Новини

Визначено переможців журналістського конкурсу з тематики децентралізації

Цього року на Чернігівщині вперше проходить Конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Таку ініціативу започаткувала у березні ц.р. Чернігівська обласна рада.

Конкурс проводиться із урахуванням концептуальних засад та методології Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Мета Конкурсу – підвищити поінформованість населення області стосовно реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади.

– Конкурс стартував з 1 червня. До 30 вересня тривав збір робіт від учасників, якими, до речі, могли бути не тільки медійники, а працівники комунікаційних підрозділів та прес-служб органів місцевого самоврядування. Всього до цього етапу допущено 21 матеріал. Найбільше робіт надійшло у номінаціях «онлайн публікація» «публікація у друкованих ЗМІ»», – повідомив заступник голови Конкурсної комісії Андрій Подорван.

У четвер 1 листопада, Конкурсна комісія, до якої входять представники обласної ради, місцевої держадміністрації, депутати, відомі в області журналісти та представники журналістських організацій, опрацювали матеріали учасників.

Матеріали оцінюється за 4-ма критеріями: актуальність, фаховість та знання тематики, креативність, а також дотримання етичних норм та журналістських стандартів. Оцінка кожного матеріалу здійснюється членом Конкурсної комісії індивідуально, потім бали всіх учасників сумуються, виводиться середнє значення.

За результатами роботи Конкурсної комісії рекомендовано визначити переможців для І, ІІ та ІІІ премії у номінації «онлайн публікація», ІІ та ІІІ премії у номінації «публікація у друкованих ЗМІ», ІІ премії у номінації «радіоматеріал» та ІІ премії у номінації «відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет». Також запропоновано відзначити активних учасників Конкурсу спеціальними відзнаками.

Імена переможців стануть відомі у грудні ц.р. Тоді відбудеться їх нагородження, яке приурочать до Дня місцевого самоврядування. Переможці отримають відзнаки обласної ради та відповідні грошові премії.

До речі, посилання всі матеріали розміщені сайті Громади Чернігівщини.


Джерело: Час Чернігівський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Анонси, НДО/NGO, Позиція,

Визначено переможців журналістського конкурсу з тематики децентралізації

Цього року на Чернігівщині вперше проходить Конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Таку ініціативу започаткувала у березні ц.р. Чернігівська обласна рада. Конкурс проводиться із урахуванням концептуальних засад та методології Програми Ради Європи «Децентралізація і…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

«А поряд стояла неприкручена батарея…»

«Сьогодні (19 грудня, – прим.) в Седневі відбулося громадське обговорення пропозиції селищної ради щодо утворення Седнівської ОТГ на зборах громадян. Утворити її запропоновано у складі: Седнівської селищної, Черниської, Киселівськкої, Боромиківської, Терехівської та Петрушинської сільських рад Чернігівського району та Макишинської, Велико-Дирчинської…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: