Новини

Як стати головою ОТГ за 1000 доларів. Звіти про використання коштів кандидатами та партіями

На перших виборах голови Городнянської ОТГ переміг Андрій Богдан (самовисування), здобувши 46,03% голосів. Він обійшов інших п’ятьох кандидатів.

На сайті Городнянської міської ради вміщено звіт про використання окремими кандидатами та партіями коштів у виборчий період.

Отже, переможець Андрій Богдан витратив на виборчу кампанію майже 30 тисяч гривень власних коштів. З них 17,5 тисяч –на рекламу у ЗМІ, майже 10 тисяч – на друк листівок, решта – на оренду приміщень для проведення зустрічей з виборцями.

Володимир Романчук (самовисування) витратив майже 170 тисяч власних коштів. На друк агітаційних матеріалів у ЗМІ пішло 19 тисяч, на предмети та матеріали з використанням прізвища та зображення кандидата – ще майже 40. Найбільше – 91 тисячу – витрачено на друк агітматеріалів та листівок. Ще 14 тисяч –на агітаційні намети. Відтак, кандидат, який отримав у підсумку 2 місце, офіційно витратив майже ушестеро більше.

Місцева організація Аграрної партії України використала 31 тисячу гривень на рекламу у ЗМІ, майже 3 тисячі – на друк агітматеріалів.

«Опозиційний блок» із загальної суми у 17,6 тисяч більше 10 тисяч витрати на виготовлення матеріалів передвиборної агітації, решту – на рекламу у ЗМІ.

Добровільні внески у 30 тисяч для агітації накопичив «Наш край».

Президентський Блок Петра Порошенка «Солідарність обмежився 6-а тисячами гривень на рекламу у ЗМІ.

А місцева організація «Національного корпусу» виготовила агітації на 16 тисяч гривень.

Місцевий «УКРОП» офіційно витратив на матеріали передвиборчої агітації 7,4 тисячі гривень.


Джерело: сайт Городнянської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Городнянська, Перші вибори 24 грудня, Суб’єкти висування,

Скільки нових об’єднаних громад в Україні та на Чернігівщині

За минулий місяць в Україні з’явилась ще 51 громада, які об’єднавши ресурси, почали вирішувати важливі для розвитку територій питання. Отже зараз вже понад 860 громад спільно реалізують 199 договорів у сфері поводження з побутовими відходами, водопостачання та водовідведення, безпеки, соціальних,…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: