Новини

Коли проведуть вибори у Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській ОТГ поки невідомо

Коли у 4-х об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини – Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській- проведуть вибори, поки невідомо. Звернення голів цих 4-х громад з Чернігівщини до Центральної Виборчої Комісії з проханням призначити дату проведення перебувають на розгляді комісії. Про це у відповіді на інформаційний запит UA: Чернігів повідомила Тетяна Юзькова, член центральної виборчої комісії.

Нагадаємо, вибори в 5-ти ОТГ області повинні були відбутися 23 грудня минулого року. Це Борзнянська, Хмільницька, Новобілоуська, Озерянська, Киїнська громади. 29 листопада вибори відмінили через введення воєнного стану в Україні.

Тиждень тому, 11 березня, UA:Чернігів розповідав про школу, дороги і будинок культури у Хмільниці Чернігівського району. У школі мали відремонтувати дах, а в будинку культури встановити опалення, якого немає там 30 років.

Як розповів сільський голова Юрій Слюнько, після виборів бюджет громади мав бути 18 мільйонів гривень – це гроші на освіту, медицину та розвиток громади. За них і планували провести ремонти у закладах. Зараз бюджет вдесятеро менший – 1 мільйон 800 тисяч.

Як повідомив Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів Центру розвитку місцевого самоврядування, цього року громади не отримають належного фінансування через те, що вибори не відбулись.

Перший заступник голови парламентського комітету з питань бюджету Василь Амельченко сказав, за яких умов громади зможуть отримати гроші цього року.

«Якщо влітку відбудуться вибори – між президентськими і парламентськими – то я більш ніж впевнений, що Кабмін та Міністерство фінансів ініціює зміни до бюджету, яким буде передбачено, що в четвертому кварталі обов’язково прийде фінансування.»

Джерело: UA:Чернігів

Останні новини за категоріям(и): Киїнська, Новобілоуська, Озерянська, Хмільницька,

Коли проведуть вибори у Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській ОТГ поки невідомо

Коли у 4-х об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини – Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській- проведуть вибори, поки невідомо. Звернення голів цих 4-х громад з Чернігівщини до Центральної Виборчої Комісії з проханням призначити дату проведення перебувають на розгляді комісії. Про це у…

Громади Чернігівщини звернулись до ЦВК – хочуть виборів

Киїнська, Озерянська, Новобілоуська та Хмільницька громади звернулися до ЦВК з вимогою призначити перші вибори Це громади, де через введення воєнного стану не були проведені перші вибори, призначені на 23 грудня 2018 року, звернулися до голови Центральної виборчої комісії. Основна вимога…

Коли будуть вибори в ОТГ, які відмінили через воєнний стан

Центральна виборча комісія підтвердила, що може в межах чинного законодавства призначати перші вибори у 45 об’єднаних громадах в тих областях, де у грудні минулого року діяв воєнний стан. Про це ЦВК повідомила у офіційному листі Мінрегіону. «Питання щодо можливості призначення…

Що буде з фінансами громад, де 23 грудня не відбулись вибори

Міністерство фінансів України пропонує зняти трансферти з об’єднаних територіальних громад, які пройшли процедуру об’єднання, але в яких через введення воєнного стану не відбулись вибори 23 грудня 2018 року. На Чернігівщині таких п’ять! «Напрацьовано проект змін до Закону України «Про Державний…

Попри заяви Порошенка виборів в ОТГ не буде

ЦВК скасувала рішення про проведення виборів в ОТГ в 10 областях України, де нині введений воєнний стан. Таке рішення ухвалене сьогодні, 29 листопада, на засіданні комісії. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: