Новини

Найфутбольніша громада Чернігівщини, або Як організовують дозвілля та відпочинок у Плисківській ОТГ

П’ять населених пунктів (трохи більше ніж 236 квадратних кілометрів) з майже трьома тисячами жителів і аж чотири футбольні команди: «Україна», «Агротрейд», «Петрівка» та «Єдність-2». Мова йде про Плисківську ОТГ, яку днями відвідали журналісти чернігівських медіа, аби побачити, як розвивається спортивне життя громади. Прес-тур організований Чернігівським регіональним відділенням Асоціації міст України.

Марина Вірко

Голова Плисківської ОТГ Марина Вірко:

«Наша громада ще тільки починає свій шлях (авт. – створена восени минулого року). Наразі ж основний акцент ми робимо на розвиток спортивного сектору, адже маємо потужну матеріально-технічну базу. А це чотири стадіони, два з яких зі штучним покриттям, два — з натуральним. Є футбольна база, готель. Тобто йдемо назустріч молоді, аби підростаюче покоління відчувало турботу від місцевої влади і розуміло свою важливість для життя громади».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Вернигор зазначила, що на 2018-2020 роки затверджена Програма розвитку фізичної культури і спорту Плисківської сільської ради. Вона ж розповіла про досягнення футбольних команд, які постійно займають призові місця.

До речі, у Плисках щотижня проходять місцеві футбольні ігри. Цьогоріч започаткували проведення футбольного турніру пам’яті земляка Андрія Гриня.

Варто зазначити, що у Плисках тренуються футбольні команди і з інших регіонів. Наразі сюди приїхали вихованці приватних спортивних шкіл міста Києва (діти 8-16 років).

Ще одна гордість громади — волейбольна команда у сусідньому селі Сиволож. Тут тренуються дівчата шкільного віку.

Марина Вірко:

«Надаємо всебічну підтримку, в тому числі і фінансову. Допомогли закупити спортивні форми, необхідний інвентар, забезпечуємо перевезення для участі у змаганнях.

Дбаємо і про розвиток інфраструктури. Плануємо витратити на капітальний ремонт центральної дороги у Сиволожі частину державної субвенції — понад 1,4 мільйона гривень. Ще близько 700 тисяч піде на встановлення освітлення у Великій Загорівці».

Серед запланованого: окультурити територію ставка у центрі Плисок, довести до ладу парк, щоб він став комфортною зоною відпочинку для місцевих жителів.


Джерело: сайт Чернігівської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Плисківська, Ради,

Як громади використовують субвенцію – слідкують чиновники ОДА

Як триває освоєння коштів державної субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, проаналізували вчора, 31 липня, під час наради під головуванням виконувачки обов’язків голови Чернігівської ОДА Наталії Романової. Спілкувались у режимі відеозв’язку. Представники об’єднаних територіальних громад прозвітували про стан реалізації…

Вибори в ОТГ відбудуться демократично, але не 23 грудня, ‒ Парубій

Виступаючи на Форумі місцевого самоврядування у середу, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що під час обговорення питання щодо запровадження воєнного стану відбулася дискусія з приводу того, як проводити вибори в тих десяти областях, де діятиме воєнний стан. Також…

Президент пропонує зміни, аби вибори в ОТГ таки відбулися

Провести вибори в об’єднаних територіальних громадах у 10-ти областях, де запроваджений воєнний стан. Необхідну для цього законодавчу ініціативу подав на розгляд до Верховної Ради Президент Порошенко. Документ просить розглянути, як невідкладний.  Також до теми:

Завтра засідатиме облрада. Анонсовано продовження п’ятнадцятої сесії

Сьогодні, 12 листопада, голова обласної ради Ігор Вдовенко підписав розпорядження «Про проведення другого пленарного засідання п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання», яке відбудеться 13 листопада 2018 року об 11 годині в залі засідань обласної ради. Також до теми:

Новгород-Сіверська ОТГ таки буде!

31 серпня у місті Новгород-Сіверський відбулась сесія міської ради, на якій прийнято остаточне рішення про приєднання Горбівської сільської ради до міської. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: