Новини

Схід села у Козелецькій ОТГ

16 березня в селі Булахів Козелецької селищної ради відбувся схід села. У загальних зборах прийняла участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Інна Ярошенко.

Присутніми також були начальник відділу організаційно-кадрової роботи Людмила Черняк, начальник відділу зв’язків із громадськістю, ЗМІ та громадськими організаціями Ірина Санченко, представники КП «Муніципальна варта» та депутат Козелецької селищної ради Сергій Іванець.

Збори розпочала в.о. старости Ганна Сльозко. У своєму звіті вона зазначила статистичні дані та перелік послуг, які надає старостат. У Булахові проживає 338 жителів. На території села працюють такі установи: загальноосвітня школа, лікарська амбулаторія, будинок культури, магазин, кафетерій, пошта та бібліотека.

За звітний період було зроблено:

 • Нову зупинку на першій автобусній зупинці.
 • Викопали ставок в центрі села 20х40 метрів.
 • Ремонт доріг (висипка ґрунтових доріг).
 • Благоустрій кладовища №4 та №5.
 • Встановлено нові бетонні забори (фасади) біля школи, пошти, медичної амбулаторії, будинку культури, пам’ятника.
  Ремонт моста(покладено новий асфальт).
 • Ремонт підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.
 • Новий паркан по вул. Київській (на мостику).
 • Проведене вуличне освітлення в центрі села протяжністю 1,5 км.
 • Були проведені культурно-масові заходи: день села, приймали участь в Соборному ярмарку та Новий рік.
 • В зимовий період оперативно чистяться дороги.
 • Встановлений новий знак при в’їзді в село та таблички з назвами вулиць та номерні знаки будинків.

 

Ганна Сльозко зазначила, що все що було зроблено в селі – завдячуючи активній підтримці голови Козелецької селищної ради Олени Дмитренко, ТОВ «Агро-регіон Козелець», ТОВ «Сираївське», депутату селищної ради Сергію Іванцю та сімейному подружжю Круглових.

Окремо відзначили активних жителів села, які завжди приймають активну участь у житті села і підтримують всі ініціативи, які слугують на розвиток села, а саме: Олійник В., Іллєнко П., Сікун В., Смалько П., Булка Л., Летченко О., Глоба Г., Кучер Л., Бобник А., Харківський В., Стрига М., Сорока І., Сльозко М., Садовий А., Чорний Є., Кулик І.,Стрига М.В, Стрига В., Подвисоцький Є., Дещенко В., Бобник А., Іллєнко А., Іллєнко П., Воробей Г.М.

В 2017 році було використано по загальному фонду:

 • Виплачено учасникам АТО до Дня Перемоги 5000 грн (по 1000 грн кожному).
 • Перераховано субвенцію автопарку за пільгове перевезення – 17052 грн.
 • Придбані арки з підписами на пам’ятник – 6000 грн.
  Придбані знак та таблички – 12320 грн.
 • Придбаний бетонний паркан – 81150 грн.

По спеціальному фонду:

 • Використано 2550 грн, в т.ч. на придбання вінків на суму 550 грн.
 • На проведення новорічних свят – 2000 грн.
 • На ремонт старостату та будівництво автобусної зупинки – 3700 грн.
 • На проведення вуличного освітлення по вулицях Ватутіна та Шевченка – 220636,32 грн.

На території Булахівського старостинського округу немає жодного підприємства. Але працюють орендарі земельних паїв – це ТОВ «Сираївське» та ТОВ «Агро-регіон Козелець». Землі державної власності орендує фермерське господарство «Хлібний лан».

Жителі села активно прийняли участь у зборі овочів для Козелецької ЦРЛ.

До програми соціально-економічного розвитку об’єднаної громади включені:

 • Ремонт дороги Бобруйки- Булахів;
 • Ямковий ремонт вулиці Шевченка;
 • Продовження вуличного освітлення.

У обговоренні найболючішими питаннями, які підіймали мешканці села це про припинення автобусного сполучення з Булахова до райцентру. Але дана проблема виникла з вини перевізника, і керівництво Козелецької селищної ради працює над шляхами вирішення виниклої ситуації.

Загалом звіт в.о. старости Ганни Сльозко пройшов злагоджено та організовано і був одноголосно затверджений присутніми. Також одноголосно було затверджено на загальних зборах громадян перелік та розміри місцевих податків і зборів на 2018 рік.


Джерело: сайт Козелецької ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Козелецька, Староста,

Старости Сосницької громади вчилися працювати у новому статусі та нових умовах

У п’ятницю, 27 липня у Сосницькій селищній раді відбувся семінар на тему «Роль старости в об’єднаній територіальній громаді». Навчання було організоване Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Також до теми:

Про старостинські округи в ОТГ: запитання та відповіді

У лютому 2017 року в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі – Закон №280/97-ВР) з’явився новий термін – «старостинський округ». Законодавець визначив його як частину території об’єднаної територіальної громади, утвореної відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних…

Вже 236 учасників зареєструвалися на курс DESPRO «Староста»

Розпочався електронний дистанційний курс «Староста: місцевий лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти», доступний для старост на веб-платформі Спільнота практик місцевого розвитку. Вже 236 учасників долучилися до навчання. Зарахування на е-курс ще відкрите і триватиме до 10 червня 23.00. Початок навчання за програмою…

На онлайн-форумі для старост вже 224 учасника з усіх областей України

Онлайн-форум продовжує привертати увагу старост та представників виконкомів об’єднаних громад. Лише упродовж 2018 року кількість зареєстрованих учасників збільшилася до 224 (+ 97 осіб). Це представники об’єднаних громад з усіх 24 областей України. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: