Новини

Президент пропонує зміни, аби вибори в ОТГ таки відбулися

Провести вибори в об’єднаних територіальних громадах у 10-ти областях, де запроваджений воєнний стан. Необхідну для цього законодавчу ініціативу подав на розгляд до Верховної Ради Президент Порошенко. Документ просить розглянути, як невідкладний. 

Ірина Луценко, представниця президента у Верховній Раді коментує:

“Внесення змін до закону України про правовий режим воєнного стану щодо забезпечення проведення місцевих виборів призначених на неділю 23 грудня 2018 року”. Ви знаєте що на сьогоднішній день потребують виборів близько 123-125 об’єднаних територіальних громад. Для того щоб продовжити створення і продовження дії самої дієвої і ефективної реформи президентом запропоновано цей законопроект”.

Воєнний стан у десяти областях Верховна Рада запровадила 26-го листопада – після того, як російські прикордонники обстріляли три українські судна в Чорному морі. Діятиме він 30 днів. Закон про “Правовий режим воєнного стану” передбачає, зокрема, скасування виборів в окремих територіальних громадах. Голосування мало відбутися 23-го грудня.

 

На Чернігівщині вибори затвердили у 5-ти новостворених територіальних громадах: Борзнянській, Озерянській, Новобілоуській, ХмІльницькій та Киїнський. Ще у двох громадах – Вертіївській та Любецькій мали обирати депутатів від нещодавно приєднаних населених пунктів.


Джерело: UA: Чернігів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Влада, Перші вибори 23 грудня 2018 року, Ради,

У громадах Чернігівщини будуть нові заказники

“На сесії Чернігівської обласної ради прийняли ряд важливих рішень і у сфері екології та природокористування. Так, зокрема, за ініціативою обласної адміністрації розширили мережу об’єктів природно-заповідного фонду області“, – повідомив у Фейсбуці голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко. Так, на території Прилуцького…

Як громади використовують субвенцію – слідкують чиновники ОДА

Як триває освоєння коштів державної субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, проаналізували вчора, 31 липня, під час наради під головуванням виконувачки обов’язків голови Чернігівської ОДА Наталії Романової. Спілкувались у режимі відеозв’язку. Представники об’єднаних територіальних громад прозвітували про стан реалізації…

Вибори в ОТГ відбудуться демократично, але не 23 грудня, ‒ Парубій

Виступаючи на Форумі місцевого самоврядування у середу, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що під час обговорення питання щодо запровадження воєнного стану відбулася дискусія з приводу того, як проводити вибори в тих десяти областях, де діятиме воєнний стан.

Президент пропонує зміни, аби вибори в ОТГ таки відбулися

Провести вибори в об’єднаних територіальних громадах у 10-ти областях, де запроваджений воєнний стан. Необхідну для цього законодавчу ініціативу подав на розгляд до Верховної Ради Президент Порошенко. Документ просить розглянути, як невідкладний.  Ірина Луценко, представниця президента у Верховній Раді коментує: “Внесення…

Завтра засідатиме облрада. Анонсовано продовження п’ятнадцятої сесії

Сьогодні, 12 листопада, голова обласної ради Ігор Вдовенко підписав розпорядження «Про проведення другого пленарного засідання п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання», яке відбудеться 13 листопада 2018 року об 11 годині в залі засідань обласної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: