Новини

«Батьківщина» йде на вибори в об’єднаних територіальних громадах *

«Батьківщина» братиме участь у майбутніх виборах в ОТГ, які відбудуться 24 грудня 2017 року. Таке рішення одностайно ухвалили під час 7 етапу 14 з’їзду партії.

Лідер «Батьківщини» також наголосила на важливості місцевих виборів, адже, за її словами, саме вони є першим кроком до змін у державі.

– Це великий бій за право зберегти Україні життя, зламати систему, яка повністю просочена корупцією, лобізмом і нехтуванням інтересів нашої держави і людей. Це буде бій, який може дати Україні право жити. І зараз не про вибори йде мова, а про наш бій, який ми точно і однозначно виграємо,– наголосила політик.

Окрім цього, Юлія Тимошенко підбила підсумки жовтневих виборів, на яких партія здобула беззаперечне лідерство з результатом більше двадцяти восьми відсотків.

Уже сьогодні кожен третій виборець підтримує найстаршу в Україні партію «Батьківщина» та покладає на неї надії щодо ліпшого життя.

Один з найкращих результатів на виборах по Україні «Батьківщина» отримала у Чернігівській області, а саме: понад 30 відсотків. За цю беззаперечну перемогу Юлія Тимошенко відзначила команду місцевих партійців та особисто голову Чернігівської обласної парторганізації «Батьківщина» Валерія Дубіля.

– Юлія Тимошенко вітала не голів обласних парторганізацій з перемогою на виборах 29 жовтня. Вона вітала весь наш актив! І я дякую всій своїй великій родині Чернігівщини, всім партійцям, котрі, не покладаючи рук, боролися за цей результат! Я радий від того, що ми – одна команда! І разом ми зможемо підняти Україну з колін, дати нашим людям гідне життя! – зазначив партієць.

На минулих виборах від політичної сили обрано понад 900 депутатів рад ОТГ. Це становить 20,58% від усіх обраних депутатів і 28,1% від депутатів, висунутих політичними партіями.

Планується, що на виборах 24 грудня «Батьківщина» висуватиме понад 50 кандидатів на голів громад та близько тисячі кандидатів у депутати рад ОТГ по всій Україні.


Джерело: Деснянка вільна №47 від 23.11.2017, (публікації з позначкою «*» – PR – можуть мати характер реклами/пропаганди тощо).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Збори, Перші вибори 24 грудня, Позиція, Суб’єкти висування,

Стала відома дата початку виборчого процесу

Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. 30 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених…

Скільки нових об’єднаних громад в Україні та на Чернігівщині

За минулий місяць в Україні з’явилась ще 51 громада, які об’єднавши ресурси, почали вирішувати важливі для розвитку територій питання. Отже зараз вже понад 860 громад спільно реалізують 199 договорів у сфері поводження з побутовими відходами, водопостачання та водовідведення, безпеки, соціальних,…

Результати виборів в ОТГ: кандидати від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України *

За даними підрахунку результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 24 грудня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: