Новини

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів.

21 грудня 2017 році на позачерговій сесії Седнівська селищна рада надала згоду на добровільне об’єднання територіальних громад.

До майбутньої ОТГ мали увійти: Седнів та Нове Седнівської селищної ради, Черниш та Клочків Черниської сільської ради, Боромики, Петрове, Снов`янка та Моргуличі Боромиківської сільської ради, Киселівка, Березанка, Брусилів та Кобилянка Киселівської сільської ради, Петрушин Петрушинської сільської ради, Терехівка, Малинівка, Стаси, Товстоліс Терехівської сільської ради, Макишин Макишинської сільської ради, Івашківка, Довге, Перше травня Івашківської сільської ради Великий Дирчин, Малий Дирчин, Лашуки Великодирчинської сільської ради.

Черниська та Клочківська громади вже погодились увійти до складу Седнівської ОТГ. А от у Макишині поки триває обговорення, – розповідає секретар Седнівської селищної ради Сергій Маслов.


Джерело: Офіс реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Перспективні об’єднання, Седнівська,

Седнівська ОТГ буде у складі 4-х громад Чернігівського та Городнянського районів

Стало відоме остаточне рішення Кабінету міністрів України щодо поділу Чернігівської області на ОТГ. Так, в області замість 22 районів буде 57 об’єднаних громад. Саме така кількість ОТГ передбачена Перспективним планом формування територій громад Чернігівщини. Серед тих громад, які були під…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: