Новини

Коли проведуть вибори у Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській ОТГ поки невідомо

Коли у 4-х об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини – Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській- проведуть вибори, поки невідомо. Звернення голів цих 4-х громад з Чернігівщини до Центральної Виборчої Комісії з проханням призначити дату проведення перебувають на розгляді комісії. Про це у відповіді на інформаційний запит UA: Чернігів повідомила Тетяна Юзькова, член центральної виборчої комісії.

Нагадаємо, вибори в 5-ти ОТГ області повинні були відбутися 23 грудня минулого року. Це Борзнянська, Хмільницька, Новобілоуська, Озерянська, Киїнська громади. 29 листопада вибори відмінили через введення воєнного стану в Україні.

Тиждень тому, 11 березня, UA:Чернігів розповідав про школу, дороги і будинок культури у Хмільниці Чернігівського району. У школі мали відремонтувати дах, а в будинку культури встановити опалення, якого немає там 30 років.

Як розповів сільський голова Юрій Слюнько, після виборів бюджет громади мав бути 18 мільйонів гривень – це гроші на освіту, медицину та розвиток громади. За них і планували провести ремонти у закладах. Зараз бюджет вдесятеро менший – 1 мільйон 800 тисяч.

Як повідомив Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів Центру розвитку місцевого самоврядування, цього року громади не отримають належного фінансування через те, що вибори не відбулись.

Перший заступник голови парламентського комітету з питань бюджету Василь Амельченко сказав, за яких умов громади зможуть отримати гроші цього року.

«Якщо влітку відбудуться вибори – між президентськими і парламентськими – то я більш ніж впевнений, що Кабмін та Міністерство фінансів ініціює зміни до бюджету, яким буде передбачено, що в четвертому кварталі обов’язково прийде фінансування.»

Джерело: UA:Чернігів

Останні новини за категоріям(и): Киїнська, Новобілоуська, Озерянська, Хмільницька,

Вибори в ОТГ Чернігівщини: попередні результати

У п’яти з шести об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини, де вчора відбулися вибори, перемогли діючі міські та сільські голови. Про це сказала радниця з децентралізації Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування Людмила Чабак в ефірі радіо UA:Чернігів. Наголошуємо, що це попередні результати….

Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози

Про виклики, перспективи та виборчу статистику мова йшла на прес-конференції «Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози», яка відбулася 19 червня у Чернігові. Організатор заходу – Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та…

На голову Борзнянської ОТГ претендують 10 кандидатів

Анатолій Койда, Данило Деркач, Євген Косяненко, Сергій Батрак, Михайло Максимцов, Олексій Христич, Андрій Козішкурт, Олександр Бей, Віктор Бондаренко, Микола Галепа — аж десять чоловік подали свою кандидатуру на голову Борзнянської громади. У середу, 5 червня, був останній день прийму документів….

Виборы в громадах: кто идет в головы

Пятого июня закончилась регистрация желающих возглавить объединенные территориальные громады. В трех громадах Черниговского района — Киенской, Хмельницкой и Новобелоусской — выборы 30 июня пройдут впервые. Самое большое количество желающих стать главой в Киенской громаде. Претендентов восемь. Наиболее известный — 54-летний…

Стартував виборчий процес у 6 ОТГ Чернігівщини

Сьогодні, 11 травня 2019 року, розпочинається виборчий процес на перших виборах депутатів у 5 сільських об’єднаних територіальних громад та 1 міської: Вихвостівській, Хмільницькій, Киїнській, Новобілоуській, Озерянській та Борзнянській. Відповідно до календарного плану, затвердженого ЦВК, до 18 травня районні виборчі комісії…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: