Новини

Макишинці визначилися із об’єднанням – підтримано Седнівську ОТГ

У четвер, 22 березня, відбулися загальні збори громадян та сесія Макишинської сільської ради Городнянського району.

Перед учасниками зборів виступив, зокрема, консультант з організаційних питань Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України Михайло Литвин, котрий вкотре розповів про перспективи розвитку громади після об’єднання.

Жителі села після довгої дискусії вирішили – хочуть увійти до Седнівської ОТГ.

А вже під час сесії «вдруге визначитися» намагалися ще й депутати: 7 голосів – ЗА за вступ до майбутньої Седнівської ОТГ, 0 голосів – за вступ до Вихвостівської ОТГ, 6 депутатів зазначили, що не підтримують входження до жодної громади і до 2020 року воліли б залишитися «самостійними».

Рішення прийнято.


Джерело: Офіс реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Збори, Ради, Седнівська,

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Макишинці визначилися із об’єднанням – підтримано Седнівську ОТГ

У четвер, 22 березня, відбулися загальні збори громадян та сесія Макишинської сільської ради Городнянського району. Перед учасниками зборів виступив, зокрема, консультант з організаційних питань Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України Михайло Литвин, котрий вкотре розповів про перспективи…

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: