 15-20 тисяч гривень. Проводилось і проводиться оформлення документів на виплату коштів за утримання телят до року.

Ольга Павлівна також відзвітувала, що було зроблено протягом 2018 року:

“Прибиралися місцеві кладовища: згрібалося сміття, вирубувалися кущі, дикі порослі акації, транспортом ТОВ «Данівське» вивозилося сміття. В Данівці це робили сім’я отця Іоанна, учні та вчителі школи, працівники культури, старостату. Тоді як в Курганському в цих заходах активну участь брали самі жителі села! І це служить прикладом для данівців”.

Проведено косметичний ремонт Меморіалу Слави, пам’ятника загиблим односельцям в Курганському, упорядковані території.

Проведено косметичний ремонт будинку культури силами працівників культури та старостату.

Замінені поламані стовпчики та плити огорожі на кладовищах. Встановлено двоє воріт на Данівському кладовищі.

Виготовлено знаки з назвами вулиць (щоправда, ще не всі вони розвішані, але планується в цьому році виготовити і знаки назви сіл).

Очільниця округу подякувала керівникам місцевих агропідприємств за постійну спонсорську допомогу, яку вони надавали, а також за тісну співпрацю.

Джерело: сайт Козелецької ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Козелецька, Староста,

Як обиратимуть старост на Чернігівщині восени

Староста обиратиметься на непрямих виборах і матиме досить широкі повноваження, щоб представляти інтереси мешканців громади у місцевій раді. Про це сказала Олена Бойко, народний депутат України VІII скликання, кандидат наук з державного управління, під час круглого столу «Місцеві вибори 2020: нова…

Вибори-2020: Як обиратимуть старосту і які матиме повноваження

Староста обиратиметься на непрямих виборах і матиме досить широкі повноваження, щоб представляти інтереси мешканців громади у місцевій раді. Про це сказала Олена Бойко, народний депутат України VІII скликання, кандидат наук з державного управління, під час круглого столу «Місцеві вибори 2020: нова…

Новий дитячий майданчик у селі Коропської ОТГ

Нещодавно в Риботині завершили облаштування дитячого майданчика. Про це повідомив староста Риботинського старостинського округу Володимир Капиця. Розпочали справу ще торік за допомогою інвесторів та талановитих сільчан, а нещодавно встановили ігровий комплекс із восьми предметів від народного депутата Анатолія Євлахова. Ще…

Село у Козелецькій ОТГ переживає через пожежі на торфовищах

У п`ятницю, 29 березня на власний схід села зібралися мешканці Данівського старостинського округу. Звітувала перед односельцями виконуюча обов’язки старости Ольга Пальчик. Серед присутніх були і представники Козелецької селищної ради – начальник фінансового управління Олена Матющенко, заступник начальника організаційно-кадрового відділу Світлана…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: