Новини

Визначено переможців журналістського конкурсу з тематики децентралізації

Цього року на Чернігівщині вперше проходить Конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Таку ініціативу започаткувала у березні ц.р. Чернігівська обласна рада.

Конкурс проводиться із урахуванням концептуальних засад та методології Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Мета Конкурсу – підвищити поінформованість населення області стосовно реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади.

– Конкурс стартував з 1 червня. До 30 вересня тривав збір робіт від учасників, якими, до речі, могли бути не тільки медійники, а працівники комунікаційних підрозділів та прес-служб органів місцевого самоврядування. Всього до цього етапу допущено 21 матеріал. Найбільше робіт надійшло у номінаціях «онлайн публікація» «публікація у друкованих ЗМІ»», – повідомив заступник голови Конкурсної комісії Андрій Подорван.

У четвер 1 листопада, Конкурсна комісія, до якої входять представники обласної ради, місцевої держадміністрації, депутати, відомі в області журналісти та представники журналістських організацій, опрацювали матеріали учасників.

Матеріали оцінюється за 4-ма критеріями: актуальність, фаховість та знання тематики, креативність, а також дотримання етичних норм та журналістських стандартів. Оцінка кожного матеріалу здійснюється членом Конкурсної комісії індивідуально, потім бали всіх учасників сумуються, виводиться середнє значення.

За результатами роботи Конкурсної комісії рекомендовано визначити переможців для І, ІІ та ІІІ премії у номінації «онлайн публікація», ІІ та ІІІ премії у номінації «публікація у друкованих ЗМІ», ІІ премії у номінації «радіоматеріал» та ІІ премії у номінації «відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет». Також запропоновано відзначити активних учасників Конкурсу спеціальними відзнаками.

Імена переможців стануть відомі у грудні ц.р. Тоді відбудеться їх нагородження, яке приурочать до Дня місцевого самоврядування. Переможці отримають відзнаки обласної ради та відповідні грошові премії.

До речі, посилання всі матеріали розміщені сайті Громади Чернігівщини.


Джерело: Час Чернігівський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Анонси, НДО/NGO, Позиція,

Лариса Ковальчук: Спілкування з виборцями. Враження. Висновки.

– Ларисо Володимирівно, у попередніх інтерв’ю Ви давали максимально чітку і повну інформацію про підсумки Вашого керівництва Пакулем, про передвиборчу програму, побудову економічного, соціального і громадського життя в ОТГ. Також Ви розкрили в подробицях чимало епізодів своєї біографії, що показало…

Лариса Ковальчук: Епізоди біографії

Відгуки й обговорення Ваших статей показали, що інформаційний зміст у них вичерпний. Але людям хотілося б дізнатися Вашу біографію, життєвий шлях: де вчилися, яке у вас хобі (захоплення), уподобання, інтереси? Що підштовхнуло Вас розпочати власний бізнес? Чому вирішили стати публічною…

Програма. Плани. Обговорення. Лариса Ковальчук – кандидатка на посаду Михайло-Коцюбинського селищного голови.

– Ларисо Володимирівно, перед тим, як обговорювати програму, якою Ви будете керуватися у щоденній роботі на посаді голови Михайло-Коцюбинської ОТГ, хочеться донести до читачів інформацію про Ваші політичні вподобання, бачення, як повинне виглядати економічне, соціальне і громадське життя об’єднаної громади…

Визначено переможців журналістського конкурсу з тематики децентралізації

Цього року на Чернігівщині вперше проходить Конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Таку ініціативу започаткувала у березні ц.р. Чернігівська обласна рада. Конкурс проводиться із урахуванням концептуальних засад та методології Програми Ради Європи «Децентралізація і…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: