Новини

«Батьківщина» йде на вибори в об’єднаних територіальних громадах *

«Батьківщина» братиме участь у майбутніх виборах в ОТГ, які відбудуться 24 грудня 2017 року. Таке рішення одностайно ухвалили під час 7 етапу 14 з’їзду партії.

Лідер «Батьківщини» також наголосила на важливості місцевих виборів, адже, за її словами, саме вони є першим кроком до змін у державі.

– Це великий бій за право зберегти Україні життя, зламати систему, яка повністю просочена корупцією, лобізмом і нехтуванням інтересів нашої держави і людей. Це буде бій, який може дати Україні право жити. І зараз не про вибори йде мова, а про наш бій, який ми точно і однозначно виграємо,– наголосила політик.

Окрім цього, Юлія Тимошенко підбила підсумки жовтневих виборів, на яких партія здобула беззаперечне лідерство з результатом більше двадцяти восьми відсотків.

Уже сьогодні кожен третій виборець підтримує найстаршу в Україні партію «Батьківщина» та покладає на неї надії щодо ліпшого життя.

Один з найкращих результатів на виборах по Україні «Батьківщина» отримала у Чернігівській області, а саме: понад 30 відсотків. За цю беззаперечну перемогу Юлія Тимошенко відзначила команду місцевих партійців та особисто голову Чернігівської обласної парторганізації «Батьківщина» Валерія Дубіля.

– Юлія Тимошенко вітала не голів обласних парторганізацій з перемогою на виборах 29 жовтня. Вона вітала весь наш актив! І я дякую всій своїй великій родині Чернігівщини, всім партійцям, котрі, не покладаючи рук, боролися за цей результат! Я радий від того, що ми – одна команда! І разом ми зможемо підняти Україну з колін, дати нашим людям гідне життя! – зазначив партієць.

На минулих виборах від політичної сили обрано понад 900 депутатів рад ОТГ. Це становить 20,58% від усіх обраних депутатів і 28,1% від депутатів, висунутих політичними партіями.

Планується, що на виборах 24 грудня «Батьківщина» висуватиме понад 50 кандидатів на голів громад та близько тисячі кандидатів у депутати рад ОТГ по всій Україні.


Джерело: Деснянка вільна №47 від 23.11.2017, (публікації з позначкою «*» – PR – можуть мати характер реклами/пропаганди тощо).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Збори, Перші вибори 24 грудня, Позиція, Суб’єкти висування,

Благоустрій чи дешеві яйця? Або «хто кому кандидат на виборах Городнянського голови»

За право обійняти посаду голови Городнянської об’єднаної територіальної громади на перших виборах 24 грудня нині борються шестеро кандидатів. Двоє з них – висунуті партіями, четверо – самовисуванці. Що ж означає цей термін на практиці? Самовисування – декларація непричетності чи відкрита пропозиція…

Осередки «Народного фронту» і РПЛ в області – без статусу юридичних осіб

Радикальна партія Олега Ляшка та «Народний Фронт» не мають жодної місцевої організації партії із статусом юридичної особи. Закон “Про політичні партії в Україні” дозволяє існування осередків партій без статусу юридичних осіб, однак це не сприяє належній роботі регіональних структур, свідчить…

Городнянська ОТГ: всі кандидати. Список

Перші вибори голови і депутатів ради Городнянської міської (об’єднаної) територіальної громади відбудуться вже невдовзі – 24 грудня – одночасно з іще 3-ма громадами на Чернігівщині. Читайте також

Линовицька ОГТ: усі кандидати. Список

Перші вибори голови і депутатів ради Линовицької селищної (об’єднаної) територіальної громади відбудуться вже невдовзі – 24 грудня – одночасно з іще 3-ма громадами на Чернігівщині. Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: