Новини

Найфутбольніша громада Чернігівщини, або Як організовують дозвілля та відпочинок у Плисківській ОТГ

П’ять населених пунктів (трохи більше ніж 236 квадратних кілометрів) з майже трьома тисячами жителів і аж чотири футбольні команди: «Україна», «Агротрейд», «Петрівка» та «Єдність-2». Мова йде про Плисківську ОТГ, яку днями відвідали журналісти чернігівських медіа, аби побачити, як розвивається спортивне життя громади. Прес-тур організований Чернігівським регіональним відділенням Асоціації міст України.

Марина Вірко

Голова Плисківської ОТГ Марина Вірко:

«Наша громада ще тільки починає свій шлях (авт. – створена восени минулого року). Наразі ж основний акцент ми робимо на розвиток спортивного сектору, адже маємо потужну матеріально-технічну базу. А це чотири стадіони, два з яких зі штучним покриттям, два — з натуральним. Є футбольна база, готель. Тобто йдемо назустріч молоді, аби підростаюче покоління відчувало турботу від місцевої влади і розуміло свою важливість для життя громади».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Вернигор зазначила, що на 2018-2020 роки затверджена Програма розвитку фізичної культури і спорту Плисківської сільської ради. Вона ж розповіла про досягнення футбольних команд, які постійно займають призові місця.

До речі, у Плисках щотижня проходять місцеві футбольні ігри. Цьогоріч започаткували проведення футбольного турніру пам’яті земляка Андрія Гриня.

Варто зазначити, що у Плисках тренуються футбольні команди і з інших регіонів. Наразі сюди приїхали вихованці приватних спортивних шкіл міста Києва (діти 8-16 років).

Ще одна гордість громади — волейбольна команда у сусідньому селі Сиволож. Тут тренуються дівчата шкільного віку.

Марина Вірко:

«Надаємо всебічну підтримку, в тому числі і фінансову. Допомогли закупити спортивні форми, необхідний інвентар, забезпечуємо перевезення для участі у змаганнях.

Дбаємо і про розвиток інфраструктури. Плануємо витратити на капітальний ремонт центральної дороги у Сиволожі частину державної субвенції — понад 1,4 мільйона гривень. Ще близько 700 тисяч піде на встановлення освітлення у Великій Загорівці».

Серед запланованого: окультурити територію ставка у центрі Плисок, довести до ладу парк, щоб він став комфортною зоною відпочинку для місцевих жителів.


Джерело: сайт Чернігівської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Плисківська, Ради,

Новгород-Сіверська ОТГ таки буде!

31 серпня у місті Новгород-Сіверський відбулась сесія міської ради, на якій прийнято остаточне рішення про приєднання Горбівської сільської ради до міської. Читайте також

Найфутбольніша громада Чернігівщини, або Як організовують дозвілля та відпочинок у Плисківській ОТГ

П’ять населених пунктів (трохи більше ніж 236 квадратних кілометрів) з майже трьома тисячами жителів і аж чотири футбольні команди: «Україна», «Агротрейд», «Петрівка» та «Єдність-2». Мова йде про Плисківську ОТГ, яку днями відвідали журналісти чернігівських медіа, аби побачити, як розвивається спортивне…

Перший обласний центр створює ОТГ

Депутати Житомирської міської ради підтримали рішення про приєднання Вересівської сільської ради до міста. За це рішення депутати місткої ради проголосували одноголосно, таким чином відкривши шлях до створення Житомирської міської ОТГ. Читайте також

Мінрегіон дасть гроші на 176 проектів, поданих ОТГ Чернігівщини

Всі 37 об’єднаних територіальних громад Чернігівщини одержали погодження Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України щодо проектів, що будуть реалізовуватися за кошти інфраструктурної субвенції. Загальна сума проектів склала 143,3 мільйона гривень. Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: