Новини

Чому Чернігівським районом підкеровує грабіжник, а в Срібному пішов із посади легітимний голова? – лист читача *

Нещодавно у селищі Срібне сталася безпрецедентна подія – новообраний голова об’єднаної територіальної громади Олег Куделя на першій же сесії новообраної ради подав у відставку. І це при тому, що мав 57% підтримки виборців, а попереднього разу за нього проголосувало 94% срібнянців.

Кажуть, що проти Олега Куделі правоохоронцями порушене адміністративне провадження – наявний так званий «конфлікт інтересів».

Історія нетипова, і через неї згадалася інша історія – дуже типова. Про заступника голови Чернігівської районної ради Володимира Поліщука.

Для тих, хто не стежить за місцевими політичними перипетіями, нагадаю: на початку лютого 2015 року відеозапис, на якому Володимир Поліщук, як справжній розбійник, нападає на чуже авто і грабує його, було поширене в мережі Інтернет.

У травні цього року Чернігівська райрада мала намір звільнити з посади названу особу через прямий конфлікт із законом.

Апеляційний суд Чернігівської області виніс вирок у кримінальній справі, яким визнав винним Володимира Андрійовича Поліщука у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 186 ККУ – відкрите викрадення чужого майна (грабіж). Такий злочин карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

ВИРОК ІМЕНЕМ УКРАЇНИ Категорія справи № 750/8656/15-к: Кримінальні справи; Грабіж.

У проекті рішення 16-ї сесії 7-го скликання Чернігівської районної ради було написано:

«Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 12, ст.. 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись п. 1 ч. 1 ст. 43, ч. 3 ст. 56, ст.. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

  1. Достроково припинити повноваження заступника голови Чернігівської районної ради Поліщука Володимира Андрійовича без припинення повноважень депутата районної ради.
  2. Звільнити Поліщука В.А. з посади заступника голови Чернігівської районної ради з 30 травня 2017 року у зв’язку з достроковим припиненням повноважень…»

Однак районні депутати питання про звільнення з посади заступника голови зняли з розгляду.

Районна газета “Наш Край” від 08.06.2017

Чому? А, подумаєш, злочин? Ну, когось пограбував. Ну, завів в оману суд першої інстанції.

А так – усе нормально. Хай керує, нам-то що…

А воно от що: старі пострадянські самоврядні структури оцим випадком показали свою неякісність і злочинність. А як іще назвати раду, яка не виконує закони про місцеве самоврядування?

Тим часом новоутворена Срібнянська ОТГ виглядає краще, як здоровий організм, здатний жити за законами.

От і робіть висновки, шановні земляки.

Ага, запитаннячко! То допоки ж Чернігівською райрадою підкеровуватиме грабіжник?… Схоже, до її ліквідації.


Читайте також: «Що робити з районами, які повністю реформувались в ОТГ».


Джерело: Громади Чернігівщини, автор: Михайло Таран, повідомляйте: otg.cn.ua@gmail.com.

(публікації з позначкою «*» – PR – можуть мати характер реклами/пропаганди тощо)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Позиція, Ради, Срібнянська,

Об’єднана громада на Чернігівщині вже майже рік без голови

Як відомо, вже майже рік Срібнянська об’єднана громада без голови. Вірніше голова є: обраний на перших виборах 29 жовтня 2017 року Олег Куделя. Втім депутати на першій же сесії відсторонили його від виконання обов’язків. Чому така сталось і як розв’язати…

Срібнянська громада без голови. Обов’язки виконує Ірина Мартинюк

Срібнянська об’єднана територіальна громада включає, крім Срібного, населені пункти Дігтярі, Гнатівка, Іванківці, Артеменків, Никонівка, Горобіївка, Точене, Гриціївка, Галка, Лозове, Побочіївка, Гурбинці, Дейманівка, Тростянець, Калюжинці, Карпилівка, Лебединці, Олексинці, Васюків, Антішки, Поділ, Кути, Поетин, Савинці, Хукалівка, Сокиринці, Харитонівка. Також до теми:

Чому Чернігівським районом підкеровує грабіжник, а в Срібному пішов із посади легітимний голова? – лист читача *

Нещодавно у селищі Срібне сталася безпрецедентна подія – новообраний голова об’єднаної територіальної громади Олег Куделя на першій же сесії новообраної ради подав у відставку. І це при тому, що мав 57% підтримки виборців, а попереднього разу за нього проголосувало 94%…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: